Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

21 cze 2008, 18:12

a własnie delfi1, i inne bydgoszczanki zapraszam tez na watek bydgoszczanek bo nam upada
karina22 wiec napewno sie pojawie na watku bydzi :)))
Ale Twoje pociechy rosna...., a swoja fotke tez wkleisz hym...., pozdro
A moj maz aby moc wyrwac sie z domu...zrobil zakupy.Oczywiscie nakupowal mi roznych owocow ,slodyczy...zebym tylko sie zgodzila na ten wypad do kumpla.Nawet nie ma czasu na tel. do mnie.Oj Ci mezczyzni,czasem wydaje mi sie ze to duzy chlopiec.
ach ci faceci.... :ico_olaboga: bynajmiej dba bys nie nudzila sie jak go nie bedzie...uczy cie bys zmnienila jego obecnosc na jedzonko..hehehe
A w ogóle martwię się o iego, bo wczoraj dostał wieczorem temperatury i całą noc gorączkował i miał zaczerwienione gardło. Nie zbijałam mu temperatury i chyba wypaliła te bakcyle, bo nawet mu przeszło
:ico_olaboga: cos panuje chyba jakis wirus, obys ty nie zlapala, dbaj o synka i zycze mu zdrowie..pozdro

[ Dodano: 2008-06-21, 18:17 ]
o przygotowaniu kącika dla małego to nawet nie mysle a ja coraz gorzej sie czuje i co bedzie jak sie wczesniej rozdwoje
napewno dasz rade..., ja juz torbe tez mam spakowana, teraz pozostaje czekac.
Chyba pojde na spacerek trzeba kozystac, a dzis mam mezczyzne swojego dla siebie tylko :)))))))))) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
Pozdro milego wieczorka, pozniej zjem sobie arbuza i truskawki...uwielbiam owoce ostatnio:)))

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

21 cze 2008, 18:41

Jagna30 istnieje juz od dawna,ale mało kobitek tam zagląda :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-06-21, 18:42 ]
delfi1, ja mało fotogeniczna jestem :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

22 cze 2008, 09:27

delfi1, ja mało fotogeniczna jestem
ja sie z tym nie zgadzam, ale to juz tylko Twoja decyzja... :ico_szoking:

Kurcze cos mnie zab boli, chyba bede mosiala isc do dentysty, sle czy mnie przyjmie w miare szybko...Zastanawiam sie nad tym czy z polisy ubezpieczeniowej powinnam dostac kase za pobyt w szpitalu, bylam w koncu od niedzili do piatku, chyba powinnam zlozyc zapytanie do ubedpieczyciela z kserem wypisu..zna sie ktos na tym???
Milej niedzieli, papa

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

22 cze 2008, 09:41

delfi1, ja Ci nie pomoge w tej sprawie :-/

Ja jak zwykle spalam do 8-ej.Nawet sie wyspalam:)Dzien zapowiada sie upalny :ico_placzek: wiec stopy wieczorem beda jak banie.
Mala cos malo ruchliwa jest od wczoraj :ico_noniewiem: W ty tygodniu wybieram sie do gina.

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

22 cze 2008, 09:51

delfi1, jak powiesz ze z bółem przychodzisz to powinnaś byc przyjeta od razu , przynajmniej tak jest u nas :ico_oczko:
co do tej polisy to sie nie orientuje zapytam mojego m. on sie lepiej w tym orientuje jak bede cos wiedziec to napisze , ja tez lezałam w szpitalu 3 tyg.temu i chyba mi nic nie przysługuje :ico_noniewiem:
tez mam torbe spakowaną i juz jakby co to gotowa jestem ale mam nadzieje że jeszcze zdąrze zrobic porzątki po tym remoncie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_szoking:
:ico_ciezarowka: jeju Radek tak mi daje po żebrach ze szok :ico_brawa_01:
pozdrawiam i zycze miłej niedzieli :ico_ciezarowka: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

22 cze 2008, 09:54

HEJ my też nidawno zjedlismy śniadnko,my oprócz Filka, bo on zajadł kilka łyżeczek danio. Wczoraj gorączkował, noc przespał ładnie i rano znów wstał z gorączką, ja zresztą też jestem zasmarkana. Filip ma migdały olbrzymie,ale gardło blade bez nalotów, daję mu eurespal i włączylam p/gorączkowo doraźnie ibufen, bo już za długo się męczy, do lekarza raczej z nim nie pójdę, mam nadzieję,że sobie jakoś damy radę.

[ Dodano: 2008-06-22, 09:56 ]
Serena, delfi1, to zależy jakie macie polisy, w niektórych za pobyt w szpitalu za każdy dzień wypłacają kasę,a w niektórych tylko pobyt powypadkowy, a chorobowy nie, więc trzeba się wczytać i ewetualnie złożyć wniosek,acha i przeczytaj sobie od którego dnia pobytu płacą,bo w niektórych polisach dopiero powyżej 3 lub 7 dni

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

22 cze 2008, 09:58

Jagna30, to na opuchlizne zimny kompres lub miska zimnej wody -daje mega ulge i troche schodzi opuchlizna :ico_oczko:
co do snu to sie ciesz bo ja co noc sie budze z okropnymi skurczami w łydkach :ico_placzek: i juz po spanku :ico_noniewiem:
jeszcze troche wytrzymasz a potem to juz tylko lepiej bedzie :ico_oczko: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-22, 10:02 ]
laupina, to zdrowiejcie szybciutko z Filipkiem :ico_oczko:
ja mam w pzu i chyba nie przysługuje mi ale jeszcze to sprawdze

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

22 cze 2008, 10:05

Mala cos malo ruchliwa jest od wczoraj
moja też cos mało ruchliwa, ja mam wizytę jutro na 17.30, jestem bardzo ciekawa co mi powie,mnie też doskwiera opuchlizna nóg i rąk, i do tego strasznie mam gorące stopy jakbym po rozrzażonych węglach chodziła. Moja ginka ostatnio wspominała,że ona chcialaby,żebym to cc miała 05.07,czyli 2 dni po terminie,ale to bylo 26 maja i dzis mi się wydaje,że ja nie dotrwam. Problem w tym,że Ona nie ma wcześniej dyżuru,ale zapewniała mnie,że jakby co, to postara się być,a jak jej się nie uda to zorganizuje wszystko tak,żeby było ok.

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

22 cze 2008, 10:05

Serena, mam problem z zasnieciem,ale jak juz usne to spie jak kamien :ico_brawa_01:
Widzisz przedemna tez remont :ico_olaboga: i martwie sie ze nie zdazymy,nawet snilo mi sie dziisaj ze mala sie urodzila a tu remont na calego,mieszkanie rozwalone :ico_olaboga: Chyba przesadzam,ale przeciez mala moze zrobic niespodzianke i przyjsc wczesniej na swiat.Mam nadzieje jednak ze poczeka.Mysle tez,ze skonczymy remont w polowie lipca.Ja nic jeszcze nie mam :ico_olaboga: maz kaze czekac na ostatnia chwile i jeszcze mnie uspokaja,ze zdazymy :ico_zly:

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

22 cze 2008, 10:05

laupina, to zdrowiejcie szybciutko z Filipkiem :ico_oczko:
ja ma polise w pzu i chyba nic nie dostałabym ale jeszcze to sprawdze

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość