Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

19 cze 2008, 11:25

blumek, zapomnialam napisac - gratuluje rozpoczecia 21 tygodnia :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

19 cze 2008, 11:31

:ico_brawa_01: DZIĘKUJEMY :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

19 cze 2008, 16:59

Witajcie kochane Kobietki..

Faktycznie poszłyśmy na piwko z koleżankami, tzn ja to piłam fante, ale co tam.. i tak fajnie było, później się tak zmobilizowałyśmy, że poszłyśmy zapisać się na kolejny kierunek spedycja i logistyka, z początku się wahałam, bo nie byłam do końca przekonana czy sobie poradze z maleńkim dzieckiem, ale rozmawiałam z dyrektorką i mówiła, że nie ma żadnego problemu, że zawsze można sie dogadać, zdać egzaminy wcześniej, albo później.. więc pełna optymizmu podpisałam kolejną umowe, po za tym koleżanki obiecały robić notatki i chcę jeszcze mojego P namówić..bo w sumie to byłoby dobre dla niego miałby wykształcenie odpowiadające temu co teraz robi.. i jak go znam, to jeśli pomarudze jeszcze troszeczke to się zgodzi dla świętego spokoju, a później na pewno nie będzie żałował.. po za tym nauka jest bezpłatna, a 2 lata szybko zleci, ja pamiętam, że niedawno się zapisywałam, a w sobote odbieram świadectwo ukończenia szkoły.. co prawda sam dyplom będzie gdzieś we wrześniu, ale co tam.. Jeszcze jakiś czas temu muślałam o studiach, ale teraz są ważniejsze wydatki niż moje studia, wole te pieniążki zainwestować w maluszka.. a mi tytuł technika w zupełności wystarczy. Ogółnie to jestem bardzo zadowolona z tego egzaminu, traz jeszcze zakończenie i wakacje, a w połowie września znów do szkoły i powiem Wam, że bardzo sie z tego ciesze, bo przyzwyczaiłam sie już do "odchamiania" w co drugi weekend :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

19 cze 2008, 19:19

No to super Aniu, ze masz taka motywację:)Ja skończyłam studia i jakos trudno mi się wybrać na podyplomowe...a powinnam, bo pracuje w szkole, a tak tego wymagają..ale odłoze to jak juz Maluszek bedzie tak miał rok dwa, gdy bede mogła go spokojnie zostawic na dłuzej

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

19 cze 2008, 21:35

asiu, w sumie to koleżanki mnie zmobilizowały, bo ja się zastanawiałam czy sobie poradze, ale rozmawiałam z dyrektrką o egzaminach, dziewczyny będą robiły notatki jak mnie nie będzie, więc myśle, że dam rade.. po za tym połowe ocen będe miała przepisane z administracji, bo są przedmioty, które się pokrywają, więc nie będzie tak źle no i najważniejsze nic nie płace i zawsze moge zrezygnować..

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

20 cze 2008, 10:21

A coż to takie pustki? Gdzie wszystkie mamusie?
Ja wczoraj nastwaiłam ogóreczki na małosolne. Ciekawe co z tego wyjdzie. A na obiad była pyszna wątróbeczka. Moja dzidzia już chyba unormowała sobie czas spania i brykania :)
A, wczoraj na allegro kupiłam sobie zestaw 20 ubranek ciążowych. Niektóre są naprawdę urocze. Mam nadzieję że będą pasowały :) Używane oczywiscie ale co tam. Jak chciałam w sklepie kupić ciążowe rybaczki to cena mnie zabiła :120pln :ico_szoking: A tu za niecałe 300pln obłaże całą ciążę. :ico_ciezarowka:
Buziaki

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

20 cze 2008, 10:31

blumek, to świetnie, że udało Ci się taki zakup zrobić.. ja wczoraj glądałąm świetną sukienke, ale cena też zbiła mnie z nóg 130zł podejrzewam, że taki sam model w zwykłym sklepie kosztowałby gdzieś z 60-70zł ale ceny ciuszków ciążowych są po prostu kosmiczne!!!

Ja dziś po południu ide do fryzjera, przed ciążą miałam króciutkie włosy, a teraz postanowiłam zapuścić i musze je doprowadzić do jakiegoś porządku, bo już nie moge z nimi dojść do ładu ;-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

20 cze 2008, 11:53

Witajcie kochane

Nasz Skarb właśnie się obudził jak kichnęłam :ico_haha_01: to mnie kopnął :-) U mnie coraz lepiej, wczoraj nawet normalnie zeszłam po schodach i weszłan na góre nie po jednym schodku :ico_oczko:

betka masaże są głównie stóp bo na nich znajdują się receptory odpowiedzialne za korzonki. Plecy masowała mi tylko raz i położyłam się na brzuchu, ale czytałam że najlepiej położyć się na boku, najpierw na jednym a potem na drugim.
Ja delikatne kopniaczki czuję już codziennie, ale to chyba dlatego że mam możliwość dłużej posiedzieć. Najczęściej czuje pukanie jak siedzę :-) A jeśli chodzi o brzuszek to niektórzy już mówią na mnie grubasie :ico_haha_01: Jest już widoczny, malutki ale widoczy :ico_brawa_01:

blumek ja właśnie licytuję na allegro ciuszki ciążowe :ico_brawa_01: Wczoraj przegrałam super aukcję, jestem na siebie wściekła bo kończyła się w trakcie meczu który oglądaliśmy :ico_puknij: i przegapiłam koniec i ktos mnie przebił o 2,- :ico_zly: Ale trudno teraz licytuję kolejne, niektóre nowe, niektóre używane :ico_oczko:
Wózek super!!! Jak dla nas też za drogi ale bardzo fajny nawet oglądałam go wcześniej ale cena mnie wystraszyła :ico_oczko:

#ania# Wielkie gratulacje ukończenia szkoły :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jak wrócisz od fryzjera to może jakąś fotkę wkleisz??? :ico_sorki:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

20 cze 2008, 12:25

Motylek22, - hihiihi może to ja Cie przebiłam :) Ale ty pewnie nosisz S a ja M :) ( JAK NARAZIE)

[ Dodano: 2008-06-20, 12:29 ]
Zresztą pewnie byś mnie rozpoznała po nicku :) :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

20 cze 2008, 12:35

blumek, ten wozek co ja mam to polska "podroba" mutsy :ico_oczko: prowadzi sie rewelacja, jak juz sie przyzwyczaisz to tylnej osi skretnej. ale z tego co pamietam, mutsy ma b. mala gondole i na zime - lipa. moj tez gondlke ma mala, ale mi to nie przeszkadzalo, bo tu temperatura zima nie spada raczej ponizej 10 stopni...
#ania#, gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zarowno egzaminu, jak i drugiego kierunku :ico_oczko:
uff, juz tylek mnie boli bo dzis "odrabiam" tt - ostatnio skoro do pracy nie chodze to i malo tu przesiaduje i dzis juz ponad 2 godz przed kompem siedze :ico_szoking: :ico_nienie: niech ktos mnie kopnie w zadek, bo lenie sie az za bardzo :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość