Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 cze 2008, 09:34

Wczoraj przed sne jeszcze raz zrobila Ada siusiu na nocnik i pampersa dopiero na noc założyłam a dzis od rana lata na majteczkach :-D

[ Dodano: 2008-06-19, 09:36 ]
Ada Od rana nosi w rączce 2 cukierki i mówi : dwa,trzy ,osiem hihi :-D

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

19 cze 2008, 13:48

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Adusi za postępy :-)
u nas nocnikowanie trwa, czasami mała wpadka , a czasem i cały dzień suche majteczki :-) tylko na dłuższe wypady nadal musi być pampers, bo mały za nic "na trawkę " nie zrobi, musi być nocnik :ico_olaboga: na podwórko to nocnik biorę, ale dalej przecież nie będę go ze sobą taszczyć :ico_haha_01: musze chyba ktregoś dzieciaka z rodziny poprosic,żeby pokazał małemu jak to się robi :ico_haha_01: może załapie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

19 cze 2008, 18:11

Brawo dal Adusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zuch dziewczynka !

U nas z nocnikowaniem licho.. JUluś dostała dziś jakieś małej biegunki... od razu podałam jej leki i zobaczymy czy bedzie jakaś poprawa.. ciekawe z czego ją to dopadło :ico_noniewiem:

Super zdjęcia Oskarka z Emilką... to zdjęcie jak Emi wozi Oskara w tym wózku jest rewelacyjne :-D :-D zaniedługo my z iwonką rzucimy wam zdjęciami ze spotkania naszych maluchow... już chce to widziec heh

u mnie przygotowania do wyjazdu są liche, bo ciagle zyje swiadomoscia ze jeszcze mam 2 egzaminy do zdania a nie chce mi sie uczyc jak cholera!!!! wogole nie chce mi sie juz studiowac... ale co sie zaczeło trzeba skonczyc...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 cze 2008, 07:56

dziendoberek
maly jeszcze spi ,zasnal po 21,ale w nocy cos tam sie rozbudzali szukal mojej reki... i mam ja dzis troche zdretwiala :ico_haha_01:

jak jutro bedzie ladnie z rana to jedziemy do Gabrysi...ale teraz jest srednio na dworku :ico_noniewiem:

Kasiu nie zalamuj sie...ja tez jeszcze mam 2 egzaminy do zdania :ico_noniewiem: ale coz trzeba sie wziasc za to i w koncu wakacje :ico_haha_01:

dzis wieczorem o 18 wybieram sie na spotkanie klasowe..Oskar zostanie zciocia bo dzis ma zakonczenie rokui :ico_haha_01: takze bedzie miala wolne...a T ma do pozna pracowac wiec z kims musi zostac :ico_haha_01: zabralabym go ze soba ale nie chce aby marudzil zanadto...

Z nocnikowaniem wciaz to samo wczoraj bylo 4:2 dla Oskara...

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 cze 2008, 13:11

dziś do tej pory ani razu nie było siusiu w majtki ale ciiii żeby nie zapeszać :ico_oczko: :ico_oczko:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

20 cze 2008, 19:06

zabralabym go ze soba ale nie chce aby marudzil zanadto...
Ja Mai nie zabralabym :-D napewno nie :-D
Natalia, wybaw sie za wszystkie czasy, nalezy Ci sie :-)

Kasiu, bedziemy musialy wymienic sie numerami telefonów zeby we Wladyslawowie jakos sie namierzyc :-D juz nie moge sie doczekac...

Brawa dla Adusi za wstrzemieźliwość :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: oby tak dalej...

Ja nie moglam do Was wczesniej zajrzec bo w pracy mialam szkolenie a w domu popsuła sie nam myszka... dzis zakupiona nowa wiec juz jestem :-D
Dzis wysprzątalam juz prawie całe mieszkanie, jutro jeszcze kuchnia i bede szczesliwa bo uwielbiam jak mam tak czysto...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 cze 2008, 09:03

dziendoberek

na spotkanku klasowym bylo dosc fajnie, takie male kameralne grono...no ale mimo to przyjemnie bylo......po21 bylam juz w domu, ale i dobrzebo pozniej z nieba chlupnelo..

dzis tez pogoda nie za piekna, a szkoda bo bym pojechala doBNabrysi a tak to nie ma szans :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: no coz pozostalo nam czekanie do przyszlego roku

a i moze nam wszystkim jakos sie wtedy udaspotkac...bysmy mogly zorganizowac wieksze spotkanko,dzieci beda juz starsze, mniej klopotow bedzie :ico_haha_01:

juz troche chatyke posprzatalam,jeszcze kurze zostaly i schody i kjorytarz na dole... potem tylko obiadek,Oskar do wyrka a ja sie poucze troche
a jakw stanei i nie bedzie padalo to p[ojedziemy do parku na plac zabaw

dzis mnie przed chwila ucieszyl moj czort,bo przyszedl do mnie (od przebudzenia chodzi w majtusiach) i mowi fuuuu i lapie sie za siurka....posadzilam go na nocik. obeszlam dom aby zobaczyc czy przypadkiem tego "fuj" nie ma nigdzie na podlogach :ico_haha_01: ,przychodze do Oskara a tam, juz na nocniku kupcia i siczki :ico_brawa_01: ucieszyl mnie, jakos tak humor mi sie poprawil

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

21 cze 2008, 09:44

Witam :-)

Natalia, widzisz nie trzeba bylo zmuszac a Oskarek i tak załapał i woła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas tez pochmurno a my mamy jechac na grila do mojej mamy :ico_noniewiem: zaraz jade z Mają po kielbaske i miesko i całą reszte :ico_haha_01:

Jesli chodzi o wspolne spotkanie to ja tez o tym marze... na szczescie chociaz z Kasia sie spotkam juz niedługo :ico_haha_02: Natalia, ale mysle ze kiedys z Tobą tez bo nigdy nie bylismy z tamtej strony morza wiec napewno ktorys urlop spedzimy niedaleko Szczecina :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 cze 2008, 10:09

fajnie by bylo Iwonko..pomorze zachodnie tez bardzo ladne :-D
i dosiebie zapraszam na dluzej niz dzien,miesjce do spania jest :-D

Oskar dostal kakao i moze zasnie..dokoncze sprzatanko i bede miala labe... musze pomyslecco porobic, bo jakos tak mnie nosi :ico_haha_01:

grilla juz dawno nie robilam, tak na p[oczatku jak sie sezon zaczal to sie przejadlam hehe, ale teraz juz troszke od tego odpoczelismy to mozemy znowu zaczac grillowanko :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

21 cze 2008, 11:37

Dziekujemy za zaproszenie, napewno kiedys skorzystamy :-D My zapraszamy Was do Puław, tez jest bardzo ładnie :-D

Zakupy na grila zrobione tylko pogoda mało grilowa :ico_zly: no ale najwyzej gril bedzie sie palił w garazu a my bedziemy siedziec w domu...

Natalia, o ktorej Oskarek wstaje ze o 10-ej juz idzie spac? Maja wstaje mniej wiecej o 8-ej ale zasypia dopiero 14-ta, 15-ta :ico_zly: dzis musze położy ja najpozniej o 13-ej bo o 15-ej wyjezdzamy do mamy...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości