Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

18 cze 2008, 13:05

violu ten drugi link nie działa, a co do pierwszego to łądny jest, ale raz ze nie ma barierki a dwa ze cena troche duza, a wiadomo ze za tyle samo to nie sprzedaz wiec czy warto :ico_noniewiem:

Anuszka ani sie obejrzysz a twój bobasek tez taki bedzie :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

18 cze 2008, 13:08


serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

18 cze 2008, 13:36

CZEŚĆ


ULA ROZBAWIŁ MNIE TEN TWÓJ PAWEŁEK- JAKI KONESER PORCELANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Viola ja nie kupowałabym wozka przez allegro przed próba w realu - moja koleżanka tak kupiła wózek- na pusto łatwo sie go prowadzi ale po posadzeniu tam dziecka cos jes nie tak bo trzeba miec siłe konia zeby go pchac- poza tym wszystko ok i ładny - tylko jak go teraz reklamować?????

Anulaf to przed wami piekne ale trudne dni!!!!!!!! a tesciowa tak szybko przyjechała - chyba chce ci pomóc??? tak????

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

18 cze 2008, 13:38

voilu jak dla mnie zdecydowanie ten wózeczek lepszy, a kolorek to mi najbardziej sie ten niebiesko- zilony chociaz ten szaro-pomaranczowy tez fajny, ale w sumie to nie ma co patrzec na kolor wózka wazniejsza zawartosc, czyli Milenka :-D

dobra lece do ogródeczka pa :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

18 cze 2008, 14:33

Tesciowa to raczej nie pomoze! :ico_zly: raczej mnie gadulstwem zameczy! :ico_oczko:
Violu, ja to mam taki wozek bez barierki i jest ok! Poza tym to pomysl, ze kupujesz na niedlugo, wiec lepiej nie kupowac czegos drogiego, ale praktycznego tzn lekki wozek i latwo skladany! z reszta jesli beda kamienie, albo piasek na plazy, to i tak bedziesz mala nosic! nie wiem czy nie jest lepsze takie nosidlo co mozna tez postawic i co ma dwa kolka! ja taki mam i to jest bardzo praktyczne! zawsze na wakacje taki wlasnie bralismy zamiast wozka! :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-18, 14:38 ]
ja o takim mysle, mam nadzieje ze linik jest ok
http://cgi.ebay.fr/porte-bebe-dorsale-C ... 638Q2em122

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

18 cze 2008, 17:16

Hej hej
U nas dzis znowu upal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Az chce sie zyc

Dziekujemy za pozdrowienia i czekamy na Kinge :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziorka wakacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Anula no to uszy opadaja,biedna. :ico_oczko:

Violu ten drugi mi tez sie podoba :-D

A mojemu tak trulam ze nie bylo prawdziwego urlopu ze powiedzial ze mnie jeszcze w tym roku zabierze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A Juli zwalila takaaaaaaaaaaaaaaaaa kupe na spacerku i usnela.Teraz lezy z ta kupa :ico_noniewiem: A jak zrobila to mowila fffffffffff fffffffffff ffffffffffffff Jaja mamy z nia co nie miara.Bierze klucze i stoi pod drzwiami bo chce na spacer.Albo ostatnio jej pokazuje ta bluzeczke ci zalozymy a ona mi nie.No ale to za wczesnie na przebieranko w patalaszkach :ico_oczko: No i z 30 ludzi zaproszonych na ur. zrobila sie 13 :ico_noniewiem: W tym czasie okazalo sie dzieci z naszego regionu maja wakacje i wszyscy jada na urlopy :ico_noniewiem:

A Basia juz pojechala?Czy ktos wie?

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

18 cze 2008, 17:25

A Basia juz pojechala?Czy ktos wie?
Basia juz od piątku wygrzewa się na pięknej plaży... :)
A mojemu tak trulam ze nie bylo prawdziwego urlopu ze powiedzial ze mnie jeszcze w tym roku zabierze
no to super!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a macie juz jakis region na oku?
Jaja mamy z nia co nie miara.Bierze klucze i stoi pod drzwiami bo chce na spacer.Albo ostatnio jej pokazuje ta bluzeczke ci zalozymy a ona mi nie.No ale to za wczesnie na przebieranko w patalaszkach
oj te nasze dzieciaczki to takie mądre..... :-D i rządzić nami chcą... :-D

Milenka juz trzy razy próbowała wywrzeć na mnie presję...za wszelką cenę chciała zabrać piloty, żeby nimi rzucać o podłogę...jak jej zabrałam to tak się złościła, że :ico_szoking:


a co do wózka to chyba rzeczywiście zakupię ten tańszy pomarańczowy...przecież to i tak na kilka dni... póżniej go sprzedam

a i tak patrząc u nas po sklepach to tańszego bym nie kupiła...
ceny takich wózeczków zaczynają się od 200zł wzwyż...

aniu fajne to nosidełko...ale i tak za dużo bedziemy mieć bagaży, żeby brać takie nosidło...
po to kupuję tą parasolkę bo mało miejsca zajmuje...
jakbyśmy jechali naszym samochodem to wózek nie grałby roli...zapakowalibyśmy do auta i tyle...
a do pociągu....to każdy bagaz ma znaczenie :-D

[ Dodano: 2008-06-18, 17:26 ]
u nas też dziś słonecznie i gorąco...

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

18 cze 2008, 18:09

no co do allegro to racja ze mozna czasmi duzo taniej kupic ale ciezko z reklamacja bywa, bo troche to długo trwa, ale u mnie w nysie to nie ma nawet połowy tego co na allegro mozna kupic wiec czesto sie na cos skusze :-D

Aniu fajne takie nosidełko a ile u was za takie cos wychodzi bo ja patrzyłam to nowe za 400 zł są a uzywane, znalałam troche chyba starszego tylko za ok 120 zł
http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=385039279
to cos takiego masz, bo zastanawiamy sie z mezem czy nie kupic sobie bo nasz maluch to sobie upodobał chodzenie na barana wiec mezusiiowi na pewno było by wygodniej w czyms taki go nosic

Joasiu oczywiscie brawa :ico_brawa_01: dla Juli to madre sie ta nasze dzieciaczki robia, a niedługo to dopiero bede nami rzadzic :-D ale bedzie wesoło przynajmniej :-D

oj Violu koniecznie musicie sobie jakies wieksze autko sprawic, bo przynajmniej mozna sobie pól domku zapakowac :-D

[ Dodano: 2008-06-18, 18:12 ]
http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=377543911
a tu znalazłam troche innej firmy ale wypasione :-D

[ Dodano: 2008-06-18, 18:18 ]
http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=385616719
a chyba najbardziej mi sie to podoba

[ Dodano: 2008-06-19, 10:12 ]
Witam z rana a cio tu tak pusciutko :ico_olaboga: od wczoraj nikogo tu nie było, cos strasznie zabiegane jestescie :ico_olaboga: ale prosze tu szybciutko wracac na tt bo pusciutko mi tu samej :ico_placzek:

A u nas dzis ciekawy dzionek bo mezus wkocnu skonczył symulowac i wybieramy sie an miasto zobaczyc za czyms dla malucha na roczek bo dalej nie wiem w co go ubrac, bo podobno zapoaiwadaja upały wiec zastanawiam sie czy kupowac mu garnitur bo w sumie bedzie tylko do koscioła bo on dalej na czorakach smiga wiec do ogródeczka to sie raczej nie nadaje :ico_noniewiem:
i wogóle jeszcze za jakimis butkami musze sie rozejrzec, wogóle to mam dylemat bo on lubi strasznie raczkowac a chodzi na razie zadko i wogóle nie lubi butków woli na bosaka lub w skarpetkach a jak ma butki to w trzy sekundy je sciaga wiec sie zastanawiam czy warto mu kupowac butki do chodzenia jakies i go jzu przyzwyczajac :ico_noniewiem: jak myslicie czy moge go na razie na bosaka puszczac

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

19 cze 2008, 11:00

witam.

Joasiu super ze Juli ładnie rośnie :ico_brawa_01:

Aniu Amalia jest najdrobniejsza a moja Veronika to znowu najgrubsza bo 10,800 :-) no i życzymy udanej imprezki w niedziele :-D

Violu i jak wózek już zazkupiłaś? No i racja niema co za drogiego kupować na jeden raz :ico_noniewiem:

Ula ale ten czas leci już Pawełek bedzie miał roczek :ico_szoking:. A co myślicie żeby kupić Pawełkowi?

Madziorka to najlepszego za udany egzamin :ico_zdrowko:


A u nas ok zaraz wybywamy z domu bo musze Veronisi kupić sukienke na chrzciny i roczek bo robimy dwa w jednym bo wszyscy będą razem:-D ,no i może znajdziemy coś jeszcze dla mnie :-D bo ciągle tylko małej kupuje :ico_oczko:
Ja ostatnio wziełam sie za drukowanie zdjęc Veroniki od urodzenia i powiem wam że żałuje że tego wczesniej nie robiłam bo tyle przy tym roboty zeby to w kolejności poukładać i opisać w albumie :ico_olaboga:

Dobra teraz już lece bo sie niewyrobimy z czasem :-D

[ Dodano: 2008-06-19, 11:19 ]
A tu fotki Veroniki z ostatnich dwóch dni

Obrazek
Obrazek
Obrazek

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

19 cze 2008, 11:42

Hej hej
My tez sie witamy Siedzimy sobie na tarasiku a Juli wlasnie dzemie :-D
Moja to juz tyle bucikow pozdzierala ze szok :ico_olaboga: A nozka jej tak rosnie jak :ico_szoking: miesiac i buty wek

Justyna no jaka pannica juz Ci urosla :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bardzo ladna i duza :ico_brawa_01:

Ula no to rzeczywiscie nie ma co garniturku kupowac chyba ze i po ur masz jeszcze jakas impreske bo na jesien to juz i tak Pawelek urosnie.Ale z drugiej str jak cos eleganckiego no to bucik musi byc zeby pasowalo.

Violu moja to na mnie wymusza tak ze jak nie dostanie to gryzie i tego musze jej oduczyc zreszta juz zaczelam.A co do urlopu no to narazie plany ze ma byc ale kiedy i gdzie to jeszcze nic nie wiadomo :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość