Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

27 cze 2008, 09:30

bez koca, na początku kładłam ją na kocu, ale jak leżała na brzuszku, to jej ciężko było podnieść główkę, bo miała za miękko, teraz leży na samej macie bez koca na parkiecie. Anuszka, boisz się położyć ze względu na to że może być za twardo czy ze może być zimno od podłogi?

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

27 cze 2008, 09:33

ja kładę na kiocu bo Szymcio tak macha nóżkami, że by sobie piętki poodbijał o podłogę :ico_szoking: :ico_szoking:

a jedziecie gdzies na wakacje z pociechami?ja jade na tydzien i zastanawiuam się jak ja się zapakuję do samochodu :ico_olaboga: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

27 cze 2008, 09:46

żona, witaj! co tak rzadko?

my nie jedziemy, bo od jakiegos czasu nie mamy samochodu. ale moze za rok :-)

a gdzie jedziesz?

[ Dodano: 2008-06-27, 09:47 ]
żona, co z tym plackiem na policzku u Szymona? jak to sie skonczylo??

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

27 cze 2008, 10:35

skończyło się na izbie przyjęc zastrzykiem w pupcie na alergie i niby zeszło. Ale jakos nie mam pewnosci czy to od tego, bo ani wczesniej ani później nic takiegp sie nie działo. Teraz ledwo wyszliśmy z zapalenia oskrzeli , 14 zastrzyków w pupcie :ico_placzek: ło matko ja nie wiem ja daliśmy radę z maluszkiem, mówie wam on jest TAKI DZIELNY!!! a ja nie zaglądam bo każdą wolną chwilę albo sprzątam albo próbuje pisa prace zaliczeniowe na studia. Eh nie mam lekko:P( a Szymciowi została biegunka po tyvch wszystkich lekach, które dostawał, i swędzą go dziąsła... a ja sama jedna z tym bałaganem :ico_oczko: to nie ma czasu na TT.

O słyszę kupkę.idę przewijac

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

30 cze 2008, 08:23

my jedziemy nad morze na 9 dni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: w sierpniu, Zuzia będzie miała oczywiście największy bagaż :-D

[ Dodano: 2008-06-30, 08:25 ]
Tak w ogóle to strasznie tu pusto!!! Gdzie się wszystkie podziewacie??? SylwiaO., gdzie się zaszyłaś?

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

30 cze 2008, 23:14

AniaZaba pisze:Tak w ogóle to strasznie tu pusto!!! Gdzie się wszystkie podziewacie??? SylwiaO., gdzie się zaszyłaś?
Jestem jestem :) pogoda ladna to siedzimy z dzieciakami caly dzien na dworku na podworku to nie mam tyle czasu na tt. Kiedys zawsze jak mala spala to ja buszowalam na necie a teraz siedzę sobie w ogródku i się obijam :)
Żona oj biedny Szymuś dobrze ze dzielny. Moja niunia tez alergik ciągle jest wysypana a ja nie mam zielonego pojęcia po czym. Nic nie jem. Ostatnio to praktycznie chleb z wedliną a ona i tak ma krostki. Są widoczne tylko pod swiatło ale w dotyku tez troszkę czuć. Narazie się tym nie przejmuje bo jak mala jest na cos uczulona (np zjadlam nektarynkę) to uczulenie wygląda strasznie cały brzuszek w czerwone plamy. Także nie wiem od czego ma te krostki. Moj straszy synek tez alergik. tez ma teraz czerwona plamę na policzku i nie chce zejść.Ma też alergię wziewną prawdopodobnie na dąb no i zapalenie oskrzeli tez juz się nam przyplątało. Także żona nie jestes sama.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

01 lip 2008, 09:12

Sylwia.O. pisze:np zjadlam nektarynkę)
ja też :ico_wstydzioch: Zuzia dostała krostek po buzi całej, ale tylko po buzi i w tym samym czasie kupiłam nową oliwkę z G&G aloesową i posmarowałam jej buzię i nie wiem czy to po nektarynce czy po oliwce. Od razu poleciałam po oliwkę bambino i wczoraj już nią posmarowałam a dzis ma już dużo lepszą buzię.
Sylwia.O. pisze:siedzimy z dzieciakami caly dzien na dworku na podworku
zazdroszczę, ja mieszkam w bloku i to jeszcze prawie w centrum miasta także świeżego powietrza u mnie jak na lekarstwo :ico_placzek:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

02 lip 2008, 12:48

witam :-D

My jedziemy w tym roku do borów tucholskich,niemamy samochodu wiec mojego R.kolega nas ma zawiezc :-) .Tez sie zastanawiam jak my sie zapakujemy z naszymi łobuzami :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

03 lip 2008, 20:19

karina22, a najwięcej będzie potrzebować najmniejsza istotka :-D

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

03 lip 2008, 20:28

AniaZaba pisze:zazdroszczę, ja mieszkam w bloku
a ja mieszkam w domku na wsi z podwórkiem i ogródkiem i lasem. Dla mojego alergika malego (Kuby) to nie za bardzo bo tu pełno pyłków :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość