Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

26 cze 2008, 12:03

Dzien dobry :)
I u nas dzisiaj od rana pada,i w nocy byla burza :-)
Wczoraj ogladalam mecz z moim mezulkiem i jak sie cieszymy ze Niemcy sa w Finale.. ciekawa jestem z kim beda grac?? Albo z Rosja,albo z Hiszpania :ico_oczko:
Pozatym to mam juz domek czysty a moje slodziutkie dzieci juz sobie zasnely a ja chwilke odpoczywam i zaraz cos trzeba do obiadku przygotowac :ico_oczko:
I pada sobie i nie wyjdziemy chyba dzisiaj nigdzie.. no zobaczymy..

Mama_Emilki dziekuje bardzo w imieniu Nicolci :-) Oj tak juz niedlugo niecaly miesiac i moje dziecko bedzie mialo 2 latka wow.. :ico_oczko:
Sliczny avatorek i zdjecie Emi w podpisie :-)
A ten znaczek na dole o znaczy ze sie staracie z mezem o dzidziusia o synka tak?? Wybacz ze taka jestem ciekawska.. :ico_wstydzioch: :ico_haha_02: Trzymam kciuki ze starania o dzidzie nastepna sie powioda :ico_ciezarowka: Buziaki dla was :ico_oczko:

Iza masz racje ze Nicolinka potrzebuje mojej bliskosci i ze sie jeszcze razem naspimy z mezulkiem ale mimo wszystko to sytuacja jakas taka dziwna.. pozniej to dopiero bede miala wesolo jak kiedys powiem Nicolce ze teraz ma spac sama.. a moze akurat zrozumie i bedzie ok :ico_oczko: A moj maz sie cieszy ze Niemcy we finale sa,a wydaje mi sie Turki lepiej graly,oni mieli caly czas pilke.. no a Niemcy tylko bramki szczelali :ico_haha_02: :ico_brawa_01: i ta jedna bramka im sie udalo dojsc do finalu w ostatniej minucie meczu czy jakos tak,nie jestem az taka fanka fusballu ale moj maz nie daje mi innego wyjscia :-) I patrze i przezywam mecz razem z nim :-D :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

No nic milego dnia i buziaki papa

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

26 cze 2008, 22:21

Mama_Emilki wiem ze plec dziecka nie jest az tak wazna wazne jest ze dziecko jest zdrowe itd.. napisalam synka bo tam w tym migajacym znaczku w twoim podpisie koncowy wyraz to soon i sobie skojarzylam ze to moze teraz jak masz juz dziewczynke to chcialabys miec syna :ico_wstydzioch: Ale pozniej na tym migajacym znaczku zobaczylam ze ten misiu jest caly rozowy i to moze znaczyc jak powiedzialas ze marzy ci sie dziewczynka i miec dwie dziewczynki :-) Chcialam byc mila a moj angielski nie jest za dobry :ico_wstydzioch: :-D :ico_oczko:

U nas dzionek minal ladnie,bylismy na malym spacerku bo akurat przestalo padac :ico_oczko: A teraz dzieci mi juz spia ladnie a moj maz jak zwykle patrzy na mecz .. narazie wygrywaja Hiszpanie (1 : 0 ) No to milej nocki wam zycze i dobranoc papa

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 cze 2008, 12:03

Witajcie :-)
U nas juz dzisiaj pogoda lepsza ladnie swieci slonce i troche wieje wiatr ale jest ogulnie cieplo :-)

Mama_Emilki dziekuje za piekne i milusie slowa,ja mam siostre mlodsza nie zawsze bylo miedzy nami kolorowo ale ciesze sie ze jest :-) Pomimo to ze nie mam za bardzo kontaktu z moja siostra bo wydaje mi sie ze to duza odleglosc miedzy nami robi i kazda z nas ma swoje zycie ..
Ja tez zawsze chcialam miec dwoje dzieci i zawsze marzylam o parce i jaka jestem szczesliwa ze ja mam :ico_oczko: Niewiem jak to jest byc jedynaczka :ico_oczko:

No a moje dzieci juz sobie spia a j gotuje :-) I w miedzy czasie klikam tutaj :ico_oczko:
A dzisiaj jedziemy na zakupki ;-) Milego dnia wam zycze i juz wiadomo ze Niemcy graja w Finale z Hiszpania to byl mecz,Hiszpanie rozwalili Rosje 3 : 0 :ico_brawa_01: Oki do pozniej papa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

28 cze 2008, 13:21

no pustki .... nastało lato ... i wszystkich wywiało ....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

28 cze 2008, 14:42

na to wygada ze lato porwalooo wszystkich .... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

28 cze 2008, 22:08

Gabi, ooo zmiana nicka :ico_brawa_01: a wracając do tematu siusiania ..... nie poddawajcie się ... tłumacz Emi że zrobiła źle gdy się osiusia .... mó że to siusiu ... pytaj jak powinna wolać ..... powtarzaj słowo "siusiu" -, zobaczysz załapie ... nam się udało przy cgyba 4 podejściu .... choć dziś wieczorem Malwinka pokąpieli biegała bez majtek i zrobiła kupę na wykładzinie .... :ico_wstydzioch: no trudno .... wię że bedzie miała takie"załamania formy" ale ogólnie u nas jest super ... woła :siusiu!!!! nawet podczas południowej drzemki nie sika do pampersa tylko zaraz gdy się obudzi woła "siusiu" .... zobaczysz .... dacie radę.... zubelekto pięknhie opisała ....trzeba być wytrwałym !!!!!!
Aginka no no.Malwonka jest pulchniutka.....słodka..powiedz ak tam akcja żłobek?? idzie mała od wrzesnia??
mamy nikłe szanse na żłobek niestety.... bardziej liczę na cud .... może dużo dzieci się nie przymie w żłobku i będą korzystać z list rezerwowych ....choćm jesteśmy bardzo daleko ..... ja widzę że i z przedszkolem bedziemy mieć kłopot i tego boje sie najbardziej bo ten rok może jeszcze jakoś babcie przemęczą ... a co bedzie :ico_olaboga: później ...

[ Dodano: 2008-06-28, 22:12 ]
łoj .... i coś mi się suwaczki cofnęły .... wczoraj było ok .... a dziś już nie ??? :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-06-28, 22:19 ]
noi na blog u Asi widzę że dziewczyny już wróciły ... możev Basia się pojawi niedługo ....

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 cze 2008, 12:58

witam.
My z Adusia przedwczoraj przeżyłyśmy coś strasznego ,szczególnie Ada :ico_olaboga: .
Adusia przetrzasneła sobie paluszek drzwiami :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: .
Jak to zobaczyłam przeżyłam szok :ico_placzek: .Widziałam że trzeba z tym jechać na urazówke.Szybko się ubrałam i Ade i pojechałyśmy taksówką do szpitala tam gdzie pracuje bo męża nie było w domu.
Kość na szczęście nie była uszkodzona.Ale musieliśmy na 1 dobę zostać na odziale chirurgi dzieciecej.Musieli Adusi zszyć paluszek i usunąć paznokeć bo byl pękniety na pół ,żeby drugi mógł swobodnie narosnąć.
Adusia już czuje sie ok i broi.Musi dostawać Antybiotyk żeby wszystko dobrze się goiło.
Ja nie moge dojśc do siebie i nie moge sobie wybaczyć ze nie zamknełam drzwi i nie dopilnowałam Adusi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Jutro idziemy do przychodni na opatrunek oby wszystko dobrze sie goiło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 cze 2008, 21:32

justyna25, :ico_olaboga: ale "przygoda " :ico_szoking: całuski dla Adusi .... :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-06-29, 21:38 ]
Gabi, wydaje mi się że jesteście na dobrej drodze ... ale pamiętaj .... nic na siłe .... może odpuść na kilka dni .... może poszukaj innego sposobu .... może na spacerze niech spróbuje "podlać kwiatuszki ".... albo poprostu tłumacz dalej ... dalej tłumacz że to złe jak się osoiusia ..... a próbowałaś pieluszki - majteczki ??? my mieliśmy je właśnie w takich początkowych momentach ....o właśnie wiecie że te tesco-we są niczego sobie ????

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 cze 2008, 23:10

Przeciez pewnego dnia sie na pewno nauczy


ale napewno .... a te pielucho majtki są niezłym pomysłem .... ale tylko wtedy gdy na początku na okrągło pilnuje się dziecko bo próbowało samemu zrobić siusiu ....dziecjko przyzwyczja się że ten "sprzęt " się ściąga i zakłada na stojąco .... są wygodne na spacerach .... no a i ame normalne majteczki też są bardzo dobrym pomysłem ...ale już wtedy gdy bobas załapie o co chodzi ... to "zmusza " malca do wołania siku bo niewygodnie i źle jest chodzić w mokrych majteczkach ..... no nie ???? ale do tego każde dziecko musi dorosnąć ....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

30 cze 2008, 18:58

Witajcie ;-)
U nas z siusianiem tez nic ale juz niedlugo i bede mala uczyc :ico_oczko:
Dzieki waszym poradom napewno bedzie lepiej i mam nadzieje ze Nicolinka bedzie chciala na nocniczek sisiu robic :ico_haha_02:
A teraz mam troche spokoju bo maz pojechal do sklepu i wzial ze soba Nicole i mala mi tak ladnie na pozegnanie pomachala i puscila caluska pocalowala w reke i dmuchala tak jak ja robilam :-D :ico_brawa_01:
I pochwale sie wam ze moj Syncio Marcus juz od 4 dni sobie je kaszki i sloiczki i mleko tez pije :-) I jak mu to pieknie jedzonko wychodzi tak odrazu wiedzial jak ma polykac i nie slini sie i taki to moj bystry chlopczyk :-) A Nicolince ta kaszka tak smakuje ze tez musze jej osobno robic bo nie daje mi na spokojnie dac malemu tej kaszki pojsc bo tez dziubeczek otwiera i chce bardzo jesc :-)
No a teraz Marcusek spi wiec ja troche odpoczywam :ico_oczko:
A i juz od dzisiaj bede znowu probowala mala Nicolinke usypiac w swoim pokoju bo mysle ze jest juz duza i wie ze to jest jej pokoik i tam tez powinna spac moze sie uda mam nadzieje jak sie nie uda to trudno.. ale mozna i bede probowac :ico_oczko:
A jak chodzi o nowe slowka to mala Niki mowi tak skrotami.. Na jablko mowi apko,albo po niemiecku apfel to mowi apa(ape) ladnie mowi juz papa i papi (tata po niemiecku) i tak to wszystko rozumie w obu jezykach i mowi tez w obu jezykach :-)
Milego wieczorku papa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość