Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

26 cze 2008, 09:15

Kacper pije taki do picia jogurt ,potrafi nawet litr na dzień wypić
,a danonki i danio to róznie,jak za duzo to potem przez jakis czas nie je wcale a potem znowu je i tak w kółko,monte nie chciał jeść,ciekawe jak teraz,musze spróbować :ico_noniewiem: na szczęście jogurt do picia mu sie nie znudził jeszcze abni razu,chociaż to zamiast mleka

wczoraj pięknie jadł wszystko,nawet dwa razy zupę :ico_szoking: moze już wróci do normy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: oby :ico_sorki: ale wolę za bardzo go nie chwalić :ico_oczko:

słońce dziś jakies przytłumione,wieczorem burza była,moze dziś nie jest tak dusznom,idziemy zaraz do miasta

[ Dodano: 2008-06-28, 10:25 ]
witam
a gdzie Wy ??

u nas postepy w nocnikowaniu :ico_sorki: od wczoraj woła :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: oby tak juz zostało :ico_sorki: :ico_sorki:
a z jedzeniem różnie,raz je raz nie :ico_noniewiem:

idziemy na grilla potem,ładnie na dworze :ico_brawa_01:

gdzie jesteście???

[ Dodano: 2008-06-28, 21:49 ]
dalej nikogo nie ma :ico_szoking:

smutno mi,obciełam dzis Pelkowi jego loczki :ico_placzek: trzeba było bo sie pocił jak gorąco,ale łzy mi pociekly normalnie :ico_placzek:
a on bez problemu dał sie obciąć :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-28, 22:55 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

30 cze 2008, 02:02

smutno mi,obciełam dzis Pelkowi jego loczki trzeba było bo sie pocił jak gorąco,ale łzy mi pociekly normalnie
Kasiu jak ja cie rozumiem :ico_olaboga: ja przechodzilam dokladnie to samo z moim starszym synkiem bo tez mial blond loczki niesamowicie bylo mi ich zal ale jak sie zagescily to juz nie chcialy sie ukladac a obaj moi chlopcy maja strasznie geste wlosy i niesamowicie szybko im rosna :-)

U nas duzo sie dzialo :ico_olaboga: nie skonczylo sie tylko na goraczce u Dawidka po po 2 dlugich meczacych i przeplakanych dniach wrocilismy do szpitala z wirusowym zapaleniem jamy ustnej :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: mowie wam to dopiero masakra :ico_olaboga: bylo coraz gorzej nie mogl juz nawet pic o jedzeniu nawet nie wspomne a widac bylo ze byl glodny ale przy kazdej probie zjedzenia czegokolwiek byl straszny placz bo to podobno bardzo bolesne jest :ico_olaboga: cala buzke,jezyk wargi nawet mial w bialych plamkach i nie moglam juz go trzymac do wizyty wtorkowej u lekarza wiec o 21 w poniedzialek pojechalismy na dyzur.Maly dostal zel i juz wszystko sie zagoilo uuuuffffff :ico_olaboga:
A pozatym moje dziecko sie chyba uwstecznia bo po 2 miesiacach ladnego wolania na nocnik teraz przestal :ico_olaboga: wczoraj chyba 3 pary spodnie zasikal dzisiaj tez nie wiem co sie dzieje :ico_placzek: zawziety jest jak diabli i widze ze chce siku bo tupie z nogi na noge to za nic nie moge go zagonic :ico_olaboga: mam nadzieje ze wroci wszystko szybko do normy :ico_sorki:
Co do jedzenia to nie narzekam Dawid jest raczej wszystko jedzacy tylko na widok buraczkow ucieka :-D a truskawki pochlania i gruszki mowi ze sa mniam-mniam :-) uwielbia tez makaron i ryz nawet na sucho :ico_szoking:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

30 cze 2008, 06:38

ja tak sobie podczytuję ale nie zawsze mam czas napisać.
Antosia nauczyłam że przed wejściem do wanny robi siusiu do sedesu - na nocnik nie chciał. Kupiliśmy taką deskę dla niego i po niesamowitych namowach i rozmowach usiadł w końcu na kibelek. Teraz już robi siusiu do kibelka a potem do wanny, zawsze wchodził do wanny i dopiero w wannie sikał a na nocniku miał jakąś blokadę czy co? Teraz pozostaje mi nauczyć go na nowo wołać siusiu, boję się puszczać go w majteczkach bo ostatnimi czasy nie chce jeść nic konkretnego tylko mleczko, kaszki, danonki, czasami plasterek szynki czy dwie łyżki obiadu. Kupy przez to ma dość luźne i szkoda mi podłogi a najbardziej dywanu na którym się bawią z Frankiem.

lusesita22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 cze 2008, 13:57

30 cze 2008, 08:30

witajcie!Moj synio urodzil sie 15wrzesien 2006!
Moze zechcecie tu jedna kolezanke wiecej!
moze napisze troszke o sobie:Mam na imie Alicja mam 22 lata>moj synek jest owocem milosci i co niektorych dziwi ale planowanym!!!Od przeszlo 3 lat jestem szczesliwa zonka!Moj syncio ma na imie Adrianek!Urodzil sie po bardzo ciezkiej ciazy jako wczesniak!choc nie byl malutki:wazyl 2900 i 55cm.Ale to wyszlo w praniu jak to sie mowi i pierwszy roczek spedzil glownie w szpitalu!Narazie jest ok.
Jestesmy z woj.Dolnoslaskiego!
pewno troszke ziewacie!! :-D
Moj numer gg 2769820 :-)
fajne wasze te wasze szkrabki!gratuluje wszystkim mamusia :ico_tort:

[ Dodano: 2008-06-30, 09:43 ]
nie umie wklejac zdjec jakby ktoras mi zechciala pomuc to bede wdzieczna!

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

30 cze 2008, 10:14

lusesita22, witaj :ico_brawa_01:
cieszymy sie ze do nas dolaczylas :ico_brawa_01:
Mam nadzieje ze z synkiem juz wszystko w porzadku i jest z dala od szpitala biedulek musial sie nameczyc :ico_olaboga:
A duzo wczesniej sie urodzil?
co do zdjec to ja uzywam www.fotosik.pl i tam mozna dodawac zdjecia bez logowania ale lepiej sie zalogowac chyba :-) robie tak:dodaj zdjecie,wybieram a pozniej "rozszerzone,rozmiar 600 pikseli i dodaj :-) pozniej klikam pobierz kody i kopiuje adres z koncowka URL(plen rozmiar na forum) i wklejam w poscie i juz :-)
szkoda mi podłogi a najbardziej dywanu na którym się bawią z Frankiem.
wcale ci sie Bozenka nie dziwie moj dywan w salonie juz smierdzi ze szok :ico_olaboga: tzn mam wykladzine dywanowa wiec sama jej nie dopiore,juz raz kuzyn pral nam odkurzaczem pioracym efekt byl super i chyba znowu go o to poprosze :ico_noniewiem:

Jszcze 4 dni i jedziemy do Pl juz sie doczekac nie moge :ico_brawa_01: pogoda w Pl chyba dopisuje co?
Bo tu jest tragiczna :ico_olaboga: mam nadzieje na odrobinke lata :ico_sorki:

lusesita22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 cze 2008, 13:57

30 cze 2008, 14:41

Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-06-30, 14:57 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-06-30, 15:04 ]
tu znajdziecie wiecej moich fotek
:-)

[ Dodano: 2008-06-30, 15:31 ]
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

30 cze 2008, 15:43

lusesita witamy:)

A my sie nie odzywalismy bo lecielismy do niemiec:) jestesmy tu od soboty.jest fajnie.dziadki jak moga zajmuja sie wnuczkiem, a ja duzo odpoczywam. dzis bylismy na zakupach. kupilam matiemu nowa pizamke i skarpetki bo rosnie jak na drozdzach.te stopki sa juz takie duze:)
Lot minal nam dobrze,a Mati byl jak zwykle pod wrazeniem.Dugo patrzyl w te male okienko:)

oto prezencik jaki dziadkowie zrobili wnusiowi na przyjazd:)
Obrazek
polecam taki rowerek.podobno z niego dziecko od razu wsiada na 2 kolka bo uczy sie trzymac na nim rownowage bo ni ma pedalow.musimy tylko w tygodniu kask mu kupic. zasuwa jak stary:)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

30 cze 2008, 19:27

Witaj lusesita22 fajny Twój maluszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magda Sz. narazie pogoda dopisuje choc dzis cos sie chmurzy ale ogólnie to goraco jest

Kacper nadal woła ale siku tylko bo kupe zrobił w majty :ico_puknij: i narazie tylko w domu lata bez pampka,na dwór bedzie wychodził bez jak naucze go sikać na stojąco bo jakoś narazie tak nie chce :ico_noniewiem: nie wszystko naraz ,pomalu i sie nauczy i tak jestem dumna z niego ogromnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

30 cze 2008, 20:59

lusesita22, witaj wśród nas, dużo zdrówka dla Twojego ślicznego Adrianka.
kupe zrobił w majty
u mnie to samo, nie woła niestety nic, jedynie sika przed kąpielą.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

30 cze 2008, 22:36

Kacper woła siku cały czas od piątku ,nie zlał sie ani razu w majtki w domu:ico_sorki: ,nie wiem czemu kupy nie,zdarzyło sie tak juz dwa razy :ico_noniewiem: zobaczymy jak dalej :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość