Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

24 cze 2008, 10:59

Hej i witam was :-)
U mnie ok,pogoda byla w ostatnich dniach piekna,byly upaly i nie mialam za bardzo czasu wejsc ;) Ale juz dzisiaj pogoda cos sie psuje.. chyba bedzie padac bo jest tak jakos orzezwiajaco jak przed deszczem :ico_oczko: Ale przyda sie lekkie ochlodzenie :)
Pozatym niemam aparatu cyfrowego bo pozyczylismy tesciom i niemam jak zdjec robic.. :ico_zly: no ale juz niedlugo przyjada to bede wtedy pstrykac i pochwale sie wam tez moja Nicolinka i Marcuskiem.
Moja Nicole ma wlasna piaskownice na ogrodku tatus jej zbudowal i piasek wsypalismy i zabawki tez sa :) I malej sie tak podoba ze by mogla tam byc caly czas w piaskownicy i sobie robi babki i ma zabawe,a jak sie jej znudzi to idzie sie troche poslizgac na slizgawce :ico_oczko: stoi obok na naszym ogrodku na gorze :ico_brawa_01: :ico_haha_02:
Teraz w weekend bylismy nad jeziorkiem na placu campingowym i bylo pieknie,upal 34 °C i poszlam z Nicolinka do jeziorka ale sie ladnie pluskala i tak szalala w tej wodzie i nastepnego dnia miala troche katarku ale juz dzisiaj jest lepiej i katarku prawie ze niema.. wszyscy sasiedzi na tym placu campingowym mowili na Nicolinke "Szczurek Wodny " :-D a i w basenie mala tez sie pluskala mamy taki ladniusi nowy basenik ze slonikiem z przodu pozniej wam wkleje zdjecia jak bede miala nareszcie aparat ;)
Bo dzieci mi rosna i sie zmieniaja a ja fotki nie umiem zrobic.. ale wytrzymam jak tescie wroca ;)
A i Marcusek nad jeziorkiem tez mu troche pomoczylam nozki w tym basenie i tez mu sie podobalo,na poczatku troche marudzil ale pozniej mu sie podobalo :-)
A teraz niedawno wzielam prysznic z Nicolcia i moja niunia juz sobie spi.. a Marcusek sie zaraz obudzi na jedzonko :-) Narazie jeszcze sobie tez spi ..
I jak mowilam u nas zaraz bedzie padac.. :ico_oczko: I juz pada :ico_haha_02:

Mama_Emilki piekne foteczki widac ze Emilika zachwycona morzem,i wszystkimi atrakcjami :-) :ico_brawa_01: Najwazniejsze ze odpoczeliscie i z urlop sie udal Buziaki :ico_oczko:

Zubelek super fotki Gabrysi z urodzinek a jaka mala zadowolona :ico_brawa_01: Ciesze sie ze urodzinki sie udaly :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Aginka cudne foteczki,super te baseny ja mam troche inny.. bez daszku ;) I jaka ladna Malwinka w tej huscie i koralach :ico_brawa_01: :ico_haha_02: I ten piesek to mi sie najbardziej podoba taki malusi kochany szczeniaczek oh ja to bym tez chciala miec pieska ale niemoge.. Niestety w mojej umowie o mieszkanie jest taki podpunkt ze niemozna miec w domu ani psa ani kota.. :ico_placzek: No ale mozna miec dzieci i je mam i narazie mam zajecie z dziecmi wiec musze sie obyc bez takiego kochanego slodkiego psiaka :-D :ico_oczko: a szkoda..

Justyna moj maz ma urlop w sierpniu i tez sobie pojezdzimy troche a to nad jeziorko na camping a to do Zoo zobaczymy ale bedziemy sobie tez gdzies jezdzic tutaj na miejscu u nas a nad morze na prawdziwy urlop pojedziemy juz za rok :-) Mam nadzieje ze twoj mezulek tez dostanie urlop w tym samym czasie co ty masz.Powodzenia :ico_haha_02: :ico_oczko:

A ja ide bo moj synio sie budzi buziaki papa milego dnia papa

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

24 cze 2008, 11:12

mama-emilki, fotki prześliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale wam zazdroszcze tego wyjazdu :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

24 cze 2008, 11:39

Witajcie Kochane
Oj, mama-emilki, ja też Ci zazdroszczę...
I Basi naszej też.
Kristi, fajnie spędziliście te kilka dni.
My siedzimy w domku. Tylko w weekendy jeździmy na wycieczki. Troszkę do lasu, troszkę nad jezioro. Zobaczymy, może uda nam się wyjechać na parę dni gdzieś bliziutko na domek, aby pooddychać innym powietrzem.

Wkleję Wam kilka fotek moich dzieciątek
Kinga
Obrazek

Patryk w wanience
Obrazek

Kinga w wanience
Obrazek

Kinga je bułeczkę :)
Obrazek

Z braciszkiem ciotecznym-Kacperkiem
Obrazek

Z urodzin (obiecałam pokazać Wam swoje piękne podbite oko- tak wyglądało tydzień po walnięciu drzwiami :ico_haha_01:)
Obrazek

Z tortem
Obrazek

Sporo tych fotek, ale musiałam się pochwalić :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-06-24, 11:46 ]
Kristi, a jak Twoja mała łobuziara?

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

24 cze 2008, 14:47

witajcie

Aginka..super foteczki...Malwinka jaka duża.....a piesek sliczny....

Gabi witajcie po urlopie..fotki super.widac ze pogoda wam dopisala....Emi sliczna!!!

Kristi ale super sobie weekend spędziliscie..ale u was cieplo....fajnie!!!! czekamy na fotki!!!!

Aniu no to niezle przywaliłas.....bidaku!!!!! fotki cudne..Kingunia jaka szczesliwa..a Patryczek jaki duzy juz...szok..juz nie jest noworodkiem...powiedz..jak sobie radzisz?? karmisz nadal piersią?? Kinga nie jest zazdrosna o brata/??? jeju..ja sie tak boję czy sobie poradze..Mati jest ciągle dla mnie taki mały...... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-06-24, 14:48 ]
:ico_tort: :ico_brawa: :ico_prezent: dla Gabi za skonczenie dwóch latek!!!!!!!!

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

24 cze 2008, 15:00

Mama_Kingi, z Kinguini prawdziwa ślicznotka a Patryczek jest cudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Buziaczki dla nich :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

24 cze 2008, 17:21

ale mnustwo pięknych fotek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aniu a to oko :ico_haha_01: :ico_oczko: musiało boleć .
Ale u nas straszna pogoda,zimno i pada,normalnie w kurtkach mozna łazić. :ico_zly:
a mnie głowa boli jakby mi ktoś skopał mózg :ico_placzek: 2 dzień siedze na kanapie i poza obiadem nie robie nic :ico_wstydzioch: nie moge sie ruszyć.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

24 cze 2008, 17:33

powiedz..jak sobie radzisz?? karmisz nadal piersią?? Kinga nie jest zazdrosna o brata/??? jeju..ja sie tak boję czy sobie poradze..Mati jest ciągle dla mnie taki mały...... :ico_olaboga:
Izuś, ja też się bałam. Nawet doszłam w pewnym momencie do wniosku, że ta ciąża za szybko. Ale wszystko się ułożyło. Czasem mam wrażenie, że Kinga i Patryk w tej samej chwili brudzą pieluchy, chcą jeść czy marudzą. Jednak daję radę. Patryka karmię cycem, ale on jest taki "potworek-głodomorek", że wyjada obie piersi i muszę go jeszcze dokarmić mlekiem w proszku. A pokarmu mam sporo, bo ściągałam w butelkę, to 180ml zawsze jest. Pyza zazdrosna nie jest. W pewien sposób nawet stara się mi pomóc- wciska małemu smoka w buźkę, kiedy płacze, wynosi pampersy do śmietnika, asystuje przy kompielach i przewijaniu. Tuli go i całuje. Jest super siostrzyczką :ico_brawa_01:
justyna25, dziękuję za komplementy moim maluchom.
Aniu a to oko :ico_haha_01: :ico_oczko: musiało boleć
Oj, bolało, jak ch****. A jak się walnęłam, to się mi ciemno w oczach aż zrobiło. Całe szczęście, już nic nie widać. Ale 2 tygodnie miałam limo pod okiem, jak się patrzy. Najpierw sine, a później tęczowe :ico_haha_01:
Współczuję Ci tego bólu głowy. A może wyjdź gdzieś na spacer, może przejdzie?

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

24 cze 2008, 21:20

Mama_Kingi, ale Patryczek jest śliczny i duży .... a Kinga .... jej oczy są nieziemsko piekne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-24, 22:11 ]
Aginka..super foteczki...Malwinka jaka duża

bo to mega duża dziewucha ... waży 15 kilosów .... nie chce zapeszać ale od kilku dni pieluszki używa do spania ... ale trzeba ją mocno pilnować i przypominać jej ...kazde zapomnienie grozi wpadką .... no ale powoli do przydu brniemy i wiemy że to jedyna droga

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

25 cze 2008, 11:14

Witajcie :)
U nas znowu upal... Wczoraj pogoda byla taka sobie,najpierw popadalo a pozniej znowu bylo tak cieplo az goraco i duszno i znowu padalo bardzo meczaca pogoda,dzisiaj juz nie pada tylko jest goraco i upal jak niewiem :ico_oczko: Oj cieplo jest,a ja chce pojsc z dziecmi na spacerek na plac zabaw jak sie obudza ;) Zobaczymy..
Pozatym to wszystko ok,a i niewiem czy wam mowilam ale moja Nicole juz od tygodni spi ze mna w moim lozku w sypialni :ico_olaboga: no a moj mezulek spi w pokoju Nicolinki na jej lozku.. troche taka sytuacja to meczaca i sama niewiem czemu tak jest... po prostu ja sie musze wyspac w nocy zeby miec sile i energie na caly dzien a teraz sie wysypiam Nicolinka spi jak zabita ja tez spie i Marcusek tez przesypia cale noce.. i moj maz tez sie wysypia ale chcialabym zeby Nicole spala w swoim lozku tylko ze ona niechce o tym slyszec?? Jakos sie pouklada ..

Mama_Kingi a moja Nicolcia to jest taki lobuz jakich malo,wszedzie jej pelno,zawsze ma cos do roboty i juz pokazuje swoj charakterek,jak cos nie po jej mysli to zaczyna sie buntowac,plakac i tupac ale nie ulegam jej az tak.. Czasami tez sie poslucha mnie jak chce jest taka zywa dziewczynka jest tez bardzo rozpieszczona ale pracuje nad tym jak chce Nicolinka to potrafi byc tez grzeczna :-) A twoje oko to juz lepiej wyglada :ico_oczko: Sliczne foteczki twoich pociech,A Patryk jaki juz duzy oj te nasze dzieci to rosna jak na drozdzach :) A Kingusia slodka jak zawsze :ico_haha_02:

Iza poradzisz sobie :ico_haha_02: :ico_oczko: Wiadomo z dwojgiem dzieci jest wiecej obowiazkow ale jak sie dobrze zoorganizujesz to pogodzisz wszystko :-)

U nas tez niema jeszcze zadnych postepow nocnikowych,ale beda one za niedlugo ;-)
Juz za miesiac o tej porze moja slodka Nicolinka bedzie miala juz 2 latka.. szok.. :ico_oczko: O rety jak ten czas szybko leci.. to niemozliwe..
Milego dnia ide przygotowac do obiadku poki moje skarbusie spia papa

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

25 cze 2008, 22:43

Mama_Kingi, no to super ze masz tak duzo mleka..a Patryczek to widac głodomowek ......ja sie wlasnie boje tego karmienia..bo jak sobie przypomnę Matusia..jak wiasiał mi na cycku 24 ha i jak sobiepomylse ze Julcia tez tak moze to mnie to wszystko przeraza..bo wtedy nie bede miala jak sie zająć Matim!!!! boje sie tego karmienia strasznie..tyle miałam problemów z tym..mialam mało mleka i brodawki małe..jeju..ile ja sie napłakałam.........ale musze byc dobrej mysli..wierze ze z Julcia bede moga karmić bez problemu!!!! dzieki Aniu!!!! wiem ze sbie poradze bo musze..wyscia nie mam......mam z kogo brac przyklad...z ciebie i Kristi!!!!! wy macie dwójeczkę malutkich dzieciaczków i super sobie radzicie...

my dzis mamy rocznce slubu..a mój męzuś w pubie na meczu...niepocieszony przyjdzie bo Niemncy weszły do finału :ico_szoking:
a rocznice uczcimy sobie w piątek :ico_haha_01:

Aginka no no.Malwonka jest pulchniutka.....słodka..powiedz ak tam akcja żłobek?? idzie mała od wrzesnia??

Kristi, najwazniejsze ze ty sie wyspiasz a to wazne przeciez...jeszcze sie z mężem naspicie razem..zobaczysz..widocznie Nicolka teraz potrzebuje twojej bliskości!!!
mama-emilki, u nas tez sukcesów na tym polu brak :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-06-25, 22:44 ]
dobrej nocki!!!!!!!!!!!!!!!!pa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości