Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

27 cze 2008, 22:32

termin mam na 5 stycznia,
Kochana to chyba pierwsza będziesz :-) ale wiesz... różnie to może być :-) ja mam już wcześniaka w domu z 35 tygodnia, więc przyjęłam opcję, że drugie też może być szybciej :-)

a co byś chciała, oprócz tego, że zdrowe dzieciątko? chłopca czy dziewczynkę? :-)

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

28 cze 2008, 01:00

Powiadamiam, ze wczoraj zaczelam juz II trymestr - HURRA!!!
Donatka26 - ja mam termin na 2 stycznia :)
Dziewczyny - kupilam sobie maszyne do szycia i szaleje. Fakt zaczynam nauke od poczatku ale jakos mnie to kreci, chyba ma to cos wspolnego z tzw. "wiciem gniazda" przed urodzeniem dziecka. A Wy zaczelyscie miec moze nowe zainteresowania, hobby w ciazy? Buziaki dla Was :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

28 cze 2008, 06:02

ananke po przeprowadzce spoko juz sobie wszytsko poukładałam ale i tak trzeba bedzie jeszcze przemeblowanie zrobić:D

a wiecie co mi lekarz powiedzial:P ze ja moge urodzic 24 grudnia:D wiec moge byc wczesniej;p ale wolalabym by dzidzius był w nowym roczku urodzony.

a co do prawka bardfzo sie ciesze ze go juz mam ale ze wzgledu na bobaska i tak sie bede bala jeździc:D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

28 cze 2008, 09:28

Witam, ja mam nadzięję, że urodze w nowym roku. Co do płci to bez znaczenia, to jest moje pierwsze dziecko, ważne żeby było zdrowe. Co do zainteresowań to muszę sobie coś znaleźć, bo wakacje długie. Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

28 cze 2008, 09:39

cześć Dziewczynki :-)

Sandrusia, no tak, przepraszam... Ty pierwsza :-) a skoro Ty juz zaczęłaś II trymestr, to my niedługo też :-D
A Wy zaczelyscie miec moze nowe zainteresowania, hobby w ciazy?
Kochana, ja to szaleję, jak pierworódka :-D przebieram i wybieram w necie różne rzeczy, zrobiłam listę wyposażenia dla dziecka, bo niestety wszystko będziemy musieli kupić, bo po starszym to tylko doświadczenie mi zostało :-) a i to jakos juz "za mglą" bo to 8 lat temu było :-D

Dziewczyny, to może zrobimy na pierwszej stronie wątku suwaczki z terminami porodu? ja mam tam posta i mogę go edytować i powrzucać suwaczki :-)

Awatar użytkownika
perelka25
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 252
Rejestracja: 08 cze 2008, 18:31

28 cze 2008, 10:27

ananke, swietny pomysl na I stronce zrobmy terminy porodow? a wy ju kupujecie dla maluchow cos? ja jeszcze nie boje sie przesadna jestem ...moze pomysle o tym gdzies w 6 miesiacu

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

28 cze 2008, 10:36

swietny pomysl na I stronce zrobmy terminy porodow?
tak, tak właśnie myślałam i mam troszkę czasu, to się pobawię :-)
a wy ju kupujecie dla maluchow cos? ja jeszcze nie boje sie przesadna jestem ...moze pomysle o tym gdzies w 6 miesiacu
noo, mnie korci, bo wokoło mnóstwo promocji, szczególnie na zimowe ciuszki, kombinezoniki, ciepłe kocyki, ale jeszcze zaczekam, może do końca sierpnia wytrzymam :-) a potem powoli, powoli trzeba będzie kompletować wyprawkę :-)

[ Dodano: 2008-06-28, 11:33 ]
oki, zrobiłam listę - jakby się którejś nie podobało, chciała zmienić cosik to proszę o wiadomość na PW...
mam jednak nadzieję, że Wam się spodoba :ico_wstydzioch:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

28 cze 2008, 12:37

Witam! jest to moja pierwsza ciąża. Ja mieszkam nie daleko Piły.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

28 cze 2008, 12:59

donatka26, ja to się zachowuję, jakby to była moja pierwsza :-) ale mam taką 8ltenią przerwę, że mam wrażenie, że nic nie pamiętam :-)

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

28 cze 2008, 18:07

Ananke - podaj no ta swoja liste prosze. ja tam tez jestem przesadna i nic nie kupuje ale liste zawsze mozna miec
Wiecie co - ja to na liscie jestem pierwsza ale pewnie w praktyce bede ostatnia do rodzenia takie to moje pokrecone szczescie.
Dziewczyny piszcie wiecej i czesciej bo mam wrazenie ze ten nasz styczniowy watek to jakis taki najbardziej leniwy i najmniej wylewny przy porownaniu z innymi a mnie sie chce gadac. O tak gadac i to duzo. Ja mieszkam na stale w Japonii i w sumie nie mam tu nikogo w takiej :ico_ciezarowka: sytuacji :ico_placzek:
Buziaki dla Was

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość