Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

24 cze 2008, 11:08

U nas była batalia o imie, chłopak miał być Krzysiem, niezależnie od siebie wybraliśmy to imie, a tu bach dziewczynka! Skonczyło sie na tym ze usiedlismy z Markiem i moja mama, ona czytała imiona z kalendarza a my wybieralismy co sie nam podoba. Problem w tym ze ja juz Lene proponowałam wczesniej, ale nie pozyskala akceptacji. No ale udalo sie :-)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

24 cze 2008, 12:46

Secret - noo, jesteś, cieszę się :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kurczęta, bo juz myślałam, że od nas uciekłaś :-) nic się nie martw jakąś naroślą, najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa, bo resztę da się wyleczyć :-)

milutka, Ty spokojnie z tym pakowaniem, żeby Ci nie przyszło do głowy dźwigać czasami przy tej przeprowadzce :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Janiolek, Krzyś to ładne imię - mój chłop tak ma :-D

ja co do imion to tak: jak dziewczynka to Amelia Nina, a jak chłopiec to Alan Aleksander :-) myśleliśmy też o tym, żeby imiona były łatwe do wymowy równiez po angielsku, a najlepiej brzmiały tak samo :-) bo mój K. jak idzie gdzieś i pytają o imię i nazwisko to biedny musi literować, bo jakby oni zapisali: Krzysztof" :-) ubaw z tym... noo, a że planujemy zosstać kilka ładnych lat na obczyźnie to międzynarodowe imiona się przydadzą :-)

Secret z tymi mdłościami przeskrobane mamy... ale ja to mam napady.. jak z rana miałam wszystko na "cofaniu" tak teraz, jak odkurzacz: pożarłam (dosłownie :-D ) czereśnie i chce mi się parówek :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

24 cze 2008, 12:50

a ja tez zaraz bede miała czeresnie:p zrobil sie ze mnie totalny odludek nic mi sie nie chce i strasznie szybko sie mecze;/

my juz mamy imiona :p bedzie Szymon albo Klaudia :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

24 cze 2008, 13:17

bedzie Szymon albo Klaudia :-D :ico_brawa_01:
nooo, ślicznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zrobil sie ze mnie totalny odludek nic mi sie nie chce i strasznie szybko sie mecze;/
to tak jak ja :-D także nic się nie przejmuj - musi być tak :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

24 cze 2008, 19:50

widze ze u nas pusto :ico_szoking: to ja chyba sie kłade spac... tak tak ide spac 8-9 wieczor a wstaje 6-7 rano...ale coz chyba sie nie przestawie:P

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

25 cze 2008, 08:23

hej, hej :-)

ja się witam z rana :-) dziś przedostatni dzionek w pracy i już zacieszam....
Mój synuś kończy w piątek rok szkolny ichni z wyróżnieniem także pękam z dumy, bo jak przyjechaliśmy tutaj w grudniu to znał kolory, liczył do 20 i potrafił się przedstawić - a teraz śmiga lepiej niz ja i Chłop razem wzięci :-)

a jak tam się czują Styczniówki??
widze ze u nas pusto :ico_szoking:
noo, jakoś przewiało Kobiety z wątku :ico_olaboga: juz był moment, że było nas ponad 5... i byłoby fajnie, gdybyśmy wszystkie pisały, bo wtedy więcej można pogadać i powymieniać się doświadczeniami ...

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

25 cze 2008, 09:33

Janiolek, Krzyś to ładne imię - mój chłop tak ma
Ja miałam być Krzysiem więc czuję się związana z tym imieniem, a Maruń jak się z kimś bardzo lubił to był to albo Krzysiek albo Maciek :-)
Czekam na wyniki z 2 ostatnich egzaminów, wczoraj pojechałam na uczelnie ale były takie korki, że zamiast 30 minut jechałam 70 i nie zdazylam. Mam takiego stresa....

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

25 cze 2008, 12:17

Czekam na wyniki z 2 ostatnich egzaminów, wczoraj pojechałam na uczelnie
mi to się marzą kolejne studia, ale póki co to zapominam o takich marzeniach :-) najpierw dzidzia i cały czas szkolenie języka, a potem może się odważę :-)
ale były takie korki, że zamiast 30 minut jechałam 70 i nie zdazylam. Mam takiego stresa....
oj, korki potrafią ciśnienie podnieść... a czym się denerwujesz?? że zamiast piątek są czwórki z plusem?? :-D

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

25 cze 2008, 13:17

Pozdrawiam gorąco klub bliskich przyjaciół kibelka....bo widzę, że meczycie się Kochane Styczniówki!!! :ico_pocieszyciel:
ja odrobiłam te 7 kilo oddane w ofierze muszli klozetowej :-D teraz niestety też mi sie zdarzają tego typu akcje, ale juz bardzo sporadycznie.... :ico_sorki:
Trzymajcie sie!!!!

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

25 cze 2008, 15:28

oj, korki potrafią ciśnienie podnieść... a czym się denerwujesz?? że zamiast piątek są czwórki z plusem??
taa raczej ze zamiast 3 bedzie 2 :-) Pojechalam znowu, korka nie bylo, indeksow tez i dzis nie bedzie. Jutro znowu wyprawa...wsciec sie idzie. Ludzie mysla ze dostaja tytul profesora i od razu moga miec w d***ie studentów. No nic... pozostaje mi czekać.
mi to się marzą kolejne studia
Oj ja sie za nastepne raczej nie zabiore, chyba ze na instytucie trzeciego wieku :-) jedne mi starcza zupelnie. A co studiowałaś?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość