Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

19 cze 2008, 16:26

Mmarta kurcze sorki ale ja napisalam, no wlasnie w takim spiworku klasc dziecko :ico_wstydzioch: ja i tak mialam zamiar kupic i musze wlasnie to dokupic.

Co do koszuli to ja nie wiem mowila, ze moze byc ale widzisz w Nimeczech baby sie tak nie ubieraja, chidza w dresach i maja T-shitry i ja tak pomyslalam, zeby nie odstawac od normy to tez tak bed i nie kupuje koszuli.

Kochana z tym seksem to ja ja sie wypytalam, bo ja od poczatku ciazy jak tylko sie dowiedzialam tak przestalam wspolzyc a czasami sie chce jak cholera i sie jej spytalam czy sperma nie zagraza wczesnym porodem bo slyszsalam ze tak, a ona mowila, ze owszem ale juz przed porodem kiedy wszystko sie do tego przystowsowuje, teraz nic sie nie stanie oczywiscie jesli ciaza przebiega prawidlowo tak mowila, i pytalam czy trzeba sie zabezpieczac a ona mowila, ze absolutnie nie :-) wiec dzisiaj sprobuje, bo ostatnio probowalismy ale mnie strasznie boli przy wchodzeniu, sorki, ze tak napisalam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 cze 2008, 17:35

Ja mam tylko spiworek,bo polozna mi powiedziala zeby do roku bron Bozy niczym dziecka nie przykrywac
ciekawe ze wam te polozne cos mowia bo mi nic :ico_szoking:
No to ten spiworek tez kupie a kolderke na potem dobrze ze piszecie :ico_sorki:
a ten spiworek to ez rekawkow jest nie??? no to raczki nie zmarzna :ico_noniewiem: ??
A kiedy chcecie kupowac lozeczko i wozek?
ja wozek juz mam gotowy do akcji jakby co :-D
a po lozeczko wybieram sie w przyszlym tygodniu chyba ale naraznie zostwie nie skrecone zeby sie nie kurzylo-jade tak wczesnie bo komode do dzieciecego musze kupic to za jednym zamachem bo z IKEA kupuje :ico_haha_02:
Wiecie co a jak ja cos fajnego chce kupic do pokoiku i mowie o tym siostrze to ona mi wszystko odradza i mowi,,zbieranina kurzu,, :ico_olaboga: wiec juz zadnych pierdow derdow nie kupuje :ico_haha_01:
Dziewczynki jak bedziecie mialy pokoiki porobione to powklejejcie fotki :ico_sorki:
ja tez wkleja ale to jeszcze nie teraz-teraz to w dzieciecym mam przewijak ten koszyczek do spania co bedzie u nas w sypialni i to wszystko :ico_haha_01: ...a zapomnialabym o elektroluksia ktory stoi tam na srodku bo nie mam jeszcze pomuslu gdzie go umiescic :ico_oczko: od kiedy sie wprowadzilismy

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

19 cze 2008, 17:55

a ten spiworek to ez rekawkow jest nie??? no to raczki nie zmarzna ??
No bez ,ale cieplejszy kaftanik na noc chyba bede ubierala,po prostu.
Dziewczynki jak bedziecie mialy pokoiki porobione to powklejejcie fotki
My bedziemy niestety dzielili sypialnie z kaczorkiem,mamy kuchnie z salonem i sypialnie wiec nie da sie inaczej :ico_placzek: Ale kacik bedzie sliczny mam nadzieje :-)
ja wozek juz mam gotowy do akcji jakby co
Na smierc zapomnialam,ze mowilas o wozku!Ja dopiero w sierpniu,bo to bedzie prezent od mamy i mojej siostry.Ale lozeczko tochyba tez niedlugo kupie :ico_noniewiem: no i tez nie skrece,masz racje z tym kurzem.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 cze 2008, 18:42

No bez ,ale cieplejszy kaftanik na noc chyba bede ubierala,po prostu.
no ja wogole kaftanikow nie mam tylko body,spiochy i koszulki :ico_noniewiem: no i oczywiscie spudniczki i sukienki :-D ....no ale to nie do spania tylko jak na imprezy dedziemy smigac :ico_brawa_01: ....
A dziewczyny a sa rozne grubosci tych spiworkow???
Mi sie przypomnialo ze przeciez ja mam ten rozek wiec na poczatek w tym bede ja kladla to nie zmarznie a jak bedzie starsza ....tzn po pewnie 3 miesiacach juz mi sie w ten rozek nie bedzie miescic to spiworek :ico_haha_02:
My bedziemy niestety dzielili sypialnie z kaczorkiem
Ale kacik bedzie sliczny mam nadzieje
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak tak zdjecia kacikow tez proszone bardzo :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja dopiero w sierpniu
ja teraz nie mam gdzie tego wozka trzymac i sie wkurzam...no ale jak okazja byla to jak moglam nie kupic :ico_brawa_01:
Miszka-wiesz ze my mamy basen za darmo :ico_szoking: bo ja debil dzisiaj sie dowiedzialam i zaraz polecialam sie zapisac -jutro od rana startuje :ico_brawa_01:
pewnie cala woda wyplynie jak wejde :ico_noniewiem: ale trudno slyszalam ze to rozluznia ....
A i bede plywac z deseczka :ico_haha_01: bo nie za dobry ze mnie plywak :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

19 cze 2008, 19:03

A dziewczyny a sa rozne grubosci tych spiworkow???
Jasne rozne grubosci,wielkosci i CENY!
tak tak zdjecia kacikow tez proszone bardzo
No to ok jak tylko bedzie gotowy to wysle,ale jak mowie to tak w sierpniu:)
Miszka-wiesz ze my mamy basen za darmo bo ja debil dzisiaj sie dowiedzialam i zaraz polecialam sie zapisac -jutro od rana startuje
No co Ty!!!!!Nie mialam pojecia!!!!!A kto Ci powiedzial?

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

19 cze 2008, 19:10

Spiworki sa i z rekawkami i bez ja wlasnie sie zastanawiam jaki kupic, na pewno kupie wiekszy zeby sluzyl mi najdluzej. Ja praktycznie to wszystko juz mam, lozeczko, wozek, ciuszki, przewijak, musze tylko dokupic reczniki, nozyczki, szczoteczke do wloskow, kocyk lzejszy noi chusteczki i pampersy i to wszystko :-D

A pokoik to my bedziemy zaczynac szykowac, musimy kupic farby, pomalowac, kupic dywan i zaslonki. Ja bym chciala tak fajnie urzadzic ale nie mam kompletnie pojecia jak to zrobic, u nas bedzie stalo lozeczko, szafa i komoda, kupilismy juz zyrandol dla malego a pokoik pomalujemy na zolto-niebiesko, chc :-D ialabym tez jakies fajne nakjlejki na sciane z kubusiem puchatkiem ale jeszcze sie zastanowimy.

A wy jak planujecie urzadzic pokoik?????

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

19 cze 2008, 19:34

Spiworki sa i z rekawkami i bez
U nas nie ma z rekawkami!Sa tylko bez,a szkoda!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

19 cze 2008, 19:41

U nas nie ma z rekawkami!Sa tylko bez,a szkoda!
a to szkoda, a jak uwazasz lepiej z rekawkami czy bez????

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

19 cze 2008, 20:29

Wiesz co Pati,pewnie gdyby u nas byly z rekawkami to kupilabym 1 z rekawkami a jeden bez,bo co tutaj poradzic.To u nas dosc droga rzecz, ale i tak chyba dokupie drugi,niestety bez rekawkow,bo co bedzie jak wypiore?

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

19 cze 2008, 20:31

miszka, u nas sa one nie drogie w takim tanszym sklepie np. Kik kosztuja one do 10 euro wiec na poczatek kupie z rekawkami wiadomo zima sie zbliza a potem kupie bez rekawkow tylko wlasnie jak sie upierze to nejlepiej miec dwa, ale czy to tak sie brudzi, kurcze sama nie wiem :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap, Thomasbulty i 1 gość