justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

27 cze 2008, 21:31

Witam wieczorkiem!!!

Oczywiście dla Jasia sto lat :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: . No i czekamy na foteczki urodzinowe.

Joasiu brawa za postępy dla Juli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ula i jak Pawełek sie czuje?

Sosim masz racje że nas tak mało sie zrobiło na początku tak fajnie tu u nas było a teraz tak pusto ciągle :ico_placzek:

Aniu jak fajnie macie tak cieplutko w tej Francji:-)

A u nas dziś jak codzień spacerek, zakupy, obiadek i sprzątanko :-D
Jeszcze półtora tygodnia i jedziemy do Polski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

28 cze 2008, 10:11

Hejo:)

Jeszcze raz w imieniu Jasia dziękuję za zyczenia.

Madziorka, pochwal sie fotkami Leosia w nowej fryzurce no i może z weseliska cos wkleisz? :-)

Ja dostałam przykrą wiadomość, mamy chorobę w rodzinie :ico_noniewiem: Jest mi smutno od wczoraj :ico_noniewiem:

A dziś urodzinki Jasia, gości spodziewamy się po południu, a ja wyprawiłam MKMa z Jasiem na ostatnie zakupy. Sama tu przyszłam, bo głowa mnie boli jak nie wiem i za nic się zabrać nie mogę :ico_noniewiem:

Aha, pochwalę się Wam, od ponad tygodnia Jaś sam zasypia w łóżeczku, mam nadzieję, ze lulanie odeszło bezpowrotnie. Miłego dnia Wam zyczę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

28 cze 2008, 10:22

Witam sie z rana
u nas dzis ciut lepeij bo jednak okazało sie ze ten katarek to przez zabeczki bo dzis w nocy nam sie druga górna jedyneczka przebiła wiec mamy juz 4 zabeczki :-D
Wiec stawiamy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Mezusiowi sie nie udało wczorja nic kupic i wrócli tylko zmeczeni z tej Austrii, bo okazało sie ze te autko któresobie upatrzyli to grat cały poobijany wiec szkoda gadac :ico_noniewiem: a jutro jedzie do Wrocławia mzoe uda sie stare autko sprzedac :-D

No a prawda po dzieciach widac jak ten czas strasznei leci, niedługo bedziemy je na studia wysyłayc i mam nadzieje ze nadal bedziemy tu wtedy sobie klikac :-D

[ Dodano: 2008-06-28, 10:39 ]
Basiu no choroba to nigdy miła wiadomosc nie jest :ico_noniewiem: ale mam nadzije ze jednak nie zepsuje wam to dzis imprezki i bedziecie sie super bawic :-D i oczywiscie czekamy na góre foteczek :-D i kawałek trocika :-D

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

28 cze 2008, 11:08

Witam.

Moja dziś w nocy taki popis dała że szkoda słów. Jak my chcieliśmy iść spać o północy to mała sie obudziła i wariowała do 2 w nocy a ja dziś padam.

Basik życzymy dziś udanej imprezki i czekamy na fotki :-D .
A co do choroby to faktycznie przykre :ico_pocieszyciel:

Ula a jakie myślicie kupić autko? No i powodzenia przy sprzedawaniu starego :-D
A to dla Pawełka 4 ząbek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziewczyny chyba już niedługo Basia wraca z urlopu bo jak dobrze myśle to już jej z dwa tygodnie niema :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

28 cze 2008, 11:23

Justynko takie autko nam sie marzy :-D bo w sam raz wielkosciowo jak dla nas bo 7 osobowy :-D a ja to jak gdzies wyjezdzam to najchetniej bym poł domu ze soba zabrała

Obrazek

no a nocke to mieliscie ciekawa :-D tylko pozazdroscic a mała pewnie sie bała ze bedziecie cos chcieli majstrowac i musiała interweniowac :-D

A Basiu to nam tu strasznie brak :ico_olaboga: mam nadzije ze odpoczeła sobie i wróci tu do nas poopowidac wszystciutko :-D

[ Dodano: 2008-06-28, 11:24 ]
dobra uciekam bo tylko tu siedze i plotkuje a robota czekam, miłego dzionka :-D

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

28 cze 2008, 11:41

No autko super :-D akurat dla całej rodzinki :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

28 cze 2008, 18:31

hej....

a my dzis po mieście latalismy....musiałam moich chłopców obkupić na wyjazd...przy okazji i mężusiowi stertę ubranek zakupiłam... :-D
a sobie tylko klapeczki :-D

niby wyjzad za 9 dni....ale szybko zleci....jak sobie pomyślę, jak my się spakujemy :ico_olaboga: to mnie głowa boli :-D
na szczęscie moi chłopcy od poniedziałku mają pół kolonię w Muzeum Wsi Radomskiej, więc od rana do 16 będę miała spokój... :-D tylko Marcel i Milenka będą ze mną...więc po mału sobie podszykuję co do zabrania na wakacje....

Ula trzymam kciuki...oby jutro samochodzik sie sprzedał :ico_haha_02:

Justynko na jak długo przylatujecie do Polski?

opowiem Wam co mi się ostatnio zdarzyło...
kilka dni temu kupiłam na allegro buciki dla Milenki...potem na naszej klasie znalazłam tą sprzedającą...no i dostałam od niej wiadomośc, że ona mnie "zna" bo czytuje nasz wątek na lipcóweczkach... :-D nieżle nie? jaki ten świat jest mały... ha ha
zaprosiłam tą sprzedającą do naszego grona... moze do nas dołaczy???

[ Dodano: 2008-06-28, 18:33 ]
ULA_TOMEK pisze:Justynko takie autko nam sie marzy bo w sam raz wielkosciowo jak dla nas bo 7 osobowy a ja to jak gdzies wyjezdzam to najchetniej bym poł domu ze soba zabrała


ULA AUTKO RZECZYWISCIE SUPER!!!!

i za 4 ząbeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_zdrowko:

[ Dodano: 2008-06-28, 18:35 ]
justyna30 pisze:Aniu jak fajnie macie tak cieplutko w tej Francji:-)


ja lubię upały :-D

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

28 cze 2008, 18:42

Viola pisze:opowiem Wam co mi się ostatnio zdarzyło...
kilka dni temu kupiłam na allegro buciki dla Milenki...potem na naszej klasie znalazłam tą sprzedającą...no i dostałam od niej wiadomośc, że ona mnie "zna" bo czytuje nasz wątek na lipcóweczkach... nieżle nie? jaki ten świat jest mały... ha ha
zaprosiłam tą sprzedającą do naszego grona... moze do nas dołaczy???


pewnie zapraszamy do nas :-D będzie nas więcej

Viola pisze:Justynko na jak długo przylatujecie do Polski?


na dwa tygodnie ttydzień u moich rodziców no i u nich chrzciny a póżniej do Tomka rodziców

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

28 cze 2008, 21:03

Hej hej
A u nas tez pogoda dopisuje wiec caaaaaaaaaaalutki dzien na dworku.Juz strasznie brakuje Basi :ico_noniewiem: Ale lada dzien wpadnie do nas :ico_oczko:
Basiu udanej iprezy urodzinowej i co tam kawalek duzy kawal prosze dla nas :ico_oczko: No i dla Jasia za zasypianie :ico_tort: To w koncu juz duzy mezczyzna :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Justynko ale masz fajnie :-D
Vilou fajnie bo im nas wiecej to lepiej :-D Ale to dobre jaki ten swiat maly.A z tym pakowaniem to Ci nie zazdroszcze
Ula dla Pawelka za zabeczki :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moja nauczyla sie dzis zjezdzac ze slizgawki na brzuszku ale jak na raczka przystalo tylem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Pewno ze stoje i jej pilnuje ale ma taka radoche ten chichrok ze szok :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

28 cze 2008, 22:03

kochane babeczki

pisze dzis do was osostni raz w czerwcu. bo nastepny bedzie chyba w sierpniu :-D :-D :-D

wyjezdzam na tzw głęboka wieś wiec chyba nie zlapie tan internetu :-D

dlatego buziaczki dla was

udanych roczniakowych imprezek

i do zobaczona moze juz niedlugo :ico_oczko: , a moze wlasnie w sierpniu :-D

caluski i czekajcie na mnie :ico_oczko:

ps. bedzie mi was brakowalo :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości