Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 cze 2008, 20:49

zresztą siadac to mozna odrazu tyle ze boli i najlepiej na boku,ale taj jak napisałam to po ok.3 tygodniach przestaje
no wlasnie cos czytalam ze dobrze jest miec takie kolko do siadania...
moze to jakos pomaga-albo chociaz lagodzi ten bol
A powiedz mi czy po porodzie mozna brac paracetamol-jako lek przeciwbolowy na bole wlasnie ,,tych,,okolic...czy to wogole cos da????

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

20 cze 2008, 22:16

wiesz co nie wiem,ja nic nie brałam,jedyne co pamietam to przemywalam rane solą fizjologiczną zawsze wieczorem po myciu,a i w ogóle trzeba sie myc najlepiej po każdej wizycie w toalecie ,szybciej sie goi i przynosi ulge

[ Dodano: 2008-06-20, 22:18 ]
a poza tym to jak sie karmi piersia to raczej nic nie brać i wtedy goi się też szybciej

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 cze 2008, 23:07

wiesz co nie wiem,ja nic nie brałam,jedyne co pamietam to przemywalam rane solą fizjologiczną zawsze wieczorem po myciu,a i w ogóle trzeba sie myc najlepiej po każdej wizycie w toalecie ,szybciej sie goi i przynosi ulge
Dzieki Aga :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
A do tego podmywania to slyszlam ze tez jest dobry wywar z kory debu albo ten Tantum rosa-to jest oczyszczajace i przeciwbolowe-u nas tego nie ma wiec musze poprosic mamezeby mi wyslala :ico_haha_02:
a poza tym to jak sie karmi piersia to raczej nic nie brać i wtedy goi się też szybciej
_________________
no miejmy nadzieje ze uda sie mi karmic ta piersia :ico_sorki: zobaczymy

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 cze 2008, 10:24

Witam, melduje sie z rana :-) w sumie juz nie takiego rana :-D

dzis nie bedzie mnie na TT, zaraz jedziemy zobaczyc dywanu do pokoiku dla melgo, potem od razu na zakupki, polazic po miescie i na urodziny. Ide zaraz jesc sniadanko :-)

mmarta faktycznie spalam dzis lepiej, nie pilam na wieczor i chyba to jest jakies rozwiazanie :ico_sorki: :ico_sorki:

Milego weekendu kochane zycze :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 cze 2008, 10:39

mmarta faktycznie spalam dzis lepiej, nie pilam na wieczor i chyba to jest jakies rozwiazanie
:ico_brawa_01: ciesze sie ze chociaz troszeczke Ci pomoglo :ico_sorki:
Milego dnia :ico_brawa_01:
My tez dzizisiaj mamy znajomych na kolacji :ico_zly: ktora ja musze przygotowac....wiec spadam do sklepu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

21 cze 2008, 12:52

do tego podmywania to slyszlam ze tez jest dobry wywar z kory debu albo ten Tantum rosa-to jest oczyszczajace i przeciwbolowe-u nas tego nie ma wiec musze poprosic mamezeby mi wyslala
też słyszalam o tym tantum rosa,mam zamiar sobie go również przywieść,mam nadzieje że pomoże,a co do karmienia piersią,też mam nadzieje że sie uda tym razem,bo z pierwszą dzidzią miałam problem i chodz miałam duzo tego mleka,to mała nie chciała ssać mojej piersi :ico_placzek: próbowałam różnych sposobów ale nic z tego i wkońcu zaczęłam karmic sztucznie,tym razem się nie poddam i bede walczyć :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

21 cze 2008, 13:50

witajcie!!!
P miał nareszcie dwa dni wolnego-po dwóch tygodniach pracy po 11-12 h, więc nareszcie spędziliśmy trochę czasu razem :ico_brawa_01: byliśmy nawet w mothercare, bo zaczęły się wyprzedaże i mamy już upatrzone łóżeczko!!! prawdopodobnie kupie je w ciągu max dwóch tygodni :-D
Brzuch chyba nareszcie ruszył, bo mniej czuję ruchy mojego Synka, tzn już nie są nieprzyjemne i bolesne, jak to wcześniej bywało biedak pewnie mial ciasno....
:ico_olaboga:
sarenka, gratuluję synka!!!! oj, chyba wojna będzie, same chłopy nam się rodzą....a Iga bedzie miała przerąbane.... :ico_oczko: zwłaszcza z tymi swoimi długimi nogami.... :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 cze 2008, 13:57

byliśmy nawet w mothercare, bo zaczęły się wyprzedaże
:ico_szoking: ooooo to musze tez tam jechac !!!! KONIECZNIE
oj, chyba wojna będzie, same chłopy nam się rodzą....a Iga bedzie miała przerąbane.... zwłaszcza z tymi swoimi długimi nogami....
:ico_haha_01: :ico_haha_01: no wiesz Zirka jakby nie bylo pierwsza ja zaklepalas dla synka :ico_oczko: -ale muze Was oszczedz ze tatus Igusi powiedzial ze do jej 18 roku zycia wszystkich wchodzacych chlopcow do domu bedzie wital wiatrowka :ico_haha_01: :ico_puknij:
,tym razem się nie poddam i bede walczyć
oj ja tez mam zamiar sie nie poddawac!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

21 cze 2008, 16:47

mmarta81, dobrze że przynajmniej mam szpiega w twierdzy Igusi...dzięki Marta :-D skoro szczególy uzbrojenia wroga są już znane, bierzemy się za ulepszenie własnego :ico_oczko: muszę omówić budżet ze sztabem nadzorczym.... :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 cze 2008, 17:54

skoro szczególy uzbrojenia wroga są już znane, bierzemy się za ulepszenie własnego muszę omówić budżet ze sztabem nadzorczym....
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: -jak co to mozesz na mnie liczyc ja w odroznieniu od ojca Igusi nie mam zamiaru corki do zakonu wysylac :ico_oczko: (jak narzie przynajmniej) :-D

[ Dodano: 2008-06-23, 09:19 ]
Juz po snidanku po :ico_kawa: ale przed :ico_prasowanko: :ico_odkurzanie:
A no i febra mi wylazla :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość