Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

26 cze 2008, 14:00

blumek, foty!!! :ico_sorki: :ico_sorki:
gratuluję z całego serca!!!! :ico_brawa_01: fajnie że babeczki się jakieś porodzą, bo u nas na wrześniu i październiku same chłopy prawie :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

26 cze 2008, 14:12

Blumek OGROMNE GRATULACJE CÓRCI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Odpoczywaj dużo a będzie wszystko wporządku, mojej znajomej z pracy też się szyjka skracała w piątym miesiącu i musiała leżeć a teraz ma ślicznego synka :-) Jak masz to wklej nam fotki swojej Majeczki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

26 cze 2008, 14:45

No mam te foty ale na papierze tylko. Może M mi pomoże coś tu dodać bo ja nie mam pojęcia jak to zrobić. To samoz filmikiem. Jestem komputerowy melepeta :ico_wstydzioch:

Byłam u dentysty. Tylko jeden ząbek miał plamkę i już jest zrobiony :ico_haha_02: Następna wizyta we wrześniu lub październiku.
zirca, - no właśnie wiem że jest dużo ogonków :-D Maja będzie miała w czym wybierać. A M powiedział, że założy pas cnoty do 28 rou życia :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
A jak Wy się czujecie dziewczynki?

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

26 cze 2008, 16:11

blumek, wrzuc filmik na youtube :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: w jakim formacie jest? chyba nie powinno byc problemu...
a jesli nie masz skanera, to zrob fotke z wydruku i tez nam wkleisz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: plisssssssssss :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

26 cze 2008, 17:16

Ja właśnie piekę udka z kurczaka w przyprawach i ziołach wg rodzinnego przepisu :ico_oczko: Do tego ziemniaczki w mundurkach, buraczki zasmażane i wiosenna surówka :-) Jak mężuś wróci z pracy to sobie zjemy :ico_obiadek: :ico_obiadek: :564: :DD :589:

[ Dodano: 2008-06-27, 08:02 ]
Witajcie z rana :-)

A co tu tak cicho się zrobiło :ico_szoking: Ja dziś idę na badanie krwi po obciążeniu glukozą, podobno niezłe świństwo :ico_oczko:
Wczoraj oglądaliśmy meczyk z mężulkiem i moja Rosja odpadła :ico_placzek:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

27 cze 2008, 08:29

Witajcie z ranka.. Ja coś dzisiaj spać nie moge położyłam się o 23 a o 7 miałam już oczy jak 5 zł
blumek, fajnie, że dentyste masz już za sobą.. ja w sumie też, bo ząbki zdrowe, teraz walcze z dziąsłami, bo przy ostatnim ząbku troche mi przychaczyła tym świństwem do borowania i zrobił się obrzęk, ale płukam sobie i schodzi..
Od kilku dni budze się potwornie głodna i jedyne o czym myśle, to kanapka z almette.. właśnie wciągnełam sobie 2, a później pomyśle o czymś na 2 śniadanko.. Zaczynają mnie przerażać ilości jedzenia jakie jestem w stanie w siebie zmieścić i po chwili powiedzieć, że znów jestem głodna...

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

27 cze 2008, 08:44

#ania#, - ja miałam takie głódne dwa tygodnie ale powoli wracam do normy, spoko, przejdzie Ci ten głodzik :)

Dajcie mi instruckcje jak tan zdjecia tu wlapić. Moze mi sie uda.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

27 cze 2008, 10:09

Witajcie dziewuszki!!! :ico_buziaczki_big:

Ja z kolei staram sie nie jesc duzo teraz. Ostatni miesiac jadlam na co mialam ochote, przytylam 2 kg i musze zwolnic. Jem regularnie w miare i staram sie nie obzerac (a te dwa kilo to moze po tych ostatnich wypadach do restauracji na niedzielne obiadki - wielkie porcje) Ale widez troszke ze i brzuszek urusl wiec nie poszlo tylko we mnie ale i w dzidzie mam nadzieje :-)
JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC USG!!!

blumek, napisz czy warto to 4d robic i czy naprawde widac wszystko?? tzn tak dokladnie??

Wiecie cos moze na temat tego ze jka sie zje cos slodkiego pol godzinki przed USG to dzidzi sie wtedy rusza ?? :-) pytam bo tak cos slyszalam. (a moze i tu czytalam ale nie pamietam)

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

27 cze 2008, 11:06

betka, - TY nie przesadzaj. Co to jest dwa kilo w tak długim okresie? Proszę Cię, Bez przesady. W końcu jesteś w ciązy. To wstyd nie przytyć.

A ciekawe ile wy dziewczynki przytyłyście. Ja teraz jestem w 21 tygodniu i wg badań lekarskich przytyłam 2, 5 kg. Ale wg moich osobistych i przywatnych pomiarów to 4,5. W przyszły tygodniu zaczynam 6ty miesiac a brzuszka wyraźnego brak :( A jak jest u was?

Co do 4d, to uważam że warto, jeśli macie tylko możliwość finansową. I pod warunkiem że dzidzia w miarę nie pozwijana. Bo moja pozwijana była :( Ale myślę, że trzeba iść troszkę później, 8 miesiąc moze. Jak będę mogłam to jeszcze raz się wybiorę w 8 miesiącu. Wsztsko widać dokładnie, pyzate poliki, nosek, paluszki, cipulke. A przy okazji mozna sprawdzic wszystkie układy, czy działają i czy są prawidłowe.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

27 cze 2008, 11:45

ale ja w ciagu miesiaca 2 kg :ico_placzek: i lekarz mi powiedzial zeby sie to nie porzerodzilo w opuchlizne. Zebym jadla madrze...

Wlasnie robie pomidorowke, dzis wraca moj chlopczyk z delegacji :ico_brawa_01: trzeba ugotowac cos co lubi, a ze ja mam ochote na zupe (uwielbiam zupy - szczegolnie na winie) wiec pomidorowa jak znalazl - tym bardziej ze i on lubi.

Wczoraj chyba mnie dzidzi kopalo - tak jakby mnie cos pchalo od srodka. chociaz nadal nie wiem czy to malenstwo czy nie :ico_olaboga: a juz chcialabym wiedziec czy to napewno dzidzia... o teraz tez jakbym cos poczula - chyba to moje malenstwo poczulo ze o nim mowa :ico_haha_02:

ALE JESTEM SZCZESLIWA ZE JESTEM :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01:

blumek, co do brzuszka to u mnie juz widac - i to nawet wyraznie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość