mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

25 cze 2008, 22:32

ide okna zamknac bo niezla burza i ulewa

[ Dodano: 2008-06-25, 22:35 ]
Amelka jest ostatnio marudna pisalam kiedys ze ma zeba ale to niestety byl falszywy alarm teraz jej ida ma cale spuchniete dziaselka.Jutro idziemy na szczepienie i wazenie.Chyba uciekam bo straszna ta burza oberwanie chmury a my bez dachu niezle

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

25 cze 2008, 22:35

u nas chmurki i bardzo parno to może też coś nadejdzie

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

25 cze 2008, 22:36

aha iwona ma prace narazie na prube pracuje od 10 do 18

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

25 cze 2008, 22:45

o to super!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ten gość zadzwonił? czy coś innego?

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 cze 2008, 08:12

Witam,
mowa o zaniedbywaniu mężow to mu wczoraj lekki spór właśnie mieliśmy i dalej u mnie nie ma @ jak tak dalej pójdzie to będę musiała pójść do gin bo niewiem co się dzieje to już 37-my dzień :ico_noniewiem: a test negatywny :583:
mariola super że Iwona wkońcu coś znalazła, i na próbę się tam 8 godzin pracuje, to ile jak już przyjmie?
A my cały czas bobovitę dajemy, Nestle też próbowałąm, dla mnie lepsza w smaku ale Arturowi to wszystko jedno

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 cze 2008, 08:31

cześć dziewczyny.
Gabriel ma krótką drzemkę teraz...
Kupiłam bobovitę (bo nie było nestle,
a czemu koniecznie nestle? :ico_noniewiem: ja mam właśnie bobovitę taką jak Ty i uważam, że jest dobra :ico_noniewiem: dzisiaj mi się jakoś więcej wody nalało i zrobiłam Gabiemu pół kubeczka takiej gęstej-zjadł wszystko :ico_szoking:
bo przecież ta śluzówka w macicy nam ciągle rośnie ... a im grubsza to jak się zacznie złuszczać, to @obfitszy...
w ogóle o tym nie myślałam, ale mimo wszystko ciesze się, że ciągle nie mam :ico_oczko:
teraz juz nie mam ale ciazy boje sie panicznie i zanidbuje meza juz sie skarzy.
ja bym raczej chciała jeszcze poczekać z pół roku, bo ogólnie na pewno Gabriel będzie miał rodzeństwo. A Kubę też trochę odstawiłam, bo moje libido spadło do początku skali...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 cze 2008, 09:22

Cześć :-)
a czemu koniecznie nestle? :ico_noniewiem:
Jakiś czas temu jak była mowa o kaszkach to dziewczyny pisały, że nestle dobra, więc chciałam taką, ale nie było więc kupiłam bobovitę i też uważam, że jest smaczna, ważne, że Uli smakuje.
Renia, a co dajesz na śniadanko Arurkowi i o której godzinie?
Goonia napisał/a:
bo przecież ta śluzówka w macicy nam ciągle rośnie ... a im grubsza to jak się zacznie złuszczać, to @obfitszy...
w ogóle o tym nie myślałam, ale mimo wszystko ciesze się, że ciągle nie mam :ico_oczko:
też się tym na razie nie przejmuję :-)
Goonia, stargaty polecam i będę polecać, na prawdę fajne seriale :-)
Super, że Iwona znalazła pracę :-)
Co do zaniedbywania mężów, miałam z tym problem przez pierwsze trzy miesiące po porodzie, teraz już jest lepiej, choć ciąży na razie nie planuję.
U nas dzisiaj pochmurnie, pewnie deszczowy dzionek się zapowiada....

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 cze 2008, 10:01

co dajesz na śniadanko Arurkowi i o której godzinie?
zależy o której ma nocne jedzenie, ale śniadanko zazwyczaj około 8-7 je a dostaje mleczko z kaszką ryżową tylko takie rzadkie bardzo - nie to co na kolację, tak wogóle to mam otwarte trzy kaszki, jedna ryżową śniadaniową i dwie mleczno-ryżowe kolacyjne, dwie dlatego że jednego dnia ta a drugiego inna :-)

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

26 cze 2008, 12:08

czesc dziewczynki :-)
nie moglam nic wczoraj napisac wieczorkiem bo mi brat ylaczy lkompa bo widzial burze(a ja tam zadnej nie widzialam)chyba mu sie w oczach mienilo :ico_zly:

dzis juz objechalam szpital,po drodze powrotnej kuplam Maksiowi parasolke do wuzeczka :-) potem jak sie [pogoda nie zepsuje to pojdziemy do kolezanki :-D

milego dnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 cze 2008, 13:23

Co tu tak dzisiaj pusto? U mnie już babcia jest i nie daje się bawić dziecku , bo za bardzo do buzi wkłąda, bo się podnosi, źle bo za wcześnie jeszcze na wszystko, przecież za mały. Mam zły dzień i narzekam na nią, chociaż się zamknę to ona wyczuje kiedy zapomnę zamknąć i już tu jest. A teraz źle bo na brzuchu chciał sobie poleżeć, ale jej się nie przetłumaczy dlatego już nawet nic się nie odzywam :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość