Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

29 cze 2008, 10:17

blumek, sloneczka zycze, i milego wypoczynku!!! :ico_papa:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

29 cze 2008, 10:31

blumek, odpoczywaj dużo i udanych wakacji..

My dzisiaj robimy sobie wycieczke do poznańskiego ZOO ;-)

betka, pokoik to małe piwo, w porównaniu do tego za co się bierzemy.. W pierwszym pokoju mamy błazerie ma już chyba z 15 lat, będziemy ją zrywać i na stelaże zakładać płyty regipsowe, później gipsowanie, szlifowanie, malowanie, do tego jeszcze nowe wykładziny (P chce dywanowe i mi się w sumie też podobają.. W tej chwili mamy panele podłogowe w dwóch pokojach i strasznie się rozlazły), do tego jeszcze malowanie dwóch pozostałych pokoi, sufitu w korytarzu, kuchni i łazienki, wiec będzie co robić.. Ale z drugiej strony, jak nie teraz to na pewno nie przez najbliższe dwa lata.. Po za tym strach ma wielkie oczy, a jak już się rozgrzebiemy to trzeba będzie skończyć!! Po za tym ja uwielbiam remonty!!

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

29 cze 2008, 10:54

#ania#, :ico_szoking: podziwiam, ze sie za remont bierzecie, ja musze pomalowac i juz mi sie slabo robi, a co dopiero TAKI remont :ico_szoking: u nas do malowania "tylko" 2 z 3 sypialni, salon i przedpokoj, wiec luzik :ico_haha_01: mysle, ze sie skonczy na przedpokoju i pokoju dzieciakow :ico_haha_01:
motylek, przez ciebie :ico_oczko: wpadlam w allegro i mam juz sukienke, spodnie, bluzeczke i kr spodenki :ico_oczko: :ico_brawa_01: calosc za... 20 zl :ico_oczko: w sumie trzeba dodac, ze mam juz po poprzedniej ciazy 3 pary spodni :ico_oczko:
musze jeszcze sobie kupic tylko taki pas ciazowy na podtrzymanie brzucha i wzmocnienie kregoslupa, bo strasznie przez ten glupi bol mnie pochylilo.. i dostalam zalecenie na ten pas. tutaj kosztuje od ok 50€, w pl mozna juz kupic nowy za 50 zl :ico_noniewiem:
blumek milego wypoczynku a kot w ciazy lepiej, zeby byl jak najdalej :ico_oczko: mialam sie spytac - kto kuwete czysci? bo wiesz, ze :ico_ciezarowka: nie powinny???? (chyba ze w rekawiczkach i zachowujac ostroznosc - ze wzgledu na toksoplazmoze).

dziewczyny, wiem, ze ktoras kibicowala rosji :ico_oczko: ale skoro juz hiszpanie ja wyeliminowali to potrzymacie za nich kciuki??????? :-D dzis bedzie goraaaaaaaaco (tak jakby juz nie bylo, mam 30 stopni w domu :ico_puknij: ) ciekawe jak mala mi zasnie przy wrzaskach meza + tych z ulicy. hiszpania od 24 lat chyba nie byla w finale... wszedzie sa flagi, ludzie sie podniecaja, przezywaja... uffff

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

29 cze 2008, 18:57

osita, ja jestem za NIE NIEMCAMI - czyli ta druga druzyna jaka z nimi gra czyli za Hiszpania :ico_haha_02:
#ania#, co do remontu - ja szukam obecnie dachu, okien, drzwi - reszta narazie meza... wiec przede mna tez intensywne poszukiwania wszystkiego co do domu, nie tylko dla maluszka ale i do wszystkich innych pomieszczen... z jednej strony :-D a z drugiej :ico_olaboga:
pozdrawiam

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

29 cze 2008, 21:09

osita, tak to jakoś wyszło z remontem, w sumie to lepiej teraz niż później, bo jakoś z maleńkim dzieckiem sobie nie wyobrażam takiego tajfunu.. Ja oczywiście za Hiszpanią, jakoś nie trawie Niemców, mimo całego szacunku do ich kraju, ale kojarzą mi się z Adolfem i SS..

Wróciliśmy z ZOO i powiem Wam, że dawno tak nie odpoczełam, mimo, że zdeptałam się niemiłosiernie, rozwaliłam klapka i pod koniec musiałam się gimnastykować, żeby dojść, ale i tak warto było, jak tylko zainstaluje fotosika, bo wczoraj P przeinstalował mi system i nie mam jeszcze połowy proramów, to wrzuce zdjęcia.

[ Dodano: 2008-06-29, 21:23 ]
to mój brzuszek z dzisiaj czyli 18 tydzień i 3dzień
Obrazek

Obrazek

Ja i P :-)

Obrazek

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

29 cze 2008, 23:18

dzieki za kciuki, bo moge tylko powiedziec...
[center]
Obrazek
Obrazek
[/center]
:-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale sie dzieje na ulicy :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
#ania#, b. ladnie wygladasz, a brzusio ... no, jednak uwierze w twoja :ico_ciezarowka: :-D :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

30 cze 2008, 08:40

Witajcie w poniedziałkowy poranek :-)

osita ale Ci się okazja niezła na allegro trafiła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja wczoraj kibicowałam Niemcom ale to dlatego że mało kto im kibicował :ico_oczko: Poza tym lubię ich chociaż grają trochę za ostro.

Aniu ale masz superaśny brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kobiety w ciąży mają jednak wyjątkowy wdzięk :-)

Ja dziś idę z Gabrysią do piaskownicy do parku :ico_brawa_01: ale będzie super zabawa!

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

30 cze 2008, 08:46

osita, u Was to pewnie czyste szlaeństwo na ulicach było w nocy.. Ja tam cały czas za Hiszpanów trzymałam kciuki, w koncu zasłużyli sobie, a co!!

Obudził mnie potworny głód, więc jestem już po śniadanku, platki kukurydziane na mleczku, po prostu pycha!! Potworniie bolą mnie łydki i stopy po tej wczorajszej wycieczce, ale i tak warto było

Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-06-30, 08:48 ]
Motylku, dziękuje :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ja na dzisiaj nie mam specjalnych planów, po za tym, że musze posprzątać, zrobic obiadek i wstawić pranie, to właściwie mam wolne i całe szczęście, bo jakby ktoś kazał mi chodzić, to zrobiłabym mu krzywde :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

30 cze 2008, 08:58

Aniu fajny pomysł z wypadem do ZOO ja mam blizko, dosłownie na piechotę można dojść do Warszawskiego ZOO :ico_brawa_01: Też ostatnio mysleliśmy aby się wybrać i chyba pójdziemy.
Hiszpania faktycznie zsłużyła na wygraną, przez całe mistrzostwa grali świetnie i wczoraj też pokazali że są najlepsi!

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

30 cze 2008, 10:54

Hello dziewuszki

Wlasnie upieklam szarlotke z beza :-) YAMI zjemy sobie z mezulkiem jak wroci z pracy. Dzis pewnie gdzies pojdziemy cos zjesc jakis obiadek, albo kolacja - nasza 1 rocznica slubu :ico_brawa_01: :ico_haha_02: :ico_brawa_01: Mamy szczescie ze nie musial w delegacje jechac.
Dzis od samego rana nie spie. Juz drugie pranie sie konczy, mialam jeszcze jechca na miasto pozalatwiac kilka spraw, ale cos nie bardzo sie czuje, wiec odpuszczam sobie - tym bardziej ze cieplutko na dworze...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość