Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

25 cze 2008, 13:30

Pati85, ubranka śliczne a brzuszek rewelka!!!! :ico_brawa_01: to jak w końcu będzie z tym imieniem u Was-Eryk?

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 cze 2008, 13:33

Pati85, ubranka śliczne a brzuszek rewelka!!!! :ico_brawa_01: to jak w końcu będzie z tym imieniem u Was-Eryk
no ostatecznie bedzie Erik, mi sie bardzo podoba, sama zaproponowalam to imie :-) a Wy juz macie wybrane imie???

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

25 cze 2008, 13:43

Erik :ico_brawa_01: pisownia na pewno wynika z zamieszkania za granicą? My też musielismy zdecydowac sie na imię miedzynarodowe i będzie Alexander Piotr (drugie imię za Tatusiem). Ja chciałam Alexander Christian (mój brat ma na imię Chrystian), ale Pio stwierdził że syn musi mieć drugie imie po ojcu i już :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 cze 2008, 13:53

zirca,
Erik :ico_brawa_01: pisownia na pewno wynika z zamieszkania za granicą?
no dokladnie, bo potem tlumacz sie ze tak sie nie pisze tylko inaczej, nie chce tak.
My też musielismy zdecydowac sie na imię miedzynarodowe i będzie Alexander Piotr (drugie imię za Tatusiem). Ja chciałam Alexander Christian (mój brat ma na imię Chrystian), ale Pio stwierdził że syn musi mieć drugie imie po ojcu i już :ico_oczko:
fajnie, to bedzie maly Olus :-D chyba taki jest skrot od tego imienia nie, a ja nie chce miec dawac dwoch imion

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

25 cze 2008, 14:28

Pati85, ja nie wiem skad Polacy wytrzasneli ten skrót, bo nijak sie ma do imienia... :ico_noniewiem: my mówimy do Synka-Alek, Aluś...

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

25 cze 2008, 14:42

cześć dziewczynki! Pati85 ciuszki super i brzusio też! widze że rozmawiacie o imionkach,nasz synuś będzie Nicolas,ja wolalabym Mateusz,ale razem z mężem wybraliśmy to pierwsze! ja już za kilka dni bede robić zakupki w polsce dla naszego synka :ico_brawa_01: i strasznie nie moge sie tego doczekać! :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 cze 2008, 15:56

Pati - ciuszki bardzo ladne ,poduszeczka i reczniczki tez :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No a brzusio slicny :ico_sorki: :ico_brawa_01:
ja dzisiaj dziewczyny zakupowalam na calego :-D
Pokupowlam juz prawie wszytko -brakuje lozeczka i spiworka a tak to mam wszystko
lacznie z pieluchami ,chusteczkami i obcinaczkami do paznokci
Sobie kupilam staniki do karmienia i takie podklady na lozko wiecie jak to cos bedzie wylatywac zeby mi sie materacyk nie pobrudzil :ico_noniewiem:
Mowie wam jestem wykonczona a w pokoju lezy 8 wielkich siat :ico_brawa_01:
Tylko maz jak zerknie na karte nie bedzie zadowolony :ico_olaboga: bo watpiw ze w 200F sie zmiescilam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 cze 2008, 18:43

Witam sie wieczorkowa pora :-)

czekam z niecierpliwoscia na meczyk, dzis mam nadzieje, ze odpadna Niemcy, nie kibicuje nikomu bo wszystkie moje druzyny niestety odpadly, ale wole turkow od Niemcow :-D
Pati85, ja nie wiem skad Polacy wytrzasneli ten skrót, bo nijak sie ma do imienia... :ico_noniewiem: my mówimy do Synka-Alek, Aluś...
no wlasnie ja nie wiem od jakiego to imienia jest skrot. My staramy sie nie mowic po imieniu zeby nam sie kolejne nie znudzilo :-D

Agusia1982, ladne imie wybraliscie dla synka, podoba mi sie :ico_brawa_01: no to kochana udanych zakupkow zycze i wypocznij dobrze i wracaj do nas szybciutko :-)
Tylko maz jak zerknie na karte nie bedzie zadowolony :ico_olaboga: bo watpiw ze w 200F sie zmiescilam :ico_placzek:
kochana no to widze, ze zakupki byly udane, nie martw sie co maz powie, moze nie bedzie tak zle, w koncu to dla Waszej coreczki :-D nie ma co kasiorki zalowac choc wiem i rozumiem bo moj maz tez tylko patrzyl na cen yi kiwal glowa, a nie mozna tego uzywanego kupic mowil :ico_puknij: ja mowie ze nie, bo chce nowe. Oni nie rozumieja ze kobieta chce jak najlepsze wszystko dla dzidzi a tym bardziej, ze to pierwsze dziecko

[ Dodano: 2008-06-25, 18:45 ]
Acha i dziekuje za pozytywne komentarze dla mojego brzusia :ico_sorki: :ico_sorki:

A kiedy Wy moje kochane pochwalicie sie swoimi?????

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 cze 2008, 18:55

ja mowie ze nie, bo chce nowe. Oni nie rozumieja ze kobieta chce jak najlepsze wszystko dla dzidzi a tym bardziej, ze to pierwsze dziecko
ja kupilam wozek uzywany wiec juz dosyc zaoszczedzilam :-D poza tym tatus juz pomalu zdaje sobie sprawe ze bedzie mial przerabane z nami 2 :-D :ico_brawa_01:
Zaczol juz nawet na 8 do pracy chodzic i biedak do 7 wieczorem siedzi :ico_noniewiem:
No trudno to rola ojca zapewnic byt zonie i dziecku :ico_brawa_01:
Teraz ciagle ogladam i rozpakowuje :ico_oczko: nawet pampersy sobie rozwinelam :ico_noniewiem: wiecie jakie malutenkie :ico_brawa_01: oj ale te male popki beda slodasko w nich wygladac

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 cze 2008, 19:10

Teraz ciagle ogladam i rozpakowuje :ico_oczko: nawet pampersy sobie rozwinelam :ico_noniewiem: wiecie jakie malutenkie :ico_brawa_01: oj ale te male popki beda slodasko w nich wygladac
hi hi tez co rusz latam do pokoju i ogladam ciuszki dzis tez ogladalam i nie moge sie doczekac kiedy juz nasz synek bedzie z nami

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość