doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

29 cze 2008, 22:46

Sikorka, Karol super - jak ja bym chciala zeby Kinga juz sama jadla.. atu nonono, zeby ona cos wszamala to jest niezly koncert i niezle wygibasy przy tym...

zbora, zeby stronka z domkiem sie otworzylam nalzy usunac przecinek za linkiem - domek wyglada super mimo ze niewiele widac

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

29 cze 2008, 22:46

Sikorko...domek marzenie!!!tak zamieszkac w takim na zawsze...od jeziora 2 kroki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-29, 22:48 ]
http://pl.youtube.com/watch?v=MQjbPxRLDHc
to starszy filmik ale nadrabiam zaleglosci na you tubie...a tak wolno mi idzie ze szok :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

29 cze 2008, 22:49

GLIZDUNIA, oj marzenie, marzenie, też bym chciała go mieć na zawsze, ale cóż musi wystarczyć tylko tydzień :-D

[ Dodano: 2008-06-29, 22:52 ]
Maya z lalą jest wspaniała, kobiety mają w naturze opiekę nad dziećmi i jeszcze na lalkach trenują :-D

[ Dodano: 2008-06-29, 22:53 ]
A ja chyba już idę spać, bo oczy mi się kleić zaczynają. No właśnie a gdzie nasza massumi, wie ktoś, czy cały czas z mężem szaleje wieczorami??? Czy gdzieś się wczasuje??

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

29 cze 2008, 22:59

hmmm faktycznie juz dosc dlugo Massumi nie daje znaku zycia....i Jagodki dzis chyba nie bylo....czyzby wakacje poczuly? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

30 cze 2008, 08:16

fajowo ze jeszcze o mnie pamietacie
ale ja wczoraj mialam popoludnie z tesciami
i jestem załamana
jestem fatalnym czlowiekiem
zaboracza matka to za mało powiedziane

musze sie leczyc

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 cze 2008, 08:31

http://pl.youtube.com/watch?v=EZpyTK-Nvks to zalegle z wczoraj...a poza tym witam sie dzis :-D

Jagodka,fatalny czlowiek?zaborcza matka?cos mi sie nie wydaje...pisz lepiej co zaszlo wczoraj!!!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

30 cze 2008, 08:35

wlasciwie nic nie zaszło
poprostu spedzilam za duzo czasu z tesciami
denerwuje mnoe kazdy ich ruch kazde spojrzenie
mam dosyc
nienawidze siebie

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

30 cze 2008, 08:44

hejka

jagodka o co chodzi?co ci znow do głowy przyszło?
Maja swietna - ten kucyk :ico_haha_01: , Karol z tym widelcem to mnie :ico_szoking: :ico_brawa_01: dla niego ze tak slicznie zjada normalnym widelcem :ico_brawa_01:
gosia nie jeden by sie nie podjał takie czynu jak ty, zawsze duzo sie mowi o pomocy, a jak przyjdzie co do czego to nonono blada!!
A Mila chodzi w rozmiarze 86, body co miała na 80 to moge jej załozyc ale bez zapinania i po domu tak chodzi :-)

wogole zauwazyłam ze ostatnio najlepszymi dla niej zabawkami sa ksiazeczki :ico_szoking: jak jej dam to siedzi i mowi do siebie i odwraca kartki, a jak ja biore zeby ej poczytac to mi ja wyrywa i ucieka :ico_haha_01:
i ostatnio nauczyla sie przybijac piatke i pokazywac jak duza urosnie i mowi cos w rodzaju "tak" i "kot" i mama moja zabiera ja codziennie do kaczuszek i co chwile mowi " kwa kwa kwa" :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-06-30, 08:49 ]
jagodka ale ty przeciez mieszkasz z tesciami, nie? to nieuniknione ze bedzie spedzac ze soba duzo czasu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

30 cze 2008, 10:15

Hello!
Poczytałam, nadrobiłam zaległości tylko tak słabo pamiętam.
kamizela, Ewcik super spotkanko Wam wyszło i na zdjęciach cudne jesteście.
zborra, witamy z powrotem i czekam na nasze spotkanie :D zdjęcia i Twoja opowieść super jak zawsze :D
Sikorka, super że mąż się zgodził. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mogę jechać z Wami?:D
doris, :ico_brawa_01: za rozpoczęcie wakacji już :D
GLIZDUNIA, już nie wiem jak chwalić Maycię.
jagodka24, niestety teście już tak mają. A ty się mi tu nie dołuj bo przyjadę i wyjaśnimy co nieco. A wiesz że dzisiaj mi się Jagódka śniła i Wy chyba też ale tak jakoś przez mgłę to pamiętam :) Wogóle dziwny był to sen :D
GosiaA witamy witamy. Z tą koleżanką to naprawdę jesteście świetni. Uwierz że tylko nieliczni się na to by odważyli.

A u mnie trochę nie fajnie. Krystek wczoraj nagle dostał wysokiej gorączki i jak dałam mu czopek to 2 godzinki było super a potem znowu wysoka gorączka :ico_placzek: Mam nadzieję że to na zęby a nie żadna choroba.
Co do ciuszków to i my powoli 80, czasem 74 a czasem trochę większe. Różne są te rozmiary.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 cze 2008, 11:04

Hej dziewczyny,

jagódka kurcze coś humorek kiepski - cóż się stało ???

Napisałam sms do naszej massumi - oto co odpisała : "Witam, witam ;-) Ja wcale nie odpuściłam sobie naszego TT tylko jestem u teściów, a tu nie mam neta...Może jutro zlądujemy !!! Ja też tęsknię za Wami, buźka."

Wiktor przebudził się po 6 ale ziewał i kimnął się jeszcze przez co w rezultacie wstaliśmy o 9.30 - także dziś drzemki w ciągu dnia chyba nie będzie :ico_olaboga: :ico_oczko:

Teraz jest cały w skowronkach bo ma swojego kuzyna :ico_haha_01: :ico_haha_01:

zborra miłego dnia w pracy po urlopie :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość