caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

27 lut 2008, 15:00

Syla :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Martynki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ! Kurcze ale te nasze dzieciaki urosły :ico_olaboga: :ico_olaboga: , a niedawno były takie malusie :-)

AP mój synuś je tylko nasze obiadki, bo sloiczków nie akceptuje, alergii nie ma więc spoko! A deserków też nie kupuje, bo codziennie je 2 owoce świerze, ! Więc jeśli synkowi nic nie jest po normalnym jedzonku, myślę że mozesz odstawić słoiki- faktycznie są drogie! A synuś bomba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Z cyckiem niestety Ci nie doradzę, bo ja karmiłam tylko jakieś 1, miesiąca i nie mam niestety w tej dziedzinie doświadczenia :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
AP
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 05 wrz 2007, 21:42

27 lut 2008, 15:12

Syla75 Martynka jest niesamowita :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziewczyny dzięki wielkie za odpowiedzi, teraz na pewno z nimi skończe. Nie wiem czemu byłam przekonana że jeszcze nie czas ;-)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

27 lut 2008, 15:12

syla75, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Martynki!! Super :-D U nas jeszcze dłuuuga droga to takiego chodzenia, ale... tęskni mi się do tego :ico_wstydzioch: :ico_szoking:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

27 lut 2008, 17:11

Hejo :-D
ja już po odwiedzinach koleżanki, fajnie było tylko dzieciaczki nie pozwalały spokojnie pogadać (ona ma 18-sto miesięczną Wiktorię). Krystiano dziś ma dzień pełen energii, wszędzie włazi, wszystko ściąga, przed chwilką beczał bo się uderzył :ico_placzek: , ale nie sposób go upilnować, nie umie ten chłopak mój siedzieć w miejscu :ico_olaboga: . Umie za to wygłupiać się, piszczeć, lulać lalki Kariny w wózku dla lalek i umie śpiewać im piosenkę AAAAAAA EEEE AAAABUUU.
SYLA - Martynka pięknie chodzi :ico_brawa_01:
AP - fotki Szymusia super :ico_brawa_01: przystojniak z niego rośnie. Ja też daję Krystianowi normalne obiadki, słoiczków mu nie daję, sporadycznie zje jakiś deserek, nie lubi jedzenia ze słoików woli mamy obiadek :-D
KOLKA - jak się czujesz? Lepiej już coś? Solaris koniecznie zalicz po okresie. Ja pójdę w piątek tak dla relaksu :ico_oczko:
A ja śpiąca taka jakaś jestem. U nas dziś pogoda pod psem, wieje Halny, raz świeci słońce, a raz pada deszcz więc ze spaceru nici :ico_zly: Idę poodkurzać piętro :ico_puknij:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

27 lut 2008, 18:00

czesc...
Mróweczko juz wysylam ... :D takie same sa na naszej -klasie :D
AP, spokojnie mozesz odstawic i sloiczki i cyca..Moj Kacpi tez zajada dorosle jedzonko ale je tez sloiczki bo je uwielbia... wiec mu daje :ico_noniewiem: ale czasem jest tak ze sloiczka juz nie zdazy zjesc :-D Zdjecia Szymusia przesliczne... i az zazdroszcze ze tak super fachowo zrobione :ico_wstydzioch: ale najpiekniejszy na nich jest sam model :ico_brawa_01: syla75, ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Martynki :ico_brawa_01:
Kolka pisze:U nas jeszcze dłuuuga droga to takiego chodzenia, ale... tęskni mi się do tego
Kolka..mi tez sie wydawalo ze u Kacpiego jeszcze dlugoooo do chodzenia a on bez raczkowania zaczal chodzic wiec nie mow Hop!! :-D A filmiku na poczte tez nie moge wyslac :ico_placzek: bo to nie jest zalezne od tego gdzie wysylam tylko jakim netem...tzn jaki mam transfer a mam strasznie malusi wiec musze zaczekac do 16 marca ;(

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

27 lut 2008, 20:04

Ja tylko na chwileczkę... M0rD3CzKa, o co chodzi z tym chomikiem? :ico_wstydzioch:

Potem wpadnę, jak mała zaśnie. papa

[ Dodano: 2008-02-27 ]
nikogo nie ma :ico_placzek:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

27 lut 2008, 22:23

Kolka pisze:M0rD3CzKa, o co chodzi z tym chomikiem? :ico_wstydzioch:

:-D tam mam swoje prace robione w corelu :-D nie wszystkie ale kilka mam hehehe tylko trzeba w folder GALERIA wejsc :-D

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

27 lut 2008, 22:57

MORDECZKO ślicznie naprawde piekne a moge tez podrzucić kilka fotek nowych na twojego maile oczywiście jak będziesz miała chwilkę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

27 lut 2008, 23:25

syla75, oczywiscie ze mozesz ale nie obiecuje ze zrobie tak szybko jak zawsze ...teraz musze niestety biegac za Kacprem i nie mam czasu na kompa i corela;(

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

28 lut 2008, 02:04

Witam Was moje drogie,mam ostatnio malo czasu na TT,bo usiluje doprowadzic mieszkanie do normalnosci,ale ciagle mi nie wychodzi( a wszystko przez zlota zasade TT,tacy jak ja ,ktorzy stosowali ja prawie dziennie to potem tak maja :ico_placzek: :ico_placzek: )Nowego mieszkania nie bierzemy,mimo,ze atrakcyjniejsze niz to co mamy,ale przemyslelismy i lepiej pooszczedzac troszke i za trzy lata,kiedy maz dokonczy specjalizacje i bedzie wiedzial juz gdzie bedzie pracowal to wtedy kupimy (oczywiscie na kredyt.zeby ktos nie pomyslal ze za te trzyletnie oszczednosci :-D )domek albo mieszkanko na wlasnosc.I jak pomyslelisy ile kasy poszlo by teraz na remont plus przeprowadzka i ta ROBOTA to lepeij pomeczyc sie w tym mieszkanku,ktore mamy.

Gratuluje wszystkim chodzacym kwietniakom,widze,ze do roku jeszcze kawalek mniejszy czy wiekszy (zalezy kto) a tu zdecydowana wiekszosc chodzi.Moj Antos w mniejszosci.Ale za to jak gada!!!Jak dzis uslyszalam jego rozmowe z tata to myslalam,ze peken ze smiechu.Z wielkimi pretensjami calymi swoimi zdaniami cos tlumaczyl ojcu,ale ten jakos mimo szczerych checi go nierozumial :ico_wstydzioch: A jak w telewizji zobaczyl dzis tecze w Smykach to tak serdecznie na glos sie smial,ze az cieplo na serduchu sie robilo.

Mordeczka
.nowy image pierwsza klasa!!!I Kacpi przewyzsza 2 latka?? :ico_szoking: :ico_szoking: To ile on wazy i mierzy,bo nie doczytalam albo nie pochwalilas sie.I gratulacje za dzielnosc w chodzeniou!!!
Agi-Maya rozbrajajaca!!!Slicznosci a z tym konsumowaniem zakupow niesamowita!!!
Ja chce Antka poslac do przedszkola jak bedzie mial trzy lata.Ale tutaj zamykaja duzo przedszkoli i zeby dostac miejsce w dobrym przedszkolu to trzeba juz zapisac a w styczniu 2010 zadzwonia czy miejsce zostalo nam przyznane :ico_puknij: Tak jak pisze Marwinka, sa przedszkola,ze same tureckie dzieci w nich siedza a ja chce,zeby najpierw Antos jednak nauczyl sie niemieckiego(oczywiscie po ojczystym polskim)
Kolka-smigaj na te solarium a ja mysle,ze to nie zatoki tylko alergia na ....nieproszonych gosci a jedynam sposobem na alergie jest wykluczyc kontakt z alergenem.
Kari-na wesele lec Ty,bo przy okazji bedziesz mogla spotkac swoja synowa i jej urocza mame.Walcz jak lew,zebys to byla Ty!!!A na poprawce bede trzymac kciuki(pamietaj,ze Sw.Antoni to patron rzeczy znalezionych-ja na egzaminie zawsze prosilam go o pomoc,zeby odszukal w mojej glowie tej szufladki z potrzebnymi wiadomosciami :-) -teraz juz chyba rozumiecie skad moj sentyment do tego imienia)

Syla-link wkleilas dobry, nie moglam sie napatrzec jak Twoja slodka Martynka juz zasuwa

Iw Rybka-gratuluje awansu Jedrulki z czolgisty na sprintera w raczkowaniu!!!A moj jeszcze nawet stanowiska czolgisty sie nie dochrapal-leniwy jak mama :ico_placzek: :ico_placzek:

Kasik-u Ciebie to na bank przesilenie wiosenne i pewnie stresior zwiazany z rozpoczeciem pracy i zostawieniem Wikusi w domku z tata,bo mimo,ze kazda z nas wie,ze tata tez umie sie opiekowac dzieckiem to i tak wiemy,ze my umiemy to najlepiej :-D Domek wysniony znajdziesz,zobaczysz!!!Ten nie mial byc Wasz,a ten dla Was czeka az go w koncu znajdziecie.Zycze Wam,zeby nie musial dlugo na WAs czekac.Zycze sil dla Ciebie i zdrowka dla Wikulki.Wielkie dla niej brawa za samodzielne kroczki!!!Niesamowita!!!
AP-ten twoj synus przeuroczy!!!Ja jeszcze karmie cycem i mysle tak do roku dociagnac,ale mnie na szczescie nie podgryza,wczesniej mu sie zdarzalalo jak mial dwa,ale na szczesci juz nie probuje bo chyba bym juz nie karmila :ico_wstydzioch: To jest okropny bol,byl przy jego dwoch zebolach-teraz prz osmiu wole sobie nie wyobrazac...Jak bedziesz odzwyczajac od cycusia to czekam na instrukcje,bo szczerze mowiac nie wyobrazam sobie jak on mi na to pozwoli-moj maly cycomaniaczek :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Caro-to moze ,zeby pokusic los to sprzedaj wozek a my Ci potem wykombinujemy inny-spokojnie!!!A poza tym dla dziewczynki moze wybierzemy w innych kolorach?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość