Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

22 cze 2008, 22:44

hejka
ja to mam pecha do wirusow znowu ich tyle nalapalam ze na neta wejsc nie moglam ale juz jest ok :ico_haha_02:
co do karmi to pilam raz ale roznicy nie widzialam jak bylo malo mleka tak bylo.jak odciagam co chwile to tak 90 odciagne na caly dzien :ico_placzek: i tylko raz dziennie mu podaje moje i to oczywiscie z butli bo skubany cycka ciagnac nie chce :ico_olaboga:
co do chrzcin to ja juz naszczescie po ufffffff
asia chcialas fotke kacperka z bliska to juz ci ja laduje
a co do lezaczka to ja mam taki bez wibracji ale sam sie dobrze buja wystarczy ze maly raczka lub nozka ruszy :)a spi mu sie w nim super ,sam sie pobuja i usypia :-)
Obrazek
Obrazek

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

23 cze 2008, 10:02

....
Ostatnio zmieniony 27 lut 2009, 22:11 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

23 cze 2008, 10:06

malgoska pisze:nigdy więcej karmi... wypiłam wczoraj po południu jedno u kolegi, a potem pól nocy się męczyłam... cycki mi nabrzmiały, zrobiły się twarde
ale bym tak chciala.my zaraz sie zbieramy na rynek na spacerek :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-06-23, 10:30 ]
a dziewczyny powiedzcie mi jak czesto wasze dzieciaczki robia kupki??bo moj to czasem 4 dni nie robi ,czasem co drugi dzen :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

23 cze 2008, 11:46

Witajcie!
My wczoraj byliśmy u lekarza. Mały dostał leki bo znowu ma zaczerwienione gardełko :( Chyba załapał odemnie :( Umówiliśmy się z lekarzem na rozmowe ale w tygodniu bo miał taki młyn że powiedział nam :Będę szczery jestem zmęczony przyjdźcie w tygodniu to na spokojnie porozmawiamy." Nie dziwię mu się. Co chwile wyjazd karetką i masa pacjentów na korytarzu i tak cały dzień. A mamy do niego mase pytań odnośnie Patryka.

Ja mam doła. Mały nie chce cyca :( W nocy je ładnie a w dzień łapie i puszcza po czym wrzeszczy. Na pewno to nie zapalenie uszka bo w nocy zjada ładnie i śpi dalej. No i od kilku dni zaczął mi strasznie nerwowo usypiać. Jest kąpiel, cycuś, kupka związana ze zmianą pieluszki i usypianie. Mały rzuca rączkami i nóżkami na każdą stronę. Rączki ma zaciśnięte w piąstki :ico_placzek: Już nie wiem co robić. Mam nadzieje że lekarz nam pomoże.

edit53, spróbuj Karmi Cafe na mnie ono podziałało. A inne nie :ico_noniewiem:

edit53, a co do kupki to u nas jest często. Kilka razy dziennie.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

23 cze 2008, 12:15

Joanna :ico_tort: dla Patryczka z okazji 3 miesięcy na tym świecie. Buciki ładniutkie, będą już dobre bo te co Marek kupiła to jeszcze długo poleżą a są to 1. Zdrówka dla małego. Powiem Ci,że Antoś też ostatnio gorzej zasypia, kręci się i główkę z boku na bok przekłada i nie moze zasnąć. Też z cycem walczy, denerwuje się,ze mu nie leci tak od razu jak z butelki ale jak już zassie się to ładnie pije.

[ Dodano: 2008-06-23, 12:19 ]
Edit ładniutki synuś ale chyba wymieszany i nie da się jednoznacznie powiedzieć do kogo podobny. A podobny jest to małego Matiego? Co do kupki to jest różnie czasem po 2 dziennie a czasem nie ma 4 dni. I nawet jak ostatnio tak nie było kilka dni to bardzo wodnista , taka jak na samym początku aż wypływa z pieluchy jak normalnie biegunkowa by była.
Małgośka śliczna sukieneczka i buci jakie słodkie!!!

[ Dodano: 2008-06-23, 12:23 ]
Dzisiaj mój Marek znowu jedzie do Niemiec i znowu zostajemy sami :ico_puknij:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

23 cze 2008, 12:28

asika82 pisze:denerwuje się,ze mu nie leci tak od razu jak z butelki ale jak już zassie się to ładnie pije.

A dałas mu mleczko z butelki już kiedyś? Bo o ile dobrze pamiętam to nie chciałaś dawać jeszcze.
asika82 pisze:Dzisiaj mój Marek znowu jedzie do Niemiec i znowu zostajemy sami :ico_puknij:

Na długo zostajecie sami? Dacie radę!!!

[ Dodano: 2008-06-23, 12:29 ]
edit53 pisze:a dziewczyny powiedzcie mi jak czesto wasze dzieciaczki robia kupki??

Kinga raz na 3-4 dni

[ Dodano: 2008-06-23, 12:34 ]
słoneczko4 pisze:Miałam pytać czy już wszystkie jesteście po chrzcinach?
Bo my robimy dopiero we wrześniu bo chrzestny bierzmowanie musi zrobić.

My planujemy w sierpniu. Chrzestną miała być moja siostra ale ona bierzmowanie będzie miała dopiero w marcu i niestety nie może :-( A myślałam, że ksiądz jej stosowne zaświadczenie wystawi i będzie mogła (tak było u mojej kuzynki), ale niestety. Muszę inną chrzestną kombinować.

[ Dodano: 2008-06-23, 12:36 ]
mamamonia dzis już lepiej trochę z Twoim zdrowiem czy nadal kiepsko? Wracaj szybko do sił. Dużo zdrówka również dla synka Joanny24. Kurujcie się wszyscy, bo choroby są bez sensu.

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

23 cze 2008, 12:55

...
Ostatnio zmieniony 27 lut 2009, 22:12 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

23 cze 2008, 13:08

Agasza raz dałam jemu mleko w butli bo dla spróbowania ściągnęłama i wtedy nie chciał. Pije codziennie herbatkę bo to konieczność jak wyrusza w świat z tatą. Jak zaczyna jęczeć dostaje butle i zbierają się do powrotu do domu do cyca. Lubie te ich wyprawy nawet nie dlatego,że zostaje sama w domu bo wtedy nadrabiam wszystko w pracy ale dlatego ,że syn przebywa sam tylko z ojcem. Co do Marka jedzie na jakies 3-4 dni. Wrócił z piątek w nocy a dzisiaj znowu wyrusza. Czy damy sobie rade- musimy :-D

[ Dodano: 2008-06-23, 13:09 ]
Co do chrzcin to może w lipcu. U nas jest problem,ze mu nie jesteśmy małżeństwem ale jakoś się to załatwi.

[ Dodano: 2008-06-23, 13:10 ]
malgoska pisze:Tosia też ostatnio ma problem z zaśnięciem, ale to chyba przez pogodę.
chyba tak. U nas w sypialni jest 25 stopni w nocy i ciężko mi spać a co dopiero jemu. Marek to ma dobrze, śpi na dole a tam max 22 stopnie taka tam zimnica :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

23 cze 2008, 13:13

malgoska pisze:DZiewczyny, moja Tosia też ostatnio ma problem z zaśnięciem, ale to chyba przez pogodę. Duchota i parówa taka,że jej się wcale nie dziwię.
I z cycem też problem - przez te upały jest caluśka spocona po minucie karmienia, dlatego chyba tak się kręci teraz przy karmieniu.


Masz racje kochana u nas jest tak samo , kłopoty z zasypianiem i maruda przy cycu , tylko herbatke by piła.

Co do kupek to my od 1 - 4 dziennie tylko że ja dopiero 2 razy dałam sztuczne mleko a na cycu ponoć jest często , aczkolwiek zdażyło się 2 razy ,że przez jeden dzień nie robiła wcale.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

23 cze 2008, 14:07

Co do kupek to my od 1 - 4 dziennie tylko że ja dopiero 2 razy dałam sztuczne mleko a na cycu ponoć jest często , aczkolwiek zdażyło się 2 razy ,że przez jeden dzień nie robiła wcale.
_________________
Ja nie dałam ani razu sztucznego mleka, nawet jeszcze nie kupiłam a kupki mamy dosyć rzadko, więc to też nie jest regułą

[ Dodano: 2008-06-23, 14:09 ]
Słoneczko a u Ciebie chrzciny już były? Tak w ogóle to zdjęcia z tej uroczystości mile widziane dziewczyny! :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość