Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 cze 2008, 14:25

mmarta81, mam te same lęki...tyle ze w Irlandii jak wszystko jest ok, to na drugi dzień wypuszczają do domu, więc może nie zrobi mi rozpierduchy przez jedna noc....
No a jak bedzie opijal urodzenie sie bobo :-D
To juz widze to sprzatanie :ico_olaboga:
Chyba go zakuje kajdankami do szpitalnego wyra bedie ze mna caly czas siedziel to balaganu nie zrobi :ico_oczko:
Pati85, jak nastroje po meczu?
A jaki byl wynik?bo ja nawet nie wiem :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

26 cze 2008, 15:11

mmarta81, 3:2 dla Niemców. Ale Turcy dali czadu, za co im chwała :ico_sorki: bardzo wyrównane spotkanie....szczerze mówiąc wolałam zeby Niemcy dostali w nonono...

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 cze 2008, 16:29

Pati85, jak nastroje po meczu?
wiesz co normalnie nie moge, zlosc mnie bierze, ze zawsze w ostatniej chwili te Szwaby strzela bramke :ico_zly: wyobraz sobie co tu sie wczoraj dzialo na ulicach, normalnie szok, panosza sie jak nie wiem co, mam nadzieje, ze w koncu im ktos dokopie, dzis ostatni mecz, mam nadzieje, ze wygra Hiszpania i wtedy im dokopia, bo z ruskimi to oni wygraja tak mysle. Ale mecz byl super, Turcy pokazali Niemcom klase, pierwsza polowa bardziej nalezala do Turkow niz do nich i to mi sie podobalo :-D

mmarta ja tez sie obawiam, ze jak wroce po szpitalu to zastane syf w domu, mi polozna radzila, zebym zostala tak dwa dni po porodzie nawet jak wszystko bedzie dobrze, bo to piewsze dziecko i mowila, ze tak wszystko pokaza naucza i w ogole i chyba zostane ale to sie okaze pozniej :-D

Wlasnie zaraz bede jadla, spaghetti dzis robilam, a jutro rano na glukoze, buuuuuuuuu

[ Dodano: 2008-06-26, 16:31 ]
Acha ja dzis dalam czadu, popralam, popürasowalam i odkurzylam wszedzie bo byl taki syf ze szok, reszte prasowania zostawilam sobie na inne dni, musze troche odpoczac, bo brzuch mi sie napinal dzis jak oszalaly :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 cze 2008, 17:13

mi polozna radzila, zebym zostala tak dwa dni po porodzie nawet jak wszystko bedzie dobrze, bo to piewsze dziecko i mowila, ze tak wszystko pokaza naucza i w ogole i chyba zostane ale to sie okaze pozniej
mi siora radzila zostac nawet 3 dni bo na 3 dbe wychodzi ta zoltaczka mechaniczna jakby co :ico_noniewiem: ...ale wiecie ja tam nie bede miala nic przeciwko zoatac nawet 4 doby :-D -jedzonko podadza,posciel zmieniana codziennie,swoj pokoik ,w razie czego przy ziecku zawsze ktos poda pomocna dlon :-D
....no i 3 doba to ten nawel mleka...jak nie dam sobie z nim rady to mnie do dojarki na krowy podlacza i juz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 cze 2008, 17:16

mmarta81, ja wlasnie tez wole zostac zawsze fachowa pomoc sie przyda,

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 cze 2008, 17:20

mmarta81, ja wlasnie tez wole zostac zawsze fachowa pomoc sie przyda,
No w sumie to moze te 6 tyg pologu przeleze w szpitalu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

27 cze 2008, 10:52

Witam

jejku jakie tu pustki, nikt jeszcze od rana tu nie zagladal :ico_olaboga:
ja juz po tej glukozie, ale sie wkurzylam, wyobrazcie sobie, ze musialam isc do apteki i kupic syrop do picia bo u nich nie ma :ico_szoking: :ico_zly: i to kosztowalo mnie 5 euro w sumie to nie duzo ale to raczej u nich powinno byc i musialm wypic cala butelke tego syropu, ale na szczescie byl smaczny, ale pod koniec juz mnie troche zemdlilo.

U nas dzis pogoda paskudna, pada i zimno i jaki wiatr, az :ico_spanko: sie chce. A dzis sie nie wyspalam wiec zaraz pojde sie polozyc t :ico_spanko: lko zjem sniadanko bo glodni jestesmy jak wilk :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 cze 2008, 10:59

:-D Witam witam-jestem jstem ale spadam zaraz na zakupu-potem sprzatanko no bo jutro przed 11 rano juz musze yc na lotnisku po tesciowa :ico_noniewiem:
Ale mi se nie chce zeby ona tu byla :ico_noniewiem:
No ale co zrobic....
Pati no dobrze ze Ci jakos poszlo zgrabniutko to badanie-ale masz racje ten syrop to raczej pownni oni ci dac-ale wiesz ciesz sie ja nawet nie miaam tego badania-chociaz moj dziadek zmarl na cukrzyce :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

27 cze 2008, 11:02

:-D Witam witam-jestem jstem ale spadam zaraz na zakupu-potem sprzatanko no bo jutro przed 11 rano juz musze yc na lotnisku po tesciowa :ico_noniewiem:
Ale mi se nie chce zeby ona tu byla :ico_noniewiem:
No ale co zrobic....
oj sie nie dziwie, bo ja na moja tesciowa tez jestem cieta.......


No ale wiesz co jest najgorsze, ze on do mnie powiedzial, zeby to zrobic bo trzeba sprawdzic czy dziecko nie mie cukrzycy czy cos takiego bo jest wieksze o prawie 2 tygodnie i ja zrozumialam ze muisze to zrobic bo on chce sprawdzic i myslalam, ze nie bede placic za te badanie, a dzis sie okazalo ze miusze zaplacic, maz dzwonil do nich a oni powiedzieli, ze nie musialam tego robic i to nie bylo konieczne :ico_olaboga: no kuzwa mac jakie palanty, to po co ja to robilam, dla przyjemnosci :ico_puknij:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

27 cze 2008, 13:15

Pati85, rewelacja po prostu...a nie mogli ci tego wcześniej powiedzieć??!!! :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość