Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

18 cze 2008, 11:19

witam
Moj Natan mial ta noc marudna,pojadal,ale nadal cos nie tak,w ogole chyba musze zaczac dawac mu wiecej ,bo jak widze,ze wypija 90 ml i chce jeszcze to swiadczy o tym,ze jego potrzeby wzrosly
jestem niewyspana ale to norma teraz

Moj Kacper znow z nami spal i rano chcialam wykorzystac to,ze jeszcze jest i przed jego wyjsciem do szkoly pojsc pod prysznic,wiec tak sie wybieram a Natan marudzi i placze a Kacper do mnie idz juz mamo,no idz,na moje stwierdzenie,ze on placze i nie moge tak odejsc,bo sie boje,ze sie na dobre rozplacze on na to nie martw sie idz a do Natana takiego placzacego mowi,przyblizajac go twarza w twarz-`no i jaka byla umowa?,zebys nie plakal tak?tak wiec prosze nie plakac` , a wiecie co na to Natan jak plakal tak nagle ucichl i jak nie zaczal sluchac i wpatrywac sie w Kacpra szok normalnie,sluchal go i patrzyl z uwaga-super widok

wiecie co dalej nie mam nawalu i maly wypija mi z 2 pieri i jeszcze mu malo,wiec i tak czy siak od czasu do czasu butla musi byc a i po niej czuje jakis niedosyt
po za tym zauwazylam,ze po butli 90 ml mojego mleka domaga sie szybciej o kolejne jedzienie,niz po butli ze sztucznego mleczka,czyzby moj pokarm byl malowartosciowy?? :ico_noniewiem:
mialam kryzys kolo 3 tyg i malo co sie nie poddalam ,ale przyrzeklam sobie,ze sie nie dam tak latwo i moze choc nie karmie go tylko piersia to mam nadzieje,ze moj wysilek nie idzie na marne

milego dnia kochane

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

18 cze 2008, 16:31

Witajcie kochane!!!!
Ja juz w Arklow,przeprowadzka prawie skonczona,ostatnie malowanie zostalo, jakies pierdolki i drobiazgi...
Wczoraj podlaczyli nam neta, wiec wreszcie moge sobie poczytac i troche sie czyms innym niz sparzataniem i ukladaniem zajac....
Choc termin mam na jutro, wiec nie wiadomo jak to bedzie.wczoraj jeszcze do rotundy musielismy jechac- na typowy irlandzki dwuminutowy appointment , jutro mam w medicusie...
Juz jestem bardzo zmeczona, ciezka i chcialabym przytulic synka i miec pewnosc, ze jest caly i zdrowy....
Emilka, trzymaj sie kochana, ja wlasnie takich klopotow sie boje, bo mi tez nie bardzo bedzie mial kto pomoc, chyba ze dziewczyny z tt...
Ale teraz juz na urlop pojedziesz to sobie pewnie odpoczniesz i sprawdzisz wszystko u polskiego lekarza. Bedzie dobrze!!!!

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

18 cze 2008, 16:52

Juz jestem bardzo zmeczona, ciezka i chcialabym przytulic synka i miec pewnosc, ze jest caly i zdrowy..
-nie martw sie,wszystko bedzie dobrze,glowa do gory,trzymam mocno kciuki za lekki i szybki porod i slicznego zdrowego synka :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:
nie bardzo bedzie mial kto pomoc, chyba ze dziewczyny z tt...
na nas zawsze mozesz liczyc - nie zapominaj o tym !!! :-)
Ale teraz juz na urlop pojedziesz to sobie pewnie odpoczniesz
- z tym odpoczynkiem bym polemizowala,ale moze jakos sie uda uwolnic na troszke od cyckowego maluszka mojego :-D
Ja juz w Arklow,przeprowadzka prawie skonczona,ostatnie malowanie zostalo, jakies pierdolki i drobiazgi...
to super,teraz juz tylko czekanie na malego potomka pozostalo ,to moze byc w kazdej chwili :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

19 cze 2008, 00:34

emalia30, cos w tym jest ja juz zdazylam zauwazyc ze niemowleta strasznie lubia obserwowac starsze dzieci a twoj Kacperek ma wyjatkowo pedagogiczne podejscie i widac ze chce cie odciazyc chociaz na chwilke tak wiec ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla cudownego starszego opiekunczego braciszka :ico_brawa_01: :-D
czyzby moj pokarm byl malowartosciowy??
sztuczne mleko jest chyba bardziej sycace i tyle,jakie by nie bylo twoje mleczko nawet w minimalnej ilosci,nawet jak sie nim malutki nie najje porzadnie dostarczy Natankowi wiele cennych przeciwcial takze ciesze sie bardzo ze troszke zebralas sily i sie nie poddalas :ico_brawa_01:
mi tez nie bardzo bedzie mial kto pomoc, chyba ze dziewczyny z tt...
chetnie i zawsze zwracaj sie do nas z kazdym najdrobniejszym problemem jesli bedziesz miala taka potrzeba my na pewno postaramy sie pomoc :-)
wierze ze juz sie na synka doczekac nie mozesz ale to juz ostatnie dni trzymaj sie dzielnie i powodzenia jakby co :-)
Fajnie ze tak szybko przed porodem wyrobiliscie sie z przeprowadzka :ico_brawa_01:

Ale pogoda nam sie zrobila w Irl :ico_zly: ciekawe czy w tym roku bedzie lato :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

19 cze 2008, 09:15

Ale pogoda nam sie zrobila w Irl :ico_zly: ciekawe czy w tym roku bedzie lato :ico_noniewiem:
co by nie bylo mnie tu nie bedzie :-D
widac ze chce cie odciazyc chociaz na chwilke
-stara sie jak moze,kochany jest i dobrze,ze chociaz czasami jest,by podac choc smoka gdy placze

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

19 cze 2008, 16:07

hej dziewczynki!!!
Ja wlasnie wrocilam z wizyty w medicusie i pani doktor stwierdzila, ze jeszcze duzo czekania przede mna :ico_olaboga:
A moj maz dzisiaj urodzinki ma i myslalam, ze mu prezent z synkiem zrobimy....A taerza to bedzie musial poczekac.
Emalia, jak tam karmienie, lepiej?
Pozdrawiam Was serdecznie, jakos tak ladniej dzisiaj prawda?

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

19 cze 2008, 16:44

Cytat:
Ale pogoda nam sie zrobila w Irl ciekawe czy w tym roku bedzie lato
co by nie bylo mnie tu nie bedzie
no mnie w sumie tez ale tylko 3 tygodnie :ico_noniewiem:
jeszcze duzo czekania przede mna
duzo tzn kilka,kilkanascie dni wiecej raczej nie, pomysl ile masz za soba wiec cierpliowsci Martusjuz blisko :-) a moze maluszek cie zaskoczy? :ico_oczko:

Nudze sie strasznie powiem wam ale to chyba przez ten wyjazd :ico_noniewiem:
Emilka ty juz pewnie tez dni odliczasz co?

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

19 cze 2008, 18:37

martam21, z tym to nigdy nic nie wiadomo,mnie nic nie przepowiadalo porodu,ot tak nagle bole nad ranem dostalam a wczesniej nic najmniejszego,nie patrz na to co w Medicusie ci powiedziala,natura jest sprytna i potrafi zaskoczyc :-D
co do mojego karmienia to hm... jak ssa to nie wiem ile zjada,wiec to mnie troche martwi,bo po pol godz chce znowu a czasami czesciej,godz temu sciagnelam mu 80 ml(wiecej nie chcialo leciec) z dwoch piersi :( i dalam mu zjesc,zjadl i spi,a jak sam ciagnie przysypiajac to moge tak caly dzien z nim na cycku siedziec a ja sama tez potrzebuje odetchnac i choc do toalety isc nie mowiac nic o tym ze dzis owszem zjadlam cos cieplego ale ost 2 dni nie,bo nie mialam kiedy,wiec z reguly jestem na chlebie,mam ochote na musli z mlekiem,ale wiele dziewczyn odradza w ogole mleko,wiec sie wstrzymuje
jakos tak ladniej dzisiaj prawda?
-no moze i tak,ale na spacer sie nie nadaje,bo co chwile pada :ico_zly:
Emilka ty juz pewnie tez dni odliczasz co?
-oj tak kochana,juz nie moge sie doczekac :-)

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

19 cze 2008, 20:44

witajcie
no wlasnie jak na zlosc nie zdazyl zlozyc dokumentow bo termin byl do piatku a nie przyslali jeszcze irlandzkiego prawa jazdy-ma byc dopiero w tym tyg czyli tygodnia nam po prostu zabraklo
kurka co za masakra :ico_olaboga: :ico_szoking:
no ale jest jeszcze drugi termin na szczescie i wtedy spokojnie wrocicie z Pl i zalatwicie :ico_oczko: :ico_oczko:
lekarka mi powiedziala ze zadzwoni jak bedzie cos niepokojacego a jak jednak wszystko ok to nie bedzie dzwonic
Madziu napewno jest wszystko oki tylko idz w Pl do lekarza to napewno cos cie wiecej powiedza :-D :-D :-D :-D :-D
Ja juz w Arklow,przeprowadzka prawie skonczona,ostatnie malowanie zostalo, jakies pierdolki i drobiazgi...
super ze juz jestescie w Arklow :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja wlasnie takich klopotow sie boje, bo mi tez nie bardzo bedzie mial kto pomoc, chyba ze dziewczyny z tt...
kochana my napewno ci pomozemy a po drugie pamietaj ja tez jestem z Arklow :-D i jakbys chciala to sluze pomoca :ico_oczko: :ico_oczko:
pani doktor stwierdzila, ze jeszcze duzo czekania przede mna
ojejku to na kiedy ty masz termin???
moj maz dzisiaj urodzinki
wszystkiego najlepszego dla meza :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

ja tez mialam termin na meza urodzinki (8 sierpnia) tylko ze Wiki urodzila sie 11 hihi
a maz to mi do tej pory gada ze mialam termin na jego urodziny i specjalnie niechcialam urodzic hihi :-D :-D
emalia30 napisał/a:
Cytat:
Ale pogoda nam sie zrobila w Irl ciekawe czy w tym roku bedzie lato
co by nie bylo mnie tu nie bedzie

no mnie w sumie tez ale tylko 3 tygodnie
ale ja bede hihi i niech i tu i w Pl bedzie piekna pogoda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a my juz lepiej ze zdrowkiem tzn ja tak Wiki jeszcze kaszle tylko moj B cos smarcze :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale bylam juz z Wiki na spacerku bo bidulka siedziala caly tydzien w domku :ico_placzek: :ico_placzek:
to niech wyjdzie sobie troszke na powietrze :-D :-D
a ja chodze codzien teraz do pracki tylko wstawac sie niechce tak na 6 :ico_olaboga: :ico_placzek:
ale to tylko 2 godz takze niema problemu :-D :-D :-D

ciekawe jak tam Marta i jej Franio :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

20 cze 2008, 11:12

witajcie

moj polog chyba zakonczony,pisze chyba,bo potrafi nic nie leciec z pare dni a tu nagle wkladka lekko krwia przybrudzona
zbliza sie dzien kiedy to bede musiala sie `oddac mezowi` :ico_haha_01: ,boje sie strasznie :ico_szoking:
wiecie co zauwazylam,ze ciezko mi mocz utrzymac i czasem popuszczam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

moj syn jak zwykle spal jak mysz pod miotla przez noc,kurcze zazdroszcze wam jak piszecie ,ze przesypiaja wam dzieci po 4 godz a nawet i wiecej,nie wiem co jest nie tak,raz dostaje butle z piersi a raz robie z mleka sztucznego i chyba po nim robi sie niespokojny,w koncu po mojej piersi zasypia i spi ok 2 godz moze gora wypijajac 90ml,czasem 100ml a i po uplywie tego czasu dostaje butle i po niej robi sie jakis niespokojny hmm...
nie wiem co o tym myslec,moze mleczko zmienic,to bylo by 3-cie,pierwsze robilo zaparcia,po tym jest jak jest a teraz co niektore proponuja mi z Milupy Aptimil :ico_noniewiem:
pokarmu nie mam na tyle by caly czas go nakarmiac do syta,wiem,bo po 1 karmieniu gdy sobie dosc ladnie odbije i godz wytrzyma gdy karmie po raz drugi to malo co mam i tez nie wiem co z tym zrobic,nawet sciagalam by zobaczyc ile tego jest,wiec jak 40 ml bedzie z dwoch to maks :(
wtedy ciagnie,denerwuje sie,prezy ,odgina i poplakuje,widze,ze mu nie leci
przed kazdym karmieniem staram sie dac mu i tak piers,ale co z tego :(

milego dnia kochane

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość