Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

22 cze 2008, 22:05

Cześć Laseczki :-)
My już wróciliśmy z Polanicy, było super, pojechaliśmy dzisiaj, pogoda nam dopisała, Ula cały czas w wózku na dworze była. Zdjęcia wkleję jutro :-)
Madziarka Twoja Martynka też ma dużo włosków, a obcinałaś jej już?
Co do kaszlania, to Uleńka też odkryła, że tak można i jak chce zwrócić na siebie uwagę, to zaczyna pokaszliwać....
My do pupci stosujemy linomag i właśnie tormentiol, jestem z nich zadowolona, jak do tej pory zawsze mi pomagają :-)
Co to za pieluszki Renia, które tak chwalisz? Gdzie można je kupić i jaka jest ich nazwa? Ja używam Cien z lidla i też jestem z nich bardzo zadowolona :-)
FAjne zdjęcia zamieściłaś, widać, że wszyscy dobrze się bawiliście, Arturek uśmiechnięty, pewnie chciałby taki czołg poprowadzić ;-)
kaska28, fajnie, że zaglądnęłaś. Wpadaj częściej i wklej jakieś nowe fotki Nadii :-)
Fintifluszka, super zdjęcia, Gabik z dziadkiem bardzo zadowolony, a twój tata, jak na dziadka, to całkiem młodo wygląda ;-) Musiałaś się nieźle zdenerwować tą sytuacją z Gabikiem, ale myślę, że Twoja mama niecelowo Go drapnęła... pewnie też się bardzo tym zdenerwowała.

A ja dzisiaj wypatrzyłam u Uli na dole drugiego ząbka, powoli wychodzi, na razie jest jeszcze schowany, ale myślę, że lada dzień się wybije :-)

To tyle na dzisiaj, teraz kompu kompu i luuuuuuuulu, jestem baaardzo zmęczona...
Buziaki i spokojnej nocki.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

22 cze 2008, 22:06

Sliczne zdjecia Justyna głupio tak wyszlo z ta mama ale dobrze ze nie okazalo sie to co ty myslalas ze spadl.amelka dopiero zasypia jest tak cieplo ze to dziecko sie meczy a wszystkie okna otwarte.Rano do pracy Kasiu ty biedulko meczysz sie tak jak ja.tylko ze ty masz mame a ja musze prosic tesciowa i zawsze jakis problem ma .Dobra zmykam

[ Dodano: 2008-06-22, 22:08 ]
Aha Amelka odkryla ze mozna pokazac jezyk i tak smiesznie go wyciaga zwiniety w rulonik

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 cze 2008, 07:51

Cześć Kobitki :-)
Ja tylko na chwilkę, bo zaraz na masaż z Ulą muszę jechać... Nocka spokojna, jedno karmienie o 4. We Wrocławiu burza i deszcz... brrrr, słonka brak, aż się nic nie chce :-)

Stawiamy dzisiaj :ico_tort: i :ico_kawa: dla wszystkich z okazji ukończenia 5 miesięcy Uli :-)
Buziaki, miłego dzionka :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

23 cze 2008, 07:56

czesc dziewczyny

wczoraj nie dałam rady nic napisac bo tak mnie rozbolał żołądek ze az zwracałam, do ytego spaliłam plecy na słoncu, miałam gorączkę i dostałam @. Takze ledwo zyłam i szybko poszłam spac.
Dzisiaj tez zbbyt dobrze sie nie czuje ale zdecydowanie lepiej niz wczoraj.

Renia super fotki :ico_brawa_01:

Kasia
fajnie ze zajrzałas.Dołączam sie w prosbiE o ahtyalne fotki Nadii :ico_sorki:

Justyna nie dziwie sie ze Twoja mama sie przestraszyła. ty tez.
fajna fotka z dziadkiem :ico_brawa_01:

Pinko
gratuluje Uli drugiego zabka :ico_brawa_01:

fotki z wczoraj

chudzielec i grubas :ico_oczko:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
podpływaqły do nas łabędzie ale były z małym i baliśmy sie ze mogą sie rzucicObrazek
towarzystwo sie zmęczyło zabawą :-)
Obrazek
Martynka po przebudzeniu
Obrazek

Obrazek
i zawstydziłam sie
Obrazek

oczywiscie mnie na zdjęciach nie ma bo ktoś musiał je robic :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-06-23, 07:58 ]
wszystkiego najlepszego `dla Uli :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 cze 2008, 08:01

Witam,
napisałam już posta to mi się komputer zresetował :ico_zly: więc od nowa.
Dzisiaj wyjątkowo spaliśmy do 7.30 i chyba mu ten wczorajszy dzień tak dał popalić. Teraz sobie leży i 'szuka' ząbków, a propo to tak jak u pinko widać że coś pod dziąsełkiem się bieli a tego pierwszego już troszeczkę widać, nie mogę się doczekać jak będzie się śmiał a tu taki ząbek :-D

justyna to się nie lada przestraszyłaś, mi też się czasem zdaży czasem szczypnąć czy drapnąć Artura ale wiadomo jestem odrazu przy nim to nie płacze ale raz mu mój mężu zalał mydełkiem oczko to płakał strasznie że bałam się że kąpać się nie będzie chciał i na drugi dzień jak tylko wszedł do wanienki to tarł oczka a ja na Marcina nie mało nawrzeszczałam.

pinko te pieluszki to sleep & play, znalazłam jeden minus - nie mają boczków rozciągliwych ale tak to ok. Te z Lidla też miałam kiedyś spróbować ale jakoś Lidl mi nie po drodze i tak wypada. No i przedewszystkim najlepsze życzenia dla Uli niech rośnie pannica :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-06-23, 08:05 ]
madziu no rewelacyjne fotki, no jak się zawstydziła Martynka to klasa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

23 cze 2008, 09:18

witam..czy moge sie przylaczyc :628:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 cze 2008, 09:25

Serduszko89, oczywiście że możesz witamy Cię i prosimy o jakieś foteczki zapoznawcze :-D

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

23 cze 2008, 09:33

Maksiu ze mna :ico_haha_02:
Obrazek
Maksiu
Obrazek
z tatusiem
Obrazek

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

23 cze 2008, 09:46

Serduszko89, witaj. Śliczna z Was rodzinka. Widze ze miedzy naszymi dziecmi są trzy dni różnicy :ico_brawa_01:
Śliczny synek :-)

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

23 cze 2008, 09:51

Madziarkadziekuje :ico_oczko:

a moze napiszecie cos o sobie abym mogla was lepij poznac :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości