Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

29 cze 2008, 21:53

Witajcie mamuski, własnie korzystam z przerwy w meczy, wyskrobię jakis mały poscik :-)
Osita, to będzie nasza pierwsza pocieszka, ale mam nadzieje ze i nie ostatnia. Nad imieniem trwa jeszcze debata, dam znać jak zapadną pierwsze decyzje.
Evik.kp, nawet nie wiesz jak sie bardzo cieszymy z wieści o tym, że bedzie to syneczek :ico_brawa_01: . Niesamowite :ico_szoking: , ze udało sie pani doktor sprecyzowac płeć i uwiecznic na zdjęciu juz w 13 tygodniu. Ewidentnie wiadć siusiaczka. Mąż dumny jak paw. Cierpliwosci Evik.kp juz wkrótce i Ty sie dowiesz. Przyznam szczerze, że przez chwilke byłam zawiedziona, liczyłam na córcię ale teraz to juz bez znaczenia.
Kasiulek,piekny brzuchalek masz, mój jeszcze wyglada jak bym była mocno najedzona. Juz się nie mogę doczekac takiego bębenka.
Ogólnie jest ze mną nienajgorzej, chociaż niekiedy czuje, że jestem wielkim wyjatkiem od tych wszystkich ciązowych teorii. Do tej pory cierpię na bezsennosc i mam problmy z cerą. A podobno ciążowe estrogeny czynią cuda?? :ico_olaboga:
Trzymajcie się dziewczyny!

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

29 cze 2008, 23:26

aniafs, awatorek super!!! :-D suwaczek tylko jeszcze do szczescia potrzebny :-D :ico_brawa_01:

no i dziewczyny... jesli trzymalyscie kciuki za hiszpanie, to wytrzymalyscie pieknie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko:

[center]
Obrazek
Obrazek
[/center]
:-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale sie dzieje na ulicy :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

moze za jakies 4 godziny ucichnie troche :ico_haha_01: jak ja jutro wstane, to nie wiem :ico_olaboga:
pewnie tak samo jak te czterdziesci pare milionow hiszpanow :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

ja brzuszek mialam, ale "dzieki" odpoczynkowi - nie mam :ico_oczko: to jest, spodnie normalne sa ciasne, ale ciazowe za duze... echhhhhhh. dzis sporo lezalam i... juz jestem pewna, ze macica "sie stawia" :ico_placzek: :ico_zly: bo po prostu lezalam, zaczynalo pobolewac i jak dotykalam brzucha, to doskonale bylo widac, gdzie jest macica, brzuch twardy jak skala, tak jakies 20 min i spokoj... i tak kilka razy w ciagu dnia :ico_noniewiem: :ico_zly: musze pogadac z ginkiem, bo mi mowili, ze moje bole to zwykle rozciaganie sie macicy i ze skurcze nie moga byc, bo nie moge czuc skurczy ... chmmmm, jesli tylko wszystko dobrze z szyjka to luzik, ale musze ginka troche do pionu ustawic, bo tutaj wszystko olewaja i wiecznie odsylanie od jednego do drugiego, ze to nie moja dzialka... :ico_zly:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

30 cze 2008, 08:34

aniafs, jestem cierpliwa. Ja za pierwszym razem też marzyłam o dziewczynce i wyszedł siusiak jak się patrzy. Teraz sobie nie wyobrażam że mogłaby to być dziewczynka. Fakt że już po mału zaczyna pokazywać swój charakterek no ale cóż przez najbliższe kilkanaście lat będę wychowywać :ico_oczko: . No a teraz do szczęścia brakuje córy ale jak będzie drugi chłopak też nie będzie źle choć pewnie trochę zawiedziona będę bo nie planuję więcej dzieci.
Wszyscy mi mówią że dobrze wyglądam i tak było za pierwszym razem ale mam nadzieję że to jeszcze o niczym nie świadczy :ico_haha_01:

osita, oczywiście że kibicowaliśmy Hiszpanii, mój mąż nawet w pubie i wrócił bardzo szczęśliwy. Mam nadzieję że się wyspałaś??

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

30 cze 2008, 09:06

Mam nadzieję że się wyspałaś??
:ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: mam nadzieje ze w ciagu tygodnia nadrobie... :ico_spanko: poszlismy spac kolo 2, za oknem trabienie i wrzaski, ale to akurat nie przeszkadzalo mi tak bardzo jak te... 30 stopni temperatury :ico_zly: :ico_nienie: strasznie goraco, mala nago spala (to jest w pampku tylko :ico_oczko: ) a i tak obudzila sie cala mokra :ico_noniewiem:
ale pocieszam sie, ze nie tylko ja zaspana chodzic bede po miescie :-D za to jaka dumna!!! :ico_oczko: musze teraz kupic moim chlopakom w pl koszulki hiszpanii, w koncu beda mogli sie pochwalic ze maja tutaj rodzine :ico_oczko: hiszpania, mimo ze przeciez maja mocny futbol, dopiero drugi raz wygrala puchar europy :ico_szoking: ostatni raz, 42 lata temu!

lece do pracy, jestem nieprzytomna... pocieszam sie, ze od jutra wolne (wracam na zwolnienie :ico_oczko: )

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

30 cze 2008, 11:12

Osita super,że Hiszpania wygrała, my z mężusiem mocno trzymaliśmy kciuki :-) :-)

Witam nową koleżankę :-)

Mnie znowu nawiedziły mdlości, myślałam,że się juz skończyły, a tu od nowa :ico_zly:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

30 cze 2008, 11:15

osita, współczuję tych upałów. U nas jak jest gorąco to włączam wiatrk ale podejrzewam że przy tej temperaturze nie wiele on daje.
Zwolnienie to dobra sprawa. Ja jestem na wychowawczym z pierwszym dzieckiem a potem pójdę z drugim. Nie mam z kim zostawić dzieci i muszę odchować aż pójdą do przedszkola. Ale cieszę się z tego przynajmniej nie będę miała do nikogo pretensji że dzieci są źle wychowane tylko do siebie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

30 cze 2008, 11:26

Aniafs - witaj!!! Skąd jesteś, pracujesz obecnie, czy masz to szczęście i odpoczywasz na zwolnionku. My - tak jak pisała Osita - też czekamy na synusia, choć u nas to nie było takie jasne i ewidentne - dopiero 18 lipca będziemy mieli pewność.
Dziewczymy ja też mam wrażenia że mi się macica stawia: brzuch się robi twardy i boli jak cholera. I tak z przerwami przez jakiś czas - szczególnie wieczorami jak jestem zmęczona. Generalnie mdłości mi przeszły zupełnie, ale teraz jest dla odmiany zgaga, ból brzucha, no i znów senność :) Poza tym mam wrażenie że czuje czasem takie bulgotanie w brzuchu- myślicie, że to mogą być harce Małego? Hi hi fajnie, gdyby to już było to. Wkurza mnie moja teściowa, bo przez cały czas mówi, że przecież to dopiero początek, że nie możemy wiedzieć czy to córcia czy synuś, że brzucha to jeszcze nie mam prawa mieć (ona jest gruba i chyba drażni ją to, że generalnie jeszcze prawie nie widać), że ruchów to napewno nie czuje. Jak mówię że to już w tym tygodniu wejdę w 5 m-c, to ona mi mówi, że jak to przecież to końcówka 3-go wrrrrrrrr Ale generalnie to sama już nie wiem jak liczyć: skoro miesiączkę miałam 14 marca to mi i lekarzowi wychodzi, że jesem ww 16tyg a wg kalkulatorów z neta że jestem w 3m-cu + 3 tygodni i 3 dni.

andzia_1978
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2008, 08:28

30 cze 2008, 12:02

Witam wszystkie dziwczynki ja mam termin na 29 grudnia i jeszcze nie wiem czy czekam na dziewczynkę czy chłpca :-)

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

30 cze 2008, 12:06

andzia_1978, witaj i miłego oczekiwania na wieści z brzuszka.

tosia, ja jestem drugi raz w ciąży i powiem ci że też się pogubiłam z tymi terminami. Bo najpierw myślałam ze okres miałam 13 lutego ale to by nie wychodziło a u lekarza wychodzi że jestem teraz w 14 tygodniu a okres miałam chyba 13 marca bo był tylko jeden i już sama nie wiem kiedy go miałam :ico_wstydzioch: jak będę w piątek u lekarza to z nim pogadam żeby sprawdził dobrze

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

30 cze 2008, 13:24

osita, respect dla Hiszpanii!!! :ico_sorki: :ico_sorki:
Witam nowe :ico_ciezarowka: i z prawdziwą przyjemnościa zawiadamiam, że "terminarz" zmieniony :ico_oczko: jest Was 12, Kochane babeczki, więc czekają Was rozdwojenia średnio co 2-3 dni :-D się będzie działo!!! :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap, Thomasbulty i 1 gość