Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

21 cze 2008, 20:25

My też już po kąpieli, Mysiak Pysiak był taki zmęczony że odrazu zasnął. :ico_haha_02:

a my na pupkę tylko mąka ziemniaczana, nie eksperymentowałam dużo, Nivea mi odparzył i przeszłam na mąkę i po niej się nic nie dzieje więc zostałam przy niej, jak gdzieś jedziemy to mam próbki jeszcze to biorę, mam z hippa i ten pentacrem jeszcze

[ Dodano: 2008-06-21, 20:26 ]
a i te pieluszki co pisałam niezłe, aż założyłam mu teraz na noc bo fajnie odseperowują sisiu od skóry, w żel zamieniają i jest suchutko :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-21, 20:56 ]
Teraz ja uciekam do kąpieli, więc do jutra kobietki, pewnie wieczorem bo się wybieramy do muzeum do Skarżyska :ico_haha_01: czołgi, samoloty z wojny itp...

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 cze 2008, 21:11

Ja się też z glutenem wstrzymuję do czasu aż Gabriel zacznie jeśc coś więcej, bo i tak nie miałabym mu jak podać...

nie chciał dzisiaj zasnąć, przewalał się na brzuszek i pędrał więc go wzięłam do siebie i pozwoliłam jeszcze poharcować-zawsze mi przy tym całe prześcieradło uslini :ico_haha_01:

strasznie Go dzisiaj znowu zęby męczyły... cały dzień zapłakany, nie żeby wrzeszczał choć zdarza się i wtedy tak rączki pcha do buźki nachalnie biedaczek, ale głównie takie buuu ciągle robi i jest bardzo nie zadowolony :ico_noniewiem:

Do pupki ja od początku używam linomagu, ani raz pupka nie była odparzona... czasami profilaktycznie smaruję sudocremem, albo penatenem...

a pieluszek ciągle używam happy i jestem z nich zadowolona, podobnie jak z husteczek nivea soft & care-według mnie najlepsze ze wszystkich...

idę coś zjeść, bo głodna jestem-ja bezmięsna więc mnie wasz kurczak nie rusza :ico_oczko:

jutro jadę z bratem i z Gabciem do mojego ojca na obiad i ciasto drożdżowe-specjalnośc mojego ojca... znowu od rana będę się zastanawiała co mam ze sobą zabrać... mój brat teraz pojechał kupić tacie coś od nas, bo w poniedziałęk jest dzień ojca!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

21 cze 2008, 22:36

Goonia pisze:avatarek zmieniłam już jakiś czas temu
hehe to brawo dla mnie za spostrzegawczość :ico_brawa_01: :ico_oczko:

My z M obejrzeliśmy film, on poszedł spac a ja jeszcze na chwilkę włączyłam kompa ale tez sie zaraz zbieram.

Renia0601, a drogie były te pieluszki?

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 cze 2008, 11:07

madziarka81 pisze:Renia0601, a drogie były te pieluszki?

nie tak drogie, 30zł za 50szutk, wyszło drożej niż za huggiesy ale na noc tylko chcę je zakładać to można kupić.

A ja się dziwię że rano nikt nie zajrzał, więc my się meldujemy, już po Kościele, zjadłam a teraz sobie trasę patrzę którędy jechać, bo około 12 wyjeżdżamy, super pogoda na zwiedzanie ale na jazdę nie za bardzo niestety

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

22 cze 2008, 17:02

hej

ale tu pustki

My niedawno wrócilismy znad jeziora, troche sie spiekłam i czuje ze bedzie piekło. Martynka mega grzeczna zreszta jak zwykle,Patryczek tez, nie chciał sie kąpac bo woda zimna ale po brzegu sobie chodził no i popływał w pontoniku. później wkleje fotki.

Renia0601, to rzeczywiscie niedrogie

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 cze 2008, 17:48

My też właśnie wróciliśmy, upał straszny dzisiaj ale jakoś przetrwaliśmy tę podróż, dla Marcina to muzeum to raj, napstrykał ponad 200 fotek :ico_olaboga:
teraz się idę powylegiwać bo duszno gorąco i zmęczono mi

[ Dodano: 2008-06-22, 19:13 ]
I kilka zdjęć stamtąd:
wielki samolot
Obrazek
a tu w środku
Obrazek
koło tego samolotu
Obrazek
z tatusiem na czołgu
Obrazek
kuter (widać jakie wielki bo ludzie to mrówki przy nim)
Obrazek

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

22 cze 2008, 20:09

Witam Was Kochane :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Na początku oczywiście przepraszam za tak długą nieobecnośc (sama już nie pamiętam kiedy coś pisałam i czytałam) :ico_sorki: Od prawie dwóch tygodni niestety wrócilam już do pracy i okazało się że podczas mojej nieobecności narobiło się tyle zaległości że :ico_szoking: Parę razy musiałam nawet zostac po godzinach :ico_zly: Na szczęście Nadia jest pod opieką mojej mamy, więc chociaż o to jestem spokojna. Relacje mam zdawane telefonicznie co ok. 2 godz, więc jestem w miarę spokojna. Nawet jeśli wracam z pracy normalnie, czyli ok 15.30 to mam tyle w domu do zrobienia że wieczorami padam na pysk i czasem tylko sprawdzam w biegu pocztę na kompie. Dlatego zupełnie nie wiem co się u Was dzieje :ico_wstydzioch: Widzę że nasze maluszki porosły jak na drożdżach. A jakie śliczniutkie wszystkie... No i te włoski Ulki i Martynki :579: Miodzio...
Nasza Niuśka tez rośnie i jak twierdzi moja mam jest grzeczna jak aniołek (tfu tfu, bo zapeszę ) Jemy już dośc dużo rzeczy i narazie nie zauważyłam jakiej nietolerancji na cokolwiek. Wczoraj nawet pociumkała lizaka :578: Wiem że nie powinna ale tak się do niego rwała, że stwierdzilam ryzyk fizyk, najwyżej nie prześpię nocy. Ale nic się nie działo. Gluten też podajemy.
Nocki jakie były takie są czyli średnio dwie pobudki na jedzonko i wstanko ok. 5 rano. Teraz to mi akurat na rękę, bo ja też mniej więcej muszę o tej godzinie wstac że by się z wszystkim wyrobic na czas przed pracą...
No i to by było chyba na tyle...
Buziaczki i życzonka wszystkiego naj naj naj dla wszystkich zaległych i obecnych jubilatów i solenizantów od cioci i Nadusi... Trzymajcie się cieplutko. Mam nadzieję że jak w pracy ogarnę cały ten bałagan to wrócę do regularnego pisania...
Ps. Goonia jak tam mój zięc :ico_oczko: :582:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 cze 2008, 20:22

Arturek już wykąpany i padł jak kafka jak i wczoraj, z tym że dzisiaj naprawdę się wymęczył i podróżą i pogodą, w tym muzeum to dwa razy spał bo tak tatuś nie mógł się wszystkim nawierzyć :ico_oczko:
Kasiu miło że znalazłaś czas w tej całej ganianinie :ico_brawa_01: i fajnie że wszystko wporządku.
mykam się ogarnąć i pewnie znów serialik :-D

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

22 cze 2008, 21:34

czesc a u nas 28 stopni w domu i Amelka nie potrafi zasnac tarza sie z Julka po lozku.Bylismy dzisiaj na dniu ojca u tescia a jutro do mojego taty niestety na cmentarz.Musze jeszcze cos dziewczynom zrobic dla taty,zmykam uspac amelke bo zachwile moj serial ostatni odcinek

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

22 cze 2008, 21:35

My o 20.30 wróciliśmy od mojego ojca... wyciągnęłam śpiącego Gabriela na rękach z fotelika, ale obudził się jak Go niosłam po schodach, więc już Go wykąpałam i szybko zasnął... odciążył mnie ten dzień bo dziadek ciągle Gabiego nosił po ogrodzie i pokazywał różne rzeczy, później Go uśpił-na prawdę odpoczęłam, tylko upał był nieziemski...

chwilę przed wyjazdem do mojego ojca dałam Gabciocha mojej mamie, bo chciałąm się spakować do samochodu, byłam w domu i nagle usłyszałam taki przeraźliwy wrzask jak jeszcze nigdy w życiu, w ułamkach sekundy bylam przekonana, że mama upuściła moje dziecko-krew mi w żyłach zmroziło, biegłam jak nigdy... Gabriel wrzeszczał, a ja krzyczałam na mamę co mu zrobiłaś?! zabrałąm Go szybko i przytulonego zaniosłąm do pokoju, obejrzałam, przytuliłam do piersi i na chwilę ucichł... okazało się, że moja mama chciała mu smoczka podać, a był zaplątany w pieluszkę jak zwykle leżącej w wozku na jego buźce i mocno go udrapała w powiekę paznokciem-aż mu spuchło, płakał jeszcze długo i ciężko było Go uspokoić... Ale tak się jeszcze nie bałam nigdy jak w tamtej chwili jak usłyszałam ten krzyk, jeszcze godzinę miałam nogi jak z waty... mojej mamie było bardzo przykro, mało się nad nim nie rozpłakała... okropna sytuacja...

Kuba wraca dzisiaj w nocy motocyklem-nie wiem jak będę spała wiedząc, że się tłucze na tych dwóch kółkach po ciemku :ico_olaboga: na dodatek 4 dni Go nie było, a jutro rano o 10 już ma być w ratuszu :ico_placzek: i znowu Go nie będzie

wkleję 2 zdjęcia u dziadka...

Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-06-22, 21:38 ]
a na zdjęciu ma body z serii "kocham" tylko, że tym razem tatę :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość