Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

27 lut 2008, 21:30

witam :ico_haha_01:
Ja po ranku w pracy a jutro mam drugi :ico_olaboga: :ico_placzek:

Ada dziś zaczeła na opiekunke mówić baba :-D :ico_brawa_01: w taki sposób dorobiła się 3 babci hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Maggie pisze:nie ufam ludziom, a jak mam komuś powierzyć taki Skarb jak mój Antolek to aż mnie dreszcze przechodzą po pleckach

wiem o czym mówisz Maggie też sie bałam o Adusie na szczeście spodkałam tak wspaniałą kobiete jak moja opiekunka i jestem jej wdzieczna że zgodziła się zająć małą

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

27 lut 2008, 21:32

Barbara pisze:
to masz luz :-D , ja mam codziennie wolny wieczor :ico_haha_02: :ico_oczko:


wiem Basiu..przykro mi bardzo

przepraszam że zadaje takie pytanie..moze nie powinnam, ale jak ty sobie sama dajesz rade finansowo?? daje ci jakąś kasę mąż???

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

27 lut 2008, 21:39

iza pisze:wiem Basiu..przykro mi bardzo


moze to i lepiej... wiesz Izus, mam nigdy sie nie ukladalo, a teraz Asia przynajmniej nie widzi jak placze... I mnie i Asi jest lepiej...


iza pisze:przepraszam że zadaje takie pytanie..moze nie powinnam, ale jak ty sobie sama dajesz rade finansowo?? daje ci jakąś kasę mąż???


nawet tego nie zaproponowal... Jestem z Asia na calkowitym utrzymaniu moich rodzicow... Moja mama i tata bardzo mi pomagaja, bo sama nie bylabym w stania poradzic sobe jeszcze w 100% z Asia...

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

27 lut 2008, 22:02

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla ciebie basiu jak ja cie podziwiam kobieto !!!!!!!!ale wiem ze jak sa problemy to my babki znajdujemy sile w dzieciach aty jestes tgo najlepszym przykladem

justynko biedna ty nasz ciagle w pracy ciagle cos dobrze ze adusia zaakceptowala opiekunke ....
buziaki dla dzieciaczkow ...lece na serial ...:) a co tam

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

27 lut 2008, 22:23

Barbara, skrzycz mnie proszę jesli sie za bardzo wtrącam...ale tak być nie moze..przecież to jego dziecko i musi na nie placić..innej opcji nie ma..przeciez sama nie dasz sobie rady......
on musi ponosic konsekewncje.....i moze sie ak po prostu wypisac ze wszystkiego

przepraszam ze tak pisze ale moja kuznka..z którą jestm jak siostra ma podobny problem.....mąż po 8 latach małżenstwa zostawił ja i wyjechał.....zostawił ją z 7 synkiem.....ona zarabia 700 zl i musi do tego placic rachunki..rodzice jej śa na emerytuze wiec nie pomoga
on jest bez pracy i ona nie ma jak scigac go za kasę....koszmar..dziewczyna zostaje sama..bez srodków do zycia....

justyna25, to super z tą opiekunką masz...oby takiech więcej

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

27 lut 2008, 23:57

Barbara, skrzycz mnie proszę jesli sie za bardzo wtrącam..


:-) na razie nie bede krzyczala, bo nie mam takiego powodu :-)

iza pisze:ale tak być nie moze..przecież to jego dziecko i musi na nie placić..innej opcji nie ma..przeciez sama nie dasz sobie rady......


na szczescie na brak pieniedzy na razie nie moge nazekac, moi rodzice moze nie sa nabogatsi ale pieniadze maja.
Masz racje, i wyegzekwuje to od niego, bo tak czy tak czeka mnie rozwod, tylko na razie wiesz mi nie mam do tego glowy... ale jak tylko woncu zrobia mi ta operacje i wroce jako tako do formy, to bede zalatwiac sprawy zwiazane z rozwodem...

Dziekuje ze tak sie o mnie martwisz...
A co do meza Twojej kuzynki, to pozwol ze nie bede tego komentowala :ico_zly:
:ico_chory:

[ Dodano: 2008-02-27, 22:58 ]
Dobrej nocki dziewczynki :ico_spanko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 lut 2008, 00:49

Cześć dziewczynki, pewnie juz spicie :-)
Ja niedawno wróciłam , byłam na kursie nauczycielskim, a potem jeszcze u jednego faceta mężem, B ma im robić remont łazienki...fajnie troszkę kaski wpadnie :ico_oczko:

Barbara pisze:A dr nie dzwonil dzisiaj :ico_placzek:

Śłońce może jutro :ico_noniewiem: trzymam kciuki cały czas...
iza pisze:Kristi ale masz super spiochy......a ty odpoczywaj!!!!!!!! cudne fotk

a mi nic się nie wyświetliło....żadne fotki :ico_noniewiem:

justyna25 pisze:wiem o czym mówisz Maggie też sie bałam o Adusie na szczeście spodkałam tak wspaniałą kobiete jak moja opiekunka i jestem jej wdzieczna że zgodziła się zająć małą

Justynka no to wspaniale że Adusia tak zaakceptowała swoją nianię, naprawdę zazdroszczę...
Dzisiaj mąż mi powiedział że jak dostanę tę pracę to on na poczatek wezmie urlop i będzie szukał opiekunki, ale wiecie jak to jest...najpierw chciałabym zobaczyć i ocenić na próbie jaka to osoba...już sama niewiem :ico_placzek:
Chciałaby a się boi :ico_olaboga:
Barbara pisze:Masz racje, i wyegzekwuje to od niego, bo tak czy tak czeka mnie rozwod, tylko na razie wiesz mi nie mam do tego glowy... ale jak tylko woncu zrobia mi ta operacje i wroce jako tako do formy, to bede zalatwiac sprawy zwiazane z rozwodem...

No ja tez popieram, Izę, ale wierzę że teraz nie masz do tego głowy...że odkładasz to na póżniej bo teraz najwazniejsze jest Wasze zdrowie i spokój psychiczny...
Basia ja mocno trzymam za Ciebie kciuki, jesteś super kobietka i wierzę że wszystko si.e uda....pod każdym wzgldem :ico_brawa_01:

Antoś zasnął w samochodzie, więc go juz nie kapałam tylko połozyłam spać w podkoszulce....chyba nic sie nie stanie jak raz smyka nie wykąpie :-D

papa dobranocki Obrazek

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

28 lut 2008, 01:00

Witajcie wieczorkiem..
Moje dzieci juz sobie spia,Nicole wieczorkiem uspal tatus ok ja troche pomoglam a moj maz dokonczyl.. A Marcus niedawno zasnal i sobie ladnie wypil flaszeczke :ico_oczko:
Dzien ladnie minal,zawsze mialam cos do pracki albo zajecie z dziecmi,przewaznie bawilam sie z Nicole a jak sie maly obudzil to mialam zajecie z syneczkiem a maz w tym czasie zajecie z Nicolinka jest inaczej ale super :ico_oczko:
Pokaze wam pare zdjec moich kochanych dzieci :ico_oczko: :

Ja z Nicolinka i Marcuskiem :
Obrazek

Dumna zadowolona starsza siostra z bracikiem :ico_oczko: :
Obrazek

I Moje Dzieci raz jeszcze :ico_oczko: :ico_brawa_01: :
Obrazek

Moj Syn Marcus :
Obrazek

Barbara wiem ze niemasz latwo ale ciesze sie ze masz wspanialych rodzicow na ktorych zawsze mozesz liczyc i ci pomagaja i sa przy tobie,pouklada sie wszystko trzymam kciuki i powodzenia :ico_oczko:

Milej nocki wam zycze ja bede uciekac spac poki Marcusek spi bo niewiem kiedy sie obudzi.. dobrze ze Nicolcia tez juz spi takze jest ladny spokoj dpbranoc paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 lut 2008, 01:20

Kristi, śliczne fotki, fajne to jak dzieciaczki siedzą koło siebie , ten uśmiech Nicolci mówi sam za siebie :ico_brawa_01: Całuski dla szkrabińców. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

28 lut 2008, 01:45

Kristi, to przedostatnie zdjęcie z uśmiechniętą starszą siostrą ..... rewelacja .... - Ale masz cudowna pareczke ....

Maggie, masz śliczną fotkę w podpisie :ico_wstydzioch: - jak Twoja noga ???

Basiu - ja ten temat przemilczę - szkoda słów ....

Za to właśnie przed chwilką obudził mie smród wydobywający się z kuchni i przeraźliwe chrapanie - to do nieprzytomności pijany mężowski próbował nas podpalić - wrócił - nie wiem skąd - i najwidoczniej poczuł głód - próbował sobie w takim stanie zrobić jeść - co prawda nie wiem czy zjadł - bo w kuchni zastałam paląca sie patelnię.... a on w najlepsze śpi :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: - chyba rano go zabiję .... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: idoita .... jejku - całe szczęście że Malwinka tak śpi - nie śpi - to i ja większości nocy nie śpię ..... i zauważyłam .... :ico_olaboga: tak mnie nerwa tłucze że szok - mam nocke w plecy ......- sorki -ale musiałam sie wypłkać ..... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość