Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

25 cze 2008, 11:24

Sliczne te body:)Super pomysł;)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

25 cze 2008, 11:50

blumek koniecznie daj znac jak na usg!!! Ja ide dopiero za 3 tygodnie i tez sie nie moge doczekac!!!

zazdroszcze wam troszke tych checi szukania w internecie wszystkiego dla dzidzi. Ja jakos wole w sklepach kupowac i ogladac, net nie za bardzo mnie przekonuje.
A poza tym maz caly czas w delegacjach. Wlasciwie tylko niedziele spedzamy razem :ico_placzek: no ale trzeba za cos zyc, wiec pracowac trzeba... A teraz taki okres w pracy u niego ze tylko delegacje... A tu wakacje... Co robic... Pozostaje tesknic :ico_sorki: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

25 cze 2008, 13:25

Dziewczyny, co do fajnych bodziaków, to mnie zdecydowanie rozłożyły na łopatki te
http://www.allegro.pl/item386487719_jed ... dy_86.html
zwłaszcza taki gajerek :-D już widze swojego synka pomykającego w gosci w takim bodziaku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

25 cze 2008, 15:05

zirca, też superowe bodziaki, nawet od tego samego sprzedwcy ;-)

My już dzis po obiadku, tylko ja nadal głodna jestem, najgorsze jest to, że sama nie wiem czego chcę, bo chodzi za mną COŚ bliżej niesprecyzowanego..

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

25 cze 2008, 15:26

#ania#, - ja tez mam ostatnio wiekszy apetyt, choc moze nieco sie normuje :) My tez po obiadku :)

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

25 cze 2008, 16:13

zirca, wlasnie te bodziaki chce zamowic, tylko najpierw wypadaloby plec poznac :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my tez juz po obiadku :-D paella :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko: a juz mam lasanie przygotowana na kolacje (kupna) i chce juz za jednym zamachem, przy goracym piekarniku napiec udek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: zrobie ze dwie blachy, pozniej (jesli cos przy moim apetycie zostanie....) zamroze i moze nie tak pyszne jak swieze, ale zawsze ratuje z opresji :ico_sorki: u nas liczniki wymieniaja i chwilowo (do jutra najprawdopodobniej, najpozniej do pojutrza) jestesmy na "lewym" pradzie wiec chce skorzystac :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

25 cze 2008, 19:41

osita, kożystaj kożystaj, druga taka okazja szybko się nie trafi ;-)

Pospałam sobie po obiadku i w sumie to lepiej się czuje, tylko jeszcze zamroczona jestem, jakoś ciężko mi się dobudzić. P pojechał do lekarza po kolejne L-4 ciekawa jestem co mu powie, bo został mu jeszcze leciutki niedowład w dłoni i na stopie, mówi że są otępiałe.. Chociaż i tak jest lepiej, bo zaraz po operacji miał taką całą prawą strone ciała..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

25 cze 2008, 20:26

#ania#, bedzie dobrze - tylko napewno potrzeba jeszcze czasu. Do narodzin sie wygoi :ico_haha_02:

osita, ale ty masz zdrowie do gotowania, ja malo ostatnio gotuje (co nie znaczy ze nie lubie), poprostu maz wyjezdza na caly tydzien a dla sobeie to co... jade poprostu do rodzicow po pracy :-) a z kolei w weekend jezdzimy do rodzicow bo i maz chce pogadac troche wiec, robie sniadanka i czasem kolacje.

zirca, ten gajerkowy fajny, i jeszcze ten klon taty mi sie podoba :-D niezle - tylko szkoda ze czarne wszystkie, do gajerka akurat ten kolor najlepszy, ale inne bym zmienila.

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

25 cze 2008, 21:00

osita, podziwiam...ja uwielbiam gotować ale zwyczajnie mi sie nie chce jak sama w domu siedzę...Mąż od rana do nocy w robocie, je obiady w restauracji w pracy, bo tanio wychodzi i jest pyszne. A ja-własciwie jem cokolwiek, starając sie rzecz jasna żeby było zdrowe...

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

25 cze 2008, 23:51

A już myślałam, że to tylko mi wystarczy dobrze wyposażona kuchnia i pełne szafki, uwielbiam gotować, chociaż teraz to już mi troche mineło, w zasadzie jem cały czas to samo.. rano płatki z mlekiem, później coś na obiad, w zasadzie to mógłby być co dzień rosół i na kolacje kanapki albo z almette, albo z pomidorem, jakoś nic innego mi nie smakuje, do tego jeszcze jakiś jogórcik i owoce.. P czasami się śmieje, ze dla niego to nic nie ma w lodówce, bo jakoś nie bardzo pamiętam o wędlinkach do kanapek, albo mięsku.. Co zrobić.. ma co chciał!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość