ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

22 cze 2008, 15:10

Kasiu, za jakie 3 tygodnie? Za dwa :-D

Biedna Juleczka, gardło jak boli to nawet jesc sie nie chce bo boli przy przełykaniu... Zdroweczka zyczymy :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

22 cze 2008, 15:11

Julia w centrum... jak zobaczy te pojazdy gdziekolwiek to nie chce odejsc... oby tego and morzem duzo nie było, bo zbankrutuje

Obrazek

[ Dodano: 2008-06-22, 15:12 ]
Jejciu Iwonko faktycznie heh 2 tygodnie, mysl o egzaminach nie pozwala mi sie cieszyc tymi wakacjami... i prawidłowo odliczac...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

22 cze 2008, 15:12

Obrazek
Za raz reszta zdjec bo cos sie wolno wgrywaja...

[ Dodano: 2008-06-22, 15:33 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-06-22, 15:34 ]
He, he Juleczka jak cudna, a jakie ma jasniutkie włoski, sliczna jest po prostu :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

22 cze 2008, 18:56

Śiczne fotki dziewczyny :ico_brawa_01: cudne są wasza panienki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Iwonko u mnie też tak jest że odkąd przeszłam na kontrakt to zarabiam o wiele więcej od mojego męza ale jak do tej pory nigdy mi tego nie wypomniał ani nie kłóciliśmy się w związku z tym ,nie wiem może tam swoje myśli ale odczuć mi tego nie daje że go to boli.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

23 cze 2008, 08:06

dziendoberek

super foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sliczne dziewuszki!!! male ancymo9nki.... Kasiu nad morzem to raj dla dzieci hehe bo tych wszystkich dupereli mnostwo :ico_oczko: takze szykuj 1zl i 2zl :ico_haha_01: tzn cale pelne woreczki...

my wczoraj nad jeziorkiem bylismy bo ladnie i cieplo bylo... ale zapomnialam aparatu :ico_noniewiem:

za tydzien mam ostatni zjazd i ostatnie 2 egzaminy i mam nadzieje ze laba juz bedzie....
wtedy ostro zabieram sie za siebie...
dzis na 10 musze jeszcze jechac pol miasta zawiesc indeks bo nie mam kilku wpisow i musze je zdobyc..a w srode znowoz... :ico_zly:

Oskar dzis wstal o 7, takze dosc ladnie, wczoraj to nawet pospal tak jak my do 9 :ico_szoking:

pewnie za niedlugo jak odespi , napisze Gabrysia :ico_oczko: bo wczoraj miala wyjezdzacz niechorza...
zaluje ze nasze drugie spotkanko sie nie udalo , glupia pogoda :ico_zly:

Iwonko dobrze cie rozumiem, ja czasem tez tak sie wkurzam na T ze mam ochote odejsc.... tyle ze poki co jestem i tak uzalezniona od niego finansowo..... poki nie pojde do pracy to moge zapomniec :ico_noniewiem:
ale u nas to albo super albo beznadziejnie, ze skarjnosci w skrajnosc

[ Dodano: 2008-06-23, 08:07 ]
Duzo zdrowka dla Julenki, niech sie wykuruje przed urlopem, bo przeciez musi poznac Maje :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

23 cze 2008, 08:30

Gabrysiu tez mam nadzieje ze chociaz za rok jeszcze raz sie uda spotkac, chyba ze wczesniej uda nam sie zorganizowac takie wuieksze spotkanko wszystkich mamus z dziecmi :ico_haha_01:

wczoraj bylo strasznie duszno, takie stojace powietrze, za to przed 22 zaczelo lac i burza naszla, takie dzis powietrze rzeskie i przyjemne a slonko swieci

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

23 cze 2008, 08:40

czyzbyscie zabrali pogode z wczasow ze soba :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

teraz Gabrysiu czekamy an foteczki...pewnie nie wiesz ktore wybrac tyle ich jest :ico_haha_01: ale nie szkodzi moze byc duzo :-D :-D a nawet bardzo, z pewnoscia kazda chetnie pooglada

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

23 cze 2008, 18:29

Witaj Gabrysiu, nareszcie jestescie :ico_buziaczki_big: ciesze sie, ze pogoda Wam dopisala i ze jestes zadowolona Gabrysiu :-)
Z niecierpliwoscią czekam na fotki :-)

U nas taki upał, ze nie che sie z domu wychodzic... no ale ja lepsze to niz deszcz ...

Dzis latałam po miescie za jakimis szmatkami i nic sobie nie kupilam :ico_olaboga: aż trudno uwierzyc ale nic nie ma :ico_olaboga: a ja musze zrobic porzadne zakupy bo nie mam w czym chodzic... moze ktoregos dnia skocze do Lublina to tam cos kupie.

Dzis musialam wrocic ze szkolenia 2 godziny wczesniej bo matka P. nie chciala zostac z Mają bo jak zwykle umowila sie do lekarza :ico_zly: rany jak ja jej nie cierpie... niech juz Maja idzie to tegoi żłobka to nie bede musiala jej oglądac...

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

23 cze 2008, 19:31

WITAJ gABRYSIU !!! ciesze sie ze wakacje sie wam udały :-D i ze odpoczeliscie

ja mam do was pytanie- znacie sie moze na kodeksie pracy Mam taki problem ktory dopiero jutro sie wyjasni a ja sie juz niecierpliwie.
A wiec... mam umowe do konca czerwca, z tej umowy pozostało mi 5 dni wolnego. Od lipca bede miala przedłuzoną umowe o prace aneksem- zatem ciaglosc pracy bedzie zachowana. I pytanie jest takie, czy te 5 dni moge sobie zostawic i wybrac w tym lipcu, czy musze wybrac cały urlop wraz z konczącą sie umową do konca czerwca???? bo jak mi ten urlop nie przejdzie na lipiec to nigdzie na wczasy nie jedziemy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

23 cze 2008, 19:36

witam :ico_haha_01:
Ja niedawno z pracy wróciłam i padam :ico_olaboga:
Gabrysiu witam cię gorąco po urlopie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas dziś upał ale mocno wieje,a w nocy mieliśmy taką burze ze szok :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: a ja sie tak boje burzy :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Ada na dobre sika na nocnik ,pampers tylko na noc i narezie jeszcze na spacerki :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość