Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

22 cze 2008, 10:08

Serena, ja też mam w pzu i mi przysługuje od 1 dnia hospitalizacji, to zależy jaką kwotę miesięczną płacisz, u nas to ubezpieczenie organizuje zakład pracy musisz dokladnie przejżeć polisę. Ale jak 3 lata temu byłam w szpitalku to też się nie doczytałam i grosza nie dostałam,ale gapowe się płaci. Teraz juz jestem mądrzejsza,z tym,że za pobyt na porodówce nie płacą :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

22 cze 2008, 10:12

laupina, no tak nie wspomnialam,ze mnie tez pieka stopy jak ...... :ico_olaboga: Nieciekawe uczucie.
Jak sobie pomysle,ze przedemna jeszcze tyle dni i byc moze w okropnym upale :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

22 cze 2008, 10:12

laupina, to zdrowiejcie szybciutko z Filipkiem
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: mam nadzieje,bo nie wyobrażam sobie siebie z tym katarem na stole operacyjnym :ico_zly:

[ Dodano: 2008-06-22, 10:14 ]
Jagna30, wspólczuję Ci serdecznie,bo ja się caly czas pocieszam,że maksymalnie jeszcze do tego 5 muszę dotrwać,ale mam nadzieję,że krócej

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

22 cze 2008, 10:15

Kurcze taka mam nadzieje,ze malutka urodzi sie 30 lipca w moje 30 urodziny...

[ Dodano: 2008-06-22, 10:19 ]
Uciekam trzymajcie sie :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
Juz mi nie wygodnie,coreczka zeber mi nie oszczedza :ico_placzek: Musze sie polozyc.........Do milego

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

22 cze 2008, 10:20

Z jednej strony chciałabym,żeby to się troszkę szybciej rozwinęło,ale z drugiej przy porodziee z Filkiem była moja lekarka i na prawdę czułam się komfortowo, bezpiecznie, informowała mnie o wszystkim w trakcie cc, potem jeszcze jak byłam na sali operacyjnej poszła zobaczyć Filipka, przyszła mi powiedzieć,że wszystko ok,że ma 10,10,10,10 Apgar, jak mnie przewieźli na salę po cc, to przyszła zapytać jak się czuję, wsumie była od 9 rano do 18,30,tak,że wolalabym teraz tez mieć taki komfort psychiczny. Potem nie miała dyżuru,ale codziennie dzwoniła do położnych i lekarza dyżurnego i za każdym razem mnie o tym informowali.

[ Dodano: 2008-06-22, 10:21 ]
Kurcze taka mam nadzieje,ze malutka urodzi sie 30 lipca w moje 30 urodziny...
super prezent by Ci zrobiła. Mój m ma urodziny 26września,a Filipek urodził się 27września tak,że dzień po dniu

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

22 cze 2008, 12:37

Zastanawiam sie nad tym czy z polisy ubezpieczeniowej powinnam dostac kase za pobyt w szpitalu, bylam w koncu od niedzili do piatku, chyba powinnam zlozyc zapytanie do ubedpieczyciela z kserem wypisu..zna sie ktos na tym???
To zalezy,jesli ubezpieczenie obejmuje pobyt w szpitalu,to czemu nie??? :ico_oczko:

ja mam też problem dzisiaj z opuchlizną,upał od rana i rece mam jak balony,stopy też,ledwie sie ruszam :ico_noniewiem: I serducho znowu daje popalić,wyjdę po schodach i mam wrażenie,jak chciało mi wyskoczyć z piersi...pojechaliśmy rano na Mszę,to całą przesiedziałam,bo mam zawroty głowy :ico_olaboga: Byle do końca :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

22 cze 2008, 13:23

BeataW, dlatego ja nie chodze do Kosciola,bo strasznie duszno i prawdopodobnie nie dalabym rady.Dzieci chodza z babcia.

Musze Wam powiedziec,ze wlasnie wrocilam z lazienki :ico_szoking: Nie wiem ale prawdopodobnie odchodzi mi czop :ico_szoking: znalazlam na majtkach zbita przezroczysta galarete,potem na papierze jeszcze dwie takie grudy zostaly :ico_szoking: Ale to chyba troche za wczesnie :ico_szoking: bo to 34/35 tc.
Teraz sie troche przestraszylam.Boziu i ten cholerny remont..zwariuje!

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

22 cze 2008, 13:31

Jagna30, najlepiej zadzwon odrazu do lekarza,poco ryzykowac.

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

22 cze 2008, 14:18

Troche sie uspokoilam,wyczytalam ze czop moze zaczac po malu odchodzic nawet miesiac przed spodziewanym terminem. :ico_sorki: Meza tez troche przestraszylam.No nic zobaczymy,co ma byc to bedzie.Pozostalo czekac.Jutro zadzwonie do mojego gina i umowie sie na wizyte,zobaczymy co powie.

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

22 cze 2008, 16:56

:) robi sie upal, ale nie jest az tak goraco, bo lekki wiaterek jest...:)))
teraz najlepiej duzo pic i wypoczywac z nogami do gory by nie puchly...
laupina zdrowiej szybko i dbaj o siebie i malenstwo w brzusiu, a takze o synka kurujcie sie:)
hym...wy sie uplawami przejmujecie, przeciez to normalne, ze sa pod koniec ciazy...chyba ze to nie sa uplawy tylko jakis stan zapalny, bym radzila odwiedzic ginekologa, bo przy stanie zapalnym dzidzi moze to zaszkodzic(tak slyszalam na tym oddziale septycznym jak lekarka mowila do pacjetki)
Serena, Beata W dzieki za odp. na moje pyt.....
Paaaaaa :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość