izis
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 cze 2008, 23:54

Nie chce pić z butelki!!!Woli cyca!!!

23 cze 2008, 23:59

Witam. :ico_haha_02:
Jestem mamą 3-miesięcznego Krzysia.Niedługo wracam do pracy więc prubóję nauczyć synka pić z butelki ale na nic moje wysiłki.Skończyły mi się pomysły :ico_sorki: a mały jest nieugięty.Dodam że próbowałam łyżeczką i też nie chce.Może mu nie smakuje Enfamil HA??
Proszę o rady jeśli miałyście takiego uparciuszka.

NICOLA_1985

24 cze 2008, 12:51

ja odstawiłam Karoline w 3 miesiącu od cycka bo tez szłam do pracy zawsze możesz odciagac mleko swoje na poczatki i uczyc pic z butelki.. byc moze nie podchodzi mu smak mleka modyfikowanego... moja Karolina pije Bebiko i próbowała tez Nan( jest słodszy i bardziej jej podchodził smakowo ale z tego co wiem po Nanie dzieci bardzo tyją więc wróciłam do Bebiko). co prawda raczej nie radze eksperymentowac z mlekami modyfikowanymi i próbowac co chwile inne. moze spróbuj narazie odciagac tak jak napisałam wczesniej a póżniej pomalutku zaczac podawac modyfikowane. moze nie odpowiada mu smoczek z butelki? ja uzywam nuka i nie było problemu ale są tez takie imitujace ruch sutka podczas ssania np. lovi
w koncu mały sie przyzwyczai. tylo cierpliwosci i wytrwałoći zycze.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 cze 2008, 13:49

izis, tak tak zacznij najpierw swoje mleczko podawać butelką i kup taką ze smoczkiem imitującym pierś. A mleko hypoalergiczne jest troszkę gorzkie więc może faktycznie mu nie smakować, więc możesz na początku mieszać w ten sposób się się przyzwyczai powoli

izis
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 cze 2008, 23:54

24 cze 2008, 22:08

Dzięki za rady :ico_brawa_01:
Chyba sprubóję jeszcze z lateksowym smoczkiem,od początku miałam Tomme Tippe trochę przez nie pił moje mleko,ale innego juz nie.
Pozdrawiam

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość