madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

23 cze 2008, 14:07

Serduszko89 pisze:hehe to pewnie moja zasluga bo doszlam
ożywiłas wątek :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Serduszko89 pisze:madziarkanic sie nie przejmuj..
dzięki

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 cze 2008, 14:09

Serduszko89, no Ty też troszkę piszesz i jest małe zamieszanie :ico_oczko: ale i reszta skrobie więcej.

Madziu Arturek dziękuje za kompement :-D a Patryczek jak tylko zobaczy tyle dzieci do zabawy to będzie 'dogadywał' się z nimi bez słów

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 cze 2008, 14:25

Serduszko89, no Ty też troszkę piszesz i jest małe zamieszanie :ico_oczko: ale i reszta skrobie więcej

Lepiej niż podczas meczy :-) hehehheh Chyba więcej już naskrobane :-)

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

23 cze 2008, 14:27

madziarka81 pisze:
Serduszko89 pisze:hehe to pewnie moja zasluga bo doszlam
ożywiłas wątek :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


hehe dzieki :-D

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 cze 2008, 14:48

To my lecimy na jakiś spacerek zanim znów spadnie deszcz, maruda troche się pobuja w wózku to będzie spokojniejszy. Aha i przewrót na brzuszek też opanował do perfekcji :-D

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

23 cze 2008, 15:13

hehe....ale natrzaskałyście.... Ewelina ożywiłaś wątek :ico_oczko:
Pinko ale już długaśne te włoski Ulci. W ogóle cudne zdjęcia. Widzę że Ula ma smoczek z NUKA :-) my też mamy i lubimy bardzo rzeczy z NUKA.
Marcia udanego lotu :-) Odzywaj się do nas w miarę możliwości.
Madzia jestem pewna, że Patryczek da sobie w przedszkolu radę i zacznie szybciej mówić. Tak było z synkiem mojego brata ciotecznego. W domu się wstydził mówić, a w przedszkolu rozgadał się na całego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

23 cze 2008, 15:34

Cześc dziewczyny

Witam nową forumowiczkę :ico_brawa_01:

Goonia pisze:Widzę że Ula ma smoczek z NUKA :-) my też mamy i lubimy bardzo rzeczy z NUKA.
my też... mamy identyczny smok jak Ulcia :ico_oczko:

Rano miałąm na 8.15 do ginekologa W KOŃCU :ico_puknij: i wyszłam z domu w taką ulewę, że nic nie było widać, myślałąm, że mnie spłuknie z chodnika... a teraz sobie beztrosko słonko grzeje jakby w ogóle nie padało :ico_olaboga: tak gorąco, że można oszaleć, a dopiero rano w radiu słyszałam, że ma 2 tygodnie lać :ico_noniewiem:

tak jak Gabik co dzień wstaje o 5-6 to dzisiaj spał i spał, a na złość to ja musiałam wstać, bo na rano lekarz więc i tak nie pospałam :ico_noniewiem:

Lekarz mówi, że jajniki już uzbrojone :ico_oczko: wszystko jest ok...

Ewelina Ja mam na imię Justyna, Gabriel się urodził 17 stycznia-4 dni po terminie... Karmię piersią i próbuję też innych rzeczy, ale z marnym efektem.
Chyba jesteście najmłodszymi rodzicami w naszym gronie :ico_noniewiem: Ja mam 21 lat-niby 22, ale dopiero w listopadzie...jak się kończy 18 to już trzeba zaniżać do ostatniego dnia :ico_oczko:
Duży się wasz chłopczyk urodził-kawał chłopaka, a ile teraz waży??

Pinko brawo dla ulci za ząbki-to teraz będzie małym chomiczkiem :ico_oczko:
ja doglądam, ale na razie jest jak było :ico_noniewiem:

Madzia dziewczyny maja rację-na pewno się szybko w przedszkolu rozgada, bo będzie czuł taką potrzebę...
lecę wyłączyć piekarnik, bo obiad robię akurat-babcia mi dziecko uśpiła :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 cze 2008, 15:36

Goonia pisze:Pinko ale już długaśne te włoski Ulci.

Urosły i choć się z tyłu powycierały, to i tak jest ich dużo.
Goonia pisze:Ewelina ożywiłaś wątek :ico_oczko:

Może to przez tą fajną ksywkę :-) heeheh taka sympatyczna się wydaje ;-) Fajnie, że nas coraz więcej, jest co czytać :ico_brawa_01:
A Uleńka śpi już 2 godziny :ico_szoking: przygotowałam sobie wszystko do obiadu, posprzątałam i czytam gazetę... ciekawe jak długo jeszcze tak pośpi.

[ Dodano: 2008-06-23, 15:37 ]
Fintifluszka pisze:my też... mamy identyczny smok jak Ulcia :ico_oczko:

jest najładniejszy :-D

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

23 cze 2008, 16:07

ReniaMoj Maksiu tez opanowal do perfekcji przewrot na brzuszek :-D co go zostawie na pleckach to on robi fiku miku i jest na brzuszku :-)

goniadziekuje :-)
fintiFluszkaMaksiu wazy teraz 7700,i ma 67 cm.(przynajmniej ial 2 tyg temu jk bylam z nim do szczepinie :ico_oczko: )wiec duzo nie przybylo mu :ico_haha_02:
pinkoja mam fajna ksywke??a dziekuje :-D
na moim drugim forum mialam taki sam nik,a po roku zmienilam(jakis taki kaprys mialam)i dalej wszyscy do mnie sie wzracaja po starym niku :-D )


ja bylam z Maksiem na spacerku..juz wrocilisy..jest okropnie goraco :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 cze 2008, 16:25

Serduszko89, oh.. jeszcze jedno masz profil na NK? bo my tu już wszystkie się swoimi powymieniałyśmy :-D

No upał jest niemożliwy Artur pije teraz duużo i jeść mi nie chce wcale, no chyba że owocek czy deserek jakiś to z uśmiechem szama :ico_haha_02:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość