CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

23 cze 2008, 13:54

no i mi sie udało
jestem w ciazy dzis ujrzalam II kreski
a tak cos czulam bo @ mi sie spoznial 10 dni i cycki mnie bolaly
jestem w siodmym niebie
gratuluję :)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

23 cze 2008, 13:55

mojamaja.corcia, dziękuję, dziękuję jesteście kochanę
ja tak mocno się z tego cieszę

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

23 cze 2008, 14:03

manenka 3,5 roku sie staraliście to super, ze sie wam udalo..bedzie szkrab chyba rozpieszczany na maksa, tak dlugo oczekiwany:D, wiec zycze oby ciaza przebiegala bez problemow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super, ze sie wam udalo naprawde sie ciesze, choc masz racje sie nie znamy:D..szkoda, ze niktore matki tak nie reaguja gdy sa w ciazy, a wrecz usowaja dzieci swoje lub je porzucaja..a niektorzy bija :ico_szoking:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

23 cze 2008, 14:05

delfi1, no strasznie sie ciesze, chyba zarazsie z ginem umowie na wizyte moze juz cos bedzie widac na usg bo ostatnia @ mialam 17 maja

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

23 cze 2008, 14:13

nom, to moze juz napewno bedzie cos widac, pierwsze usg i fotka....:))))super:)))daj znac po ginekologu tu albo na lipcowki:))) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

23 cze 2008, 14:23

Hej dziewczynki, widzę, że u Was bez zmian, ale jeszcze się czerwiec nie skończył :-)

Mój chrabąszcz śpi więc mam chwilę i Was doczytuję :-) , kurcze, ale czas leci, jeszcze 3 tyg. temu miałam takie dylematy jak Wy, a teraz juz zupełnie inne problemy :ico_oczko: Pola wczoraj miała jakis gorszy dzień (wiecej na noworodkach), nawet juz siły nie miałam odpalac kompa, ale dzis jest juz naszczęście lepiej.

Lulu_ z tymi wodami to różnie, u mnie się sączyły (nic mi nie chlusnęło). Podejrzewam, że juz 2 dni zanim pojechałam do szpitala, tylko byłam pewna, że to jakas wydzielina. A lekarz, który mnie badał po przyjęciu na porodówkę, zobaczył podpaskę (a ja mu mówię, że mi wody chyba odchodzą) i stwierdził, ze to na pewno nie wody, bo jakby to były wody, to by sie ze mnie lało, ale jednak po zbadaniu papierkiem okazało się, że to wody i dostałam ochrzan, ze tak późno przyjechałam :ico_puknij: Także jeśli nie jesteś pewna to sprawdź to.

[ Dodano: 2008-06-23, 14:25 ]
hej marta
no i mi sie udało
jestem w ciazy dzis ujrzalam II kreski
a tak cos czulam bo @ mi sie spoznial 10 dni i cycki mnie bolaly
jestem w siodmym niebie
Moje gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , zyczę spokojnych 9 miesiecy oczekiwań na maleństwo

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

23 cze 2008, 15:24

zajrzałam po jakieś wieści od lulu ale widze że cisza :ico_noniewiem:
u mnie znów hormony zaszalały :ico_olaboga: jakos tak mi sie zrobiło smutno i zle nagle i jak m. wrócił z roboty to widząc moja smutna minę się pyta co mi jest, ja że nic i ...w ryk. No i w ogole pojojczałam że nie ma nic do jedzenia dla mnie w lodówce i w ogóle sama nie wiem czemu ale wyłam jak syrena :ico_olaboga: a ten zamiast przytulić i pocieszyć to sie zaczął złościć że sie ze mna nie da wytrzymac, że mogłam mu dac znać co ma kupic i że pojedziemy wieczorem do tesco 9ale to z taka łaska powiedział że sie obejde, może z głodu nie padnę...). teraz tnie to swoje drzewo i pewnie specjalnie bedzie do nocy to robił żeby nie musieć ze mna gadac i ryzykowac że znów będe ryczec. normalnie ja mam ostatnio gorsze humory niż przez cale poprzednie 8 miesiecy. nagle mnie takie coś ogarnie że łzy sie same cisna i najgorzej jak m. zacznie wtedy zagadywac bo zaraz jest kłótnia :ico_olaboga: jakby nie mógł po prostu przytulić i poczekac aż mi przejdzie...

[ Dodano: 2008-06-23, 15:37 ]
musze wyłaczyć kompa bo idzie niezła chmura i juz grzmi...
buzka dla was!

[ Dodano: 2008-06-23, 19:26 ]
ale tu pustki :ico_szoking: czuję się jakbym tylko ja została :ico_ciezarowka: na czerwcowkach...
nastrój mi się poprawił na szczęscie, nawet sie z m. poprzytulalismy :ico_wstydzioch: :-D

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

23 cze 2008, 20:14

Ja sie wyspalam, skonczylam ksiazke, przygotowalam jakies jedzonko dla meza na kolacje.
I jakos sie tak dziwnie czuje:brzuch mam trzy razy ciezszy niz normalnie, ciagnie mi w dol i plecy pobolewaja....
I straszny nastroj, ze tylko siasc i plakac....

A co tam u lulu???
ale tu pustki :ico_szoking: czuję się jakbym tylko ja została :ico_ciezarowka: na czerwcowkach...
ja tez zagladam i czuje sie jak ostatnia czerwcowka na calym swiecie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

23 cze 2008, 20:19

martam21, Marta26, hej dziewczyny głowy do góry przecież musimy kiedys urodzić...ja dziś się dowiedziałam, że w najbliższym czasie szanse na poród mam zerowe i ginka wyznaczyła mi wizytę za tydzień :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

24 cze 2008, 07:17

ak m. wrócił z roboty to widząc moja smutna minę się pyta co mi jest, ja że nic i ...w ryk
spoko, ja mam tak teraz czasem :ico_haha_01: :ico_haha_01: chociaz wczoraj nawet bylo ok :ico_oczko: pomimo ze mala mi urzadzila histerie na spacerze i uciekalam szybko do domu :ico_olaboga: oczywiscie w domu sie uspokoila, mnie wiem o co jej chodzilo, moze za goraco :ico_noniewiem:

Manenka gratuluje :-D

czerwcowki, ja tu zagfladam kilka razy dziennie, tyulko przewaznie jak juz doczytam wszystko to mala sie budzi i nie mam czasu nic napisac :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość