Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

24 cze 2008, 17:12

kamizela Natashka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fotki ekstra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kasiafajna ta pościel :ico_brawa_01:
co do siusiania,uzbrój się w cierpliwość :ico_haha_01: jeszcze duuużo ci obleje :ico_haha_01: i zawoła po czasie ale w końcu załapie,daj Wam szanse.
ja tak pobrzeżnie czytałam was :ico_wstydzioch: baardzo mnie boli głowa,nie byłam wczoraj z Zuzą w szkole i dziś też nie a jutro zakończenie mają przenieśli z czwartku,musze sie zebrać a tak mnie boli,nawet ruszyć za szybko nie mogę czy po schodach wchodzić a musze np do wc.nic mi nie jest żadna grypa,katar kaszel,nic po prostu jakby ktoś skopał mi mózg :ico_olaboga: coś mnie kuje i uciska aż oko boli :ico_placzek: tabletek sie nazrem to na chwile troche ulży ale nie na długo.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

24 cze 2008, 18:54

Aniu moze to jakas mega wielka migrena cie dopadla...hmm nie wiem co na takie cos mozna poradzic, nie znam sie!! :ico_olaboga: ale oby szybko ci przeszlo i obys nie musiala sie meczyc!!

moj czort zaraz zje kolacje i ide go kapac, zmeczenie jakby mu p0rzeszlo..zobaczymy czy bedzie ladnie w nocy spal.... zero snu w dzien, nocka byla kiepska i rano wstal o 7 wiec chyba zmeczenie powinno wziasc gore- chyba :ico_haha_01:

T wrocil z praacy i szpachluje korytarz,znowu jutro biualo bedzie, ale wole to a pozniej bedzie ladniej :ico_haha_01: bo teraz nie jest zbytnio prezentacyjnie, zreszta w domu wszystko nadaje sie do roboty

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

24 cze 2008, 20:29

Nat wydaje mi się, że dobrze robisz w momencie, gdy Oskar wpada złość - twoje opanowanie i spokój na pewno jeszcze nie spotęgują jego złości. I wydaje mi się, że to taki etap, niestety - sławny bunt dwulatka :ico_oczko:

kasiekk nie wiem co ci poradzić odnośnie nocnikowania bo to jeszcze przede mną - ale kurcze jeśli bedziesz robiła wielką sprawę z tego, że on nasika na podłogę to będzie tak robił po to, by zwrócić na siebie uwagę. Wiem, że to niełatwe ignorować jego zachowanie ale tak mi się wydaje :ico_noniewiem: Jeśli chodzi w majtkach i się zsiusia to zostaw go w mokrych - aż do momentu, gdy zacznie mu to przeszkadzać - wtedy mu powiedz spokojnie, że powinien wołać siusiu i robić na nocnik żeby mieć suche majteczki. Czytałam też, że dobrze jest zademonstrować dziecku, jak samemu robi się siusiu - może niech twój mąż da mu kilka takich lekcji pokazowych i powie, że tak robi siusiu tata i każdy duży chłopak :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Wiktor nie spał mi w dzień więc padł już o 19.45.

Swoją drogą patrzcie jak te dzieci się od siebie totalnie różnia - kasiekk ty nie miałaś cyrków z odstawieniem a mój Wiktor to żyć bez cyca nie może. Ale podejmę chyba kolejną próbę - chociażby przestać karmić w dzień.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

24 cze 2008, 21:10

witam ponownie
bób sie gotuje :-D KAcper właśnie położony,poczytane wiersze a ja zaraz idę pod prysznic i wracam

Kamizela ja nie robie wielkiej sprawy z tego że nasika na podłogę tylko poprostu mam wrażenie że on to robi specjalnie i mnie trafia,ale już sobie obiecałam że nie będe sie denerwować,ja poprostu jestem straszny nerwus i czasem mi ciężko sie opanować
pokazówki od taty już miał i ma to w nosie to raz a dwa wcale mu mokre majtki nie przeszkadzają,także takie rzeczy u nas nie działają,juz też naczytałam sie różnych rzeczy,ale u nas to inaczej wszystko jak zwykle
moja siostra to mówi że KAcper to w ogóle jest inny tzn jedyny w swoim rodzaju,ma swoje ścieżki i wszystko ma w nosie,jednym słowem wielkie indywiduum,tak mówi o nim
chyba trzeba sie uzbroić w cierpliwość,duuużo cierpliwości,napewno mu nie popuszcze :ico_nienie:

pociesz sie kamizela ze jak masz problem z odstawieniem to moze z nocnikiem mieć nie będziesz :ico_oczko:
Nat ja niestety mam wykładziny dywanowe w obu pokojach :ico_noniewiem:

co do dzisiejszego wyniku to jest 5:3 dla Kacpra ,tzn 2 x siku i kupa na nocnik
kupa jak wstal to go posadziłam,najpierw mówił ze będzie sikał ale potem zmienił zdanie i powiedział że kupe robi :ico_oczko:
a siki u babci raz złapane,tzn sama go posadziłam choc twierdził ze nie chce,a drugi raz w domu zapytalam czy chce a on sie zastanowił i powiedział ze nie,a jak naprawde nie chce to sie nie zastanawia tylko od razu mówi ,już to wyczaiłam :ico_oczko:
posadziłąm go choć sie opierał,ale powiedziałam ze idziemy sie juz kąpac to usiadł (jest tak przyzwyczajony że przed kąpiela zawsze siada) no i zrobił :ico_brawa_01:

dokupiłam majtek :ico_noniewiem:

ide myć sie
ale was zanudziłam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

24 cze 2008, 21:28

kasiekk obyś miała rację z tym moim nocnikowaniem haha :ico_haha_01:

Mąż mnie właśnie molestował żebym mu wysmarowała stopy kremem bo ma takie twrade i suche :ico_szoking: bo chodzi w pracy w sandałach bez skarpet a tam kurz :ico_szoking: Ale się nie dałam namówić :ico_oczko: Ja muszę sobie sama robić pedicure :ico_oczko:

kasiekk po ile u was są takie małe majtaski ??? Ja kupiłam ostatnio takie fajowe dla Wiktorka za 4,80. a w innym sklepie widziałam zwykłe za 6,80 :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

24 cze 2008, 21:30

coś ty takie drogie :ico_szoking:
ja kupowałam to tak od 3 do 4 zł nie więcej i zwykłe kupiłam,zreszta takie tylko u nas są

na allegro zobacz tam chyba taniej wyjdzie

[ Dodano: 2008-06-24, 21:31 ]
szukam teraz drugiej pościeli na zmianę ale już tańszej :ico_noniewiem: bo zbankrutuje :ico_oczko: no i przescieradła też muszę kupić takie z gumką,poduszke ma, jeszcze tylko kołdra zostanie do kupienia

[ Dodano: 2008-06-24, 21:33 ]
obżeram sie właśnie bobem,mniaamaam ale mnie wydmie pewnie :ico_olaboga: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-24, 21:34 ]
chciałabym najlepiej znaleźć u jednego i pościel i prześcieradła ale czy znajde :ico_puknij:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

24 cze 2008, 21:38

http://www.allegro.pl/item388406961_lam ... 86_92.html

Ja mam z tej firmy i w sumie wyszły mnie taniej bo 14.40 a na tej aukcji 14.99 plus przesyłka :ico_oczko:

Ja mam dwa komplety pościeli a kołdrą to Wiktor był przyktyty może z 5 razy od urodzenia :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

24 cze 2008, 21:43

fajne majciorki :ico_brawa_01:

Kacper dopiero tej zimy zaczął być przykrywany kołdrą jak nam nie grzały grzejniki,a tak to zawsze pod kocem
przyzwyczaił sie do kołdry teraz i chce zeby go nią przykrywac

a chce kupic dużą kołdre dla niego ,bo i takie pościele zamawiam,bedzie spał juz na dużym łózku
znalazłam fajne tez tu http://www.allegro.pl/item387209099_dla ... ratis.html# połowa taniej niz tamta,ale chciałam żeby miał taką z ulubioną postacią,kiedys mu jeszcze kupię inną moze z carsami,ale narazie wystarczy :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-24, 21:44 ]
do łózeczka też mam dwa komplety i starczyło to tu narazie 2 też wystarczą

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

24 cze 2008, 21:47

Fajne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ta D12 taka kolorowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

24 cze 2008, 21:52

fajna :ico_brawa_01:
ciekawe jak to bedzie z tym spaniem :ico_noniewiem: aż sie boje czy nie będzie wędrówek,najgorzej bedzie pewnie w dzień,ale trudno najwyżej przestanie spać w południe
jak będzie zmeczony to i zaśnie

w sumie ze spaniem nie było nigdy problemów czy z zasypianiem,zobaczymy jak poczuje wiecej wolnosci :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-24, 21:54 ]
jessu ale sie obżarłam :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość