niunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 04 lip 2007, 13:14

23 cze 2008, 16:13

hej drogie panie? jak sie macie ? rzadko tu bywałam ostatnio, bylismy na dłuugim urlopie, a i ostatnio jakoś w necie nie mogę usiedzieć, wszystko mnie uciska, boli mnie ta miednica od miesiąca, jak siedzę chodzę, tylko przy leżeniu jest ok.

Słyszałam wspaniałe nowiny-Beatka została czerwcówką!!! Ale super!!! ladnie sie spisali mama i synek :ico_brawa_01:
ja chyba nie dam rady w lipcu, choć termin 1 to 27.07, 2- 09.08. ale dzidzia mała na ostatnim badaniu i ciągle leży poprzecznie, wiec mysle ze pewnie sierpień, ale kto wie..?
czułyscie kiedy maleństwo ułożyło sie wam główkowo, ja czuję ruchy od początku w tym samym miejscu i położna zawsze mi pokazuje ze leży sobie w poprzek, to już koniec 33t , a już po 30 tc ponoć powinna sie układać główką z tego co wyczytałam...

ciekawe kto bedzie następny pewnie sie bedzie działo i to lada dzień!!! :-D

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

23 cze 2008, 17:17

laupina, nie, ja Cie zrozumialam,ale poprostu wyrazilam swoje zdanie na ten temat.Ja jestem przeciwniczka cc na zadanie...

niunia, moja mala ulozyla sie glowka w dol juz w 25 tc,a wiem bo tego dnia mialam 2 razy usg.....to wtedy kiedy bylo podejrzenie o malowodzie i konsultowalam to z drugim lekarzem.Rano lezala jeszcze miednicowo,a juz o 18-tej glowka w dol.Lekarka sie pytala czy czulam jaks rewolucje w brzuchu.A le nic takiego nie mialo miejsca,raczej standarowo.Kopniaki itp.Stwierdzila,ze musialam sie bardzo zdenerwowac.A mala w tym czasie-hop i ulozyla sie lebkiem na dole.
Ja w sumie mam 2 terminy wg Usg na 26 lipca a wg om na 2 sierpnia.,

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

23 cze 2008, 18:43

jagna30 napisała:Ja wogole nie boje sie porodu,i prawdopodobnie bede rodzila bez zz.Tak jak moich dwoch synciow.
Na cc nie zdecydowalbym sie z wlasnej woli.Nie jestem zwolenniczka tej metody na wlasne zadanie.To wkoncu operacja.Ja jedna juz przeszlam mialam usuniety torbiel z jajnikiem(nie mam lewego od 4 lat)wiem czym to pachnie,Jak sobie przypomnie cewnik,kroplowki,bolaca rane,dren..gryyyyyyyyyyyyy,
No i mam taka sama blizne jakbym przeszla cc.
Ale rozumiem kobiety,ktore wybieraja taka opcje.

oj, kurcze to ty swoje przeszlas biedactwo..:(, mam nadzieje ze uda sie nam wszystkim urodzic zdrowe bobaski z jak najmniejszym bolem....

[ Dodano: 2008-06-23, 18:50 ]
niunia pisze:czułyscie kiedy maleństwo ułożyło sie wam główkowo, ja czuję ruchy od początku w tym samym miejscu i położna zawsze mi pokazuje ze leży sobie w poprzek, to już koniec 33t , a już po 30 tc ponoć powinna sie układać główką z tego co wyczytałam...
mi polozna powiedzial ze malenstwo moze sie nawet obrocic w 38 tyg, wiec nie ma co sie zamartwiac, mozliwe ze do porodu sama sie ulozy dobrze, ja czuje ruchy tak samo caly czas, nawet jak byla poprzecznie czulam tak samo jak teraz...a pozatym trzeba myslec pozytywnie, ze ma czas i jeszcze miejsce wiec sie moze jeszcze prawidlowo ustawic:D, pozdro :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

23 cze 2008, 20:13

Ja już po wizycie, szanse na poród w najbliższych dniach zerowe tak jak myślalam, szyjka miękka i krótsza,ale jeszcze szczelnie zamknięta, za tydzień mam wizytę, na której dostanę już skierowanie do szpitala. Chyba, jak ujęła to ginka,że wcześniej się coś ruszy,bo to różnie bywa,ale ona sądzi,że raczej nie. Tak że mam tydzień na zgubienie kataru
niunia, ja nie mam pojęcia kiedy się Mała ułożyła główkowo na ostatniej wizycie leżala już główką w dół a to był 35 tc, ale od kiedy nie mam pojęcia...

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

23 cze 2008, 20:26

laupina, to pewnie zostaniesz lipcóweczką :) oj ciekawe kiedy ja urodzę... bo już mnie męczy ten wielki brzuch-non stop boli i chodze tylko i narzekam...

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

23 cze 2008, 20:37

mojamaja.corcia, a masz zamiar jeszcze iść do gina czy czekasz aż akcja się rozkręci?

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

23 cze 2008, 20:39

Wklejam zdjecia brzucha z 34t2d

Obrazek[img]http://[/img]

Obrazek[img]http://[/img]

[ Dodano: 2008-06-23, 20:40 ]
Niestety moj brzuch szpeca rozstepy z poprzednich ciaz :ico_placzek:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

23 cze 2008, 20:50

Jagna30, super brtzusio

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

23 cze 2008, 20:53

laupina, Jak do tej pory zadnych swiezych rozstepow nie mam...ale co zrobic..cos za cos :ico_oczko:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

23 cze 2008, 20:57

Jagna30, ja przy Filipku smarowałam się mega regularnie róznymi specyfikami i niestety też mam taką pamiatkę,a teraz używam zwykłego balsamu i to powiedzmy średnio regularnie i też ani jednego nowego paseczka nie mam, w sumie to nie wiem od czego to zależy może Filip był bardziej ruchliwy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość