Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

27 cze 2008, 11:52

No ja brzuchol tez juz mam:) I to dość wyraźny. Jestem w 19 tygodniu. A przytyć nie przytyłam nic. Od marca waże 60 kg i nic sie nie zmienia...Nie wiem czy to dobrze, czy zle. W sumie nie objadam się w ogole, bo wciąż mam takie małe mdłosci i na mało rzeczy mam ochote...troche mnie to martwi...no ale co zrobic, jak nie mogę...

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

27 cze 2008, 12:02

Jeśli mi powiecie, jak się tu wklaja zdjęcia to wam wkleje Maję :)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

27 cze 2008, 12:20

blumek, zainstaluj sobie program fotosik, znajdziesz go na www.fotosik.pl możliwe,ze będziesz musiała się tam zarejestrować, jest prosty w obsłudze, więc na pewno sobie poradzisz

Co do jedzenia przed USG, to najlepiej zjeść coś słodkiego tak na pół godzinki nax. godzinke przed badaniem, nasze maluchy lubią słodkie i najszybciej na nie reagują, tak mi mówił lekarz który robił mi USG genetyczne, więc teraz przed wizytą też wciagne coś słodkiego, żeby Maluch się troszeczke poruszał..

Co do ruchów, to ja coś czuje, ale tak na 100% nie jestem pewna czy to Synek, chociaż to nie są normalne ruchy jelit, raczej takie pukanie. Moja waga rośnie, ale nie w zastraszającym tempie, chociaż od ostatniej wizty przytyłam jakieś 2 kg, ale to był szybki skok, bo jak przedwczoraj wchodziłam na wage to pokazywała dokładnie tyle ile miesiąc temu, a dzisiaj było już 2 więcej, wiec podejrzewam, ze woda zbiera mi się w organiźmie, bo jem dokładnie tak samo, czasami przegryze coś słodkiego, ale też się nie objadam, w każdym razie od początku ciąży +3kg, tak sobie myśle, że jak na 5 miesiąc to nie jest niewiadomo jaka tragedia, po za tym brzuch mi się powiększył, jest już widoczny..

Jedziemy za chwile z P na zakupki, jutro mój chrzestny ma imieniny więc po prezencik, przy okazji zakupy weekendowe i może jakiś fajny ciuszek sobie kupie..

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

27 cze 2008, 12:45

Zarejestrowałam się i wstawiłam zdjecie Mai, ale co teraz?

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

27 cze 2008, 13:10

Babki, jestem prawie pewna, że to co czujecie to właśnie :ico_dziecko: ale niedługo zaczną sie takie kopniaczki, że już nie będziecie miały wątpliwości :ico_brawa_01: podobno chłopcy szaleja wcześniej, więc aniu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

27 cze 2008, 14:12

blumek jak wgrasz zdjęcie do fotosika, pojawią Ci się linki, między innymi link na forum w normalnym rozmiarze. Musisz ten link skopiować i wkleić w treści posta. GOTOWE :-) Powodzenia :ico_oczko:

Byłam na badaniu krwi po obciążeniu glukozą, wszyscy mnie straszyli że glukoza jest niedobra, mdła a mi smakowała :ico_haha_01:

Co do tycia to ja się dawno nie ważyłam miesiąc temu przytyłam 2 kg a teraz chyba mi jeszcze przybyło, ale dowiem się we wtorek na wizycie. Rano też budzę się potwornie głodna i muszę odrazu coś zjeść. Najchętniej kanapki z almette lub z turkiem czy czyms podobnym.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

27 cze 2008, 15:04

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe5 ... 1a6df.html

[ Dodano: 2008-06-27, 15:05 ]
Może sie udało. oto Maja, 21 tydzień

[ Dodano: 2008-06-27, 15:08 ]
Pooglądajci sobie :) To najlepsze zdjecie jakie mi się udało zrobic. Dziękuję za wskazówki.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

27 cze 2008, 17:15

blumek, sliczna ta twoja Majeczka!!! :ico_haha_02: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

27 cze 2008, 17:25

Blumek super masz córeczkę:)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

27 cze 2008, 17:44

blumek, Maja piękna.. aż mi słów brakuje..

zirca, tak szczerze to nie jestem pewna, ale to pukanie objawia się w różnych częściach brzucha, więc pewnie Maluch się dobija.. chociaż pewna będe dopiero przy konkretnym kopniaku, ale myśle, że to chyba to..

Wróciliśmy z Gorzowa i zrobiłam w Tesco zakupy, zaopatrzyłam się w dwie tuniki i sukienke, którką i wiązaną na ramionach na kokardki, w końcu mam coś na gorące dni!!! Po za tym jestem zadowolona, bo za wszystko zapłaciłam 90 zł a w sklepie z ciuszkami ciążowymi, to może na jedną by starczyło i to chyba nie za bardzo..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość