Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 cze 2008, 14:47

ooo ":) to chociaż tyle dobrze że przyjezdzaja do ciebie z Polski! no polskie rzeczy napewno sa o wiele lepsze ... chociaz nie moge sie wypowiadac bo za granica nigdy nie bylam... a ty jak tam sie znalazłas?? nie teskniesz za krajem?? masz zamiar wrócic?

ja 30 czerwca:P ale juz raz widzialam swojego malucha:D ale teraaz pewnie bedzie bardziiej widac... super bylo uslyszec jego bicie serduszka:) chce wziac ze soba Pawła ale nie wiem czy bedzie mogl...dzis jedzie do zabrza... no cóz wkoncu kierowca :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-06-23, 14:48 ]
Obrazek




Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

23 cze 2008, 14:56

wiesz.. są rzeczy, które na pewno będę "sprowadzała" z Polski, jak krem nivea dla dzieci i taki na dwór do buzi... rożek i pieluszki z nadrukiem obowiązkowo :-) czopki przeciwgorączkowe, bo mi się sprawdziły z Norbertem, jak była mały i jeszcze parę pierdół :-)

jak się tu znaleźliśmy? hmm, chyba przez przypadek... :-) moja koleżanka wyjechała tu z całą rodziną i gdy w firmie mojego K. było nie za ciekawie, to wtedy zaproponowano nam pomoc w znalezieniu pracy i wystartowaniu tutaj... Krzysiek pojechał sam, a po roku już przyjechaliśmy razem :-), ja w sumie pół roku juz tu jestem na stałe.. dokładnie za tydzień w poniedziałek będzie równo pół roku...

za krajem nie tęsknię w ogóle.. ale za ludźmi, którzy w nim mieszkają bardzo, bardzo... barkuje mi kawek z przyjaciółkami, bo wiesz, nawet przez skype czy gg to nie to samo...

nie zamierzamy wracać :-) nas to ciągnie dalej :-) do Kanady :-) albo Australii :-) do Polski przyjedziemy w przyszłym roku dwa razy... a potem nie wiem kiedy...
super bylo uslyszec jego bicie serduszka:)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja już też się nie mogę doczekać :-)

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

23 cze 2008, 15:03

Do ANANKE - oj ciesze sie, ze nie tylko ja na emigracji :-) z kraju. Zreszta tak jak Ty - na stale, ale moj maz nie jest Polakiem. Mam tak samo, zamawiam paczki z domu. Jestem przesadna i nie kupilam jeszcze nawet najmniejszej rzeczy dla Fasoli.
Musze sie pochwalic, ze moja Fasole widzialam juz dwa razy - nastepna wizyte mam dopiero 4 lipca a juz sie nie moge doczekac!!!

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 cze 2008, 15:04

chciałabym wyjechacc...ale nie ma takiej mozliwoscii....

no mam nadzieje ze pojade gdzies na wakacje w sierpniu i bedzie ladna pogoda:D

dobra chyba sobie odpoczne od kompa bo mnie oczka bolą buziaki i 3 maj sie:D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-23, 15:05 ]
Obrazek




Obrazek


Obrazek


p.s do kanady mozemy leciec w kazdej chwili bo M ma rodzine ale nie chcemy

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

23 cze 2008, 15:37

Hej dziewczyny! Widzę, że u was leci powoli do przodu :-) ananke, ja mam wózek Tako natalia silver collection granatowy. o taki http://lontypetry.pl/allegro/tako/natsilv/14.jpg
Jakbyś chciała to muszę go umyć, napompować koła i chcę go sprzedać bo kupiłam małą spacerówkę.milutka204, wrzuć suwaczki do podpisu, nie będziesz musiała ich dodawać cały czas. Te linki, ktore wklejasz za kazdym razem wklej w pole podpis i gotowe

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

23 cze 2008, 16:27

Janiolek, z chęcią bym skorzystała, ale upatrzyłam juz tutaj graco, no i na miejscu, bo jak sprawdzałam koszty przesyłki dużych rzeczy za granicę, to sumy wychodzą, jak za pół wózka nowego :-) ale śliczny ten Twój "tako", takie mi się podobają....

Sandrusia, a Ty skąd klikasz?? może niedaleko mnie i na kawkę byśmy się umówiły?? :-)

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

23 cze 2008, 16:30

ale śliczny ten Twój "tako", takie mi się podobają....
a ciężki jak pieron! Jak był cały złożony to 21kg, jak jest spacerówką jest znacznie lepiej. Mieszkamy na 2 piętrze bez windy więc było ciężko, więc teraz mamy leciutki bebe confort vivę Obrazek
coś pięknego można dziecko wnieść razem z wózkiem i to tylko 13 kg :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

23 cze 2008, 16:33

Janiolek, z tym targaniem to koszmar, sama pamiętam 8 lat temu 2 piętro :-) klatkę schodową miałam taką wąską, że musiałam się nieźle nagimnastykować, żeby się zmieścić z wózkiem...

a ten, który teraz masz też śliczny, a właściwie, jak patrzę na to zdjęcie to dzidzia prześliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

23 cze 2008, 17:28

ANANKE - ja to juz w ogole wyemigrowalam na drugi koniec swiata wiec szanse na spotkanie sie mamy niewielkie...
Pisze z Japonii :-) mieszkam niedaleko Yokohamy.
Opieka medyczna super.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

23 cze 2008, 17:29

milutka204, brzuszek już widać :ico_oczko:
Obrazek

A co do bóli jak na @ to tez miałam, ale to macica rośnie więc się nie martw :-) A jeśli chodzi o Twojego chłopaka to przecież nie wygląd jest najważniejszy. Ważne czy się o Ciebie troszczy i czy kocha :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość