Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

26 cze 2008, 15:07

A ja myśle tak: Nikt od klapsa w tyłek nie umarł jeszcze a nieraz i dobrze na tym wychodził jak mu głupoty z głowy rodzice wybili, no więc uważam że jesli to przejdzie- to na żniwa rozkapryszonych dzieci bezstresowego wychowywania długo czekac nie będziemy musieli i będziemy za to słono płacić niesety. Nikt przy zdrowych zmysłach i choćby minimalnej ilości oleju w głowie nie będzie katował dziecka, bo to robią tylko zwyrodnialcy i psychopaci, ale klaps nie zaszkodzi. Ja jakoś żyje i teraz dziękuje rodzicom, że jak bardzo pregięłam pałe jako dziecko i słowne upominanie nie pomagało dostałam w zadek i skonczyło sie moje rumakowanie ... Teraz widze pozytywne skutki klapsika...Jestem za...

[ Dodano: 2008-06-26, 15:09 ]
tylko nie mylic katowanie, bicie z klapsami bo to jest roznica.


No własnie nie mylic.. to to dwie rożne "sprawy" !!!

[ Dodano: 2008-06-26, 15:12 ]
PS. Jak będzie taka potrzeba to moje dziecko dostanie w pupę, nie uważam, że będę robiła coś złego i niestosownego ..mimo, że złamię prawo!

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

26 cze 2008, 22:45

Małgorzatka, nikt przeciez Cie nie zamknie za to ze dasz klapsa ! Takie zakazy funkcjonuja w kilku krajach i swietnie sie sprawdzaja.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

26 cze 2008, 22:59

Janiolek pisze:nikt przeciez Cie nie zamknie za to ze dasz klapsa !


Chwała Bogu :ico_sorki: Jeszcze by tego brakowało ... :ico_oczko:

NICOLA_1985

27 cze 2008, 14:04

ja myśle, ze tu nie chodzi o klapsa tylko o pobicie dziecka, o znecanie się fizyczne. ukarana pewnie będzie osoba która bedzie biła dziecko za byle przewinienie i byle powód. a sa takie rodziny i to nawet nie patologiczne. rodzice za duzo od dzieci wymagają a jedyna kare skuteczna jaka znaja równiez ze swojego domu rodzinnego to zastraszanie i bicie. w niejednym domu jeszcze wisi pasek na drzwiach żeby dzieci pamietały gdzie ich miejsce...

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość