Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

23 cze 2008, 20:01

Magda Sz do Twojej wypowiedzi nic nie dodam bo w 100% się z Tobą zgadzam.

My jesteśmy po wycieczce nieudanej do miasta z którego się wyprowadziliśmy 3 miechy temu. Chcieliśmy sprzedać garaż ale pani notariusz coś wypadło. myślałam że się wściekne. taka mała wycieczka 200 km w jedną stronę w te upały w aucie bez klimy...
teraz szykujemy się do wylotu do niemiec do moich rodziców;) lece sama z matim. 3 tygodnie bez teścia i gotowania dla 3 chłopów;)

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

23 cze 2008, 21:22

lece sama z matim. 3 tygodnie bez teścia i gotowania dla 3 chłopów;)
to super odpoczniesz sobie troche :ico_brawa_01:
a ta notariuszka sobie w kulki leci normalnie :ico_zly:

Dawid od 2 dni goraczkuje :ico_olaboga: pozatym nic tylko gardlo czerwone-taki wirus wstretny panuje u nas :ico_zly: kilka dni wczesniej Olek to mial.Biedulek jesc nie chce i ciagle na rekach.Wczoraj goraczka ciagle wracala wiec pojechalismy z nim do szpitala bo ja na wlasna reke w takich przypadkach boje sie cokolwiek robic :ico_noniewiem:
Dostal tylko jakis syrop bo antybiotyku na wirusy nie podaje sie-nie wiedzialam :ico_noniewiem:
Dzisiaj juz od 8 godzin goraczka nie wrocila wiec mam nadzieje ze juz minie wkrotce a teraz nawet zaczal sie bawic z bratem :-)

A gdzie reszta sie podziewa??????

Awatar użytkownika
julia.l
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2972
Rejestracja: 14 maja 2008, 19:34

23 cze 2008, 21:54

Ja na obniżenie gorączki stosuje babcine sposoby:)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

23 cze 2008, 22:27

witam
duuużo zdrówka dla Dawida

my w końcu zabraliśmy sie za nocnik,mam już wakacje i moge sama go dopilnowac,a trzeba bedzie ,bo leń strzaszny z Kacpra :ico_olaboga:
nie chce mu sie wołać,ale dzis pierwszy dzień,w końcu pewnie zacznie uparciuch :ico_olaboga:

ile wzrostu mają Wasze dzieci,ja zmierzyłam go dzisiaj,bo ostatnio śmignął w góre i ma 97-98 cm,w sumie w ciągu 3 mies przybyło mu ok 5 cm :ico_brawa_01:

z jedzeniem tragedia,choc dzis pierwszy raz od 2 tyg zjadł troche zupy,a tak ani zupy ani drugiego dania,lata o suchym chlebie bądź z serem lub dżemem,ugotowanym makaronie,owocach i jogurcie,a i jeszcze parówkę zje bądź kabanosa i tyle :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-06-23, 22:42 ]
weszłam na strone kampanii rosne zdrowo i zalogowałam sie,obliczyło mi że Kacper ze wzrostem jest na 93 centylu
muszę go jeszcze zważyć i zobaczyc jak z wagą

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

24 cze 2008, 20:33

Hej :-)

ja cos ostatnio nie mam weny do pisania oprócz tego ciepełko jest to szkoda przed kompem siedzieć jedynie wieczorkiem :-D :ico_oczko:

Adrian na całego woła siusiu nawet na spacerku zawoła i nawet na ukucku zrobi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ładnie sie z dziecmi bawi a wzrostu chyba coś ok 95 cm :ico_noniewiem:

zdrówka dla dzieciaczków :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 cze 2008, 10:03

To ja chyba żle mierze małego bo ma jakieś 91 cm a mały to on nie jest:)

U nas z jedzieniem też masakra. Co mu się nie spodoba na wygląd to nie ruszy. Ja chyba też taka byłam;) na śniadanie najlepiej mu wchodzi tost z żółtym serem. czasem kanapka z kiri kiri lub pasztetem.parówka rzadko. na obiad najlepsze są ziemniaki i kotlet.makaron z sosem to już musi być naprawdę dobry ten sosik by ruszył. z twarogiem nic.naleśnika tylko suchego. zupka 5 łyżek i najedzony. owoców sezonowych nie ruszy. truskawki są be. zauważyłam że chrupie kapustę;)najlepiej mu wchodzi rano i wieczorem kubek mleka;)

Od kilku dni tak z 2,3 razy dziennie mati mówi że go brzuszek boli i ma potem luźną kupkę. czy może dlatego, ze go tam kręci na kupę, czy coś mu jest. ciągle mnie to zastanawia. w weekend aż popuszczał w majtki, ale doszłam do wniosku, że chyba niepotrzebnie zmieszałam końcówkę bebiko z hippem. czy może to byc przyczyną? jednak teraz już to mleko wyrzuciłam i ma tylko jedno.

zaraz idziemy do rodzinki na działkę po czerwoną porzeczkę i zrobię soczek sokownikiem na zimę.mam nadzieje że będzie pił:)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

25 cze 2008, 13:40

porobiły nam sie niejadki a kiedys wcinały wszystko
Kacper je prawie wszystkie owoce :ico_sorki: ostatnio jagody wsuwał :ico_brawa_01: truskawki też zajadał ,wczoraj nektarynka mu zasmakowała,także z tym póki co nei ma problemu
warzyw za to żadnych nie zje,chyba ze w zupie,a że zupy nie je to wcale nie je
wcozraj u babci zjadł troche zupy i przedwczoraj też ale w domu,ciekawe jak dziś bedzie,zrobiłam mu naleśniki i zupke z ryżem
a makaron to on uwielbia ale sam bez niczego i tylko rurki :-D wsuwa jak chrupki hihi

a pytalam teściowej to mój małż też tak nie jadł ,bo mama moja mówi że ze mna nie było problemu

jeśli chodzi o nocnik to szkoda gadać :ico_olaboga: ale walczymy,uparty jest jak osioł,ponoć tatus też późno na nocnik robił :ico_noniewiem: pomału i sie nauczy mam nadzieję

MAtikasia to moze źle mierzysz :ico_puknij: KAcper w marcu miał już 93cm a z bilansu ma 91 w lutym zapisane,albo ma porostu tyle

[ Dodano: 2008-06-25, 13:44 ]
twarogu też nie ruszy,mati przynajmniej to mleko ci wypije,a kaszki jakies mu dajesz jeszcze??

Kacper dobrze że pije jogurt bo mleka nie ruszy,kaszki też nie ma mowy,on w ogóle takich papek nie lubi,nawet startego jablka nie zje,woli gryźć w całości lub kawałkach

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 cze 2008, 14:32

Matiemu nawet danonki się znudziły i jogurtu żadnego nie ruszy. Tylko monte.wypróbowałam te z lidla i jest dosłownie jak to normalne czyli droższe. potrafi zjeść nawet 2 na raz.
Mleczko pije bebiko lub hipp, niczym nie zagęszczane i bez żadnej kaszki. Tylko się rano budzi i woła KAKE bo tak się nauczył jak kaszkę pił:) i wieczorem też leży w łóżku i woła kake;)

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

25 cze 2008, 19:46

mój już -od dawna krowie mleko pije :ico_noniewiem: a najbardziej to kakao z jedzeniem to różnie nieraz sa takie dni że rano kakao póżniej 2-3 łyżki zupy jakis owoc i na kolacje kawałek chleba i nic więcej :-) ale więcej dni że zje więcej na szczęście :ico_oczko:

ostatnio wcina truskawki :ico_brawa_01: czereśnie bardzo lubi i winogrona,banany na nie mówi bee bee :ico_haha_01: warzyw tez zbytnio nie chce kiedys marchew lubił teraz nie zje w sumie ja tez gotowanej nie lubie surowa zjem ale taka juz nie bblleeee :-D makaron moze byc ale najbardziej polubił rosołek z kluseczkami :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 cze 2008, 20:38

ja nie wiem kiedy zacząć dawać mleko krowie. niby mleko modyfikowane zalecają do 3 roku życia. mati zawsze był alergikiem na mleko. teraz niby mu minęło, ale jakoś jeszcze się boję. może spróbuję na 2,5 roczku...

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości