Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 cze 2008, 14:03

hejka,wrocilam wlasnie z pracy i co zastalam :ico_szoking: ...w domku bajzel taki ze plakac sie chce..ide do gory i slysze ze Maya mnie wola z sypialni zza zamknietych drzwi....A. usnal...ona rozrabiala.... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ....nawet przejsc sie nie dalo...dostala cyca,tatus opierdziel i poszli spac.....ja oczywiscie dom wysprzatac musze :ico_zly: ...dobrze ze obiad od wczoraj :ico_sorki: :ico_oczko: a na pocieszenie deserek i puszka pepsi :ico_wstydzioch:

Jagodka...no co Ty...to normalne...nie win siebie ze Cie ludzie wkurzają :ico_puknij: ...mi by do glowy nie przyszlo byc przybita z powodu tego ze mnie tescie draznią...nawet gdybys przesadzala to co z tego?!nie musisz wszystkich kochac,czasem ktos Ci gra na nerwach nawet jak nie zrobil Ci nic zlego...za żywota i juz :-D ....ja wstyd sie przyznac ale czesto tak mam ze jak mi ktos nie gra to juz nie staram sie go polubic nawet....i podchodze obojetnie....a ze to Twoi tescie,ze mieszkacie blisko?i co z tego!matka jestes swietna-sama widzialam!wiec koniec z pierdolami!!!! :-D
Pati,to widze po rozmiarach ze Krystek tez drobny kolezka :-D co go dopadlo,oby zeby bo szkoda by bylo zeby sie pochorowal :ico_olaboga:
Lady, :ico_brawa_01: :-D dla Mili za nowe umiejetnosci,fajnie ze mama pokazuje jej zwierzatka...to najlepiej uczy!!!my w PL tez duzo jej pokazywalismy na zywo ale teraz w UK to ma kontakt tylko z kotami i psami....ale za to zaden nam nie umknie :ico_haha_01:
Kamizela,dzieki za info o Massumi.... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 cze 2008, 15:12

Oddałam Wiktora babci bo już sił do niego nie miałam - płacz bo nie dostał dziś cyca - kolejna próba odstawienia, na razie w dzień :ico_olaboga:

Kurcze Glizda też bym się wkurzyła na twoim miejscu - nie dość, że wracasz zmęczona z pracy to jeszcze musisz sprzątać bajzel :ico_zly: I co, A. usnął takim twrdym snem, że nie słyszał Mai ???

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

30 cze 2008, 15:27

GLIZDUNIA, no to nie miłe miałaś powitanie :( Ja to bym się sama położyła z Mayą i kazała sprzątać M. :D Ale ja to taka złośnica że szok.
kamizela, powodzenia z odstawianiem.
Mój maluszek dalej gorączkuje ale widać zębole wychodzące. Mam nadzieję że to szybko minie bo inaczej to mi padnie. Ostatnie dwie noce nie przespał za dużo i teraz chodzi padnięty :( Buuuuu.... Niech te żeby już wyjdą i wróci mój synek.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 cze 2008, 17:16

Pokażę wam, jak Wiktor jadł wczoraj watę cukrową :ico_haha_01: Jak dałam mu kawałek do ręki to wyrzucił, chciał po prostu watę na patyku :ico_oczko:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 cze 2008, 18:28

ach no dziewczyny jak Maya wstala tpo szybciochem obiad zjadla i jechalysmy do miasta obok,nawet byla grzeczna i w aucie i w miescie...kupilam jej kilka par legginsow i koszulke bo normalnie 50% wyprzedaze sa....wiec mimo to ze ma juz dosc ciuchow to oprzec sie nie idzie...chyba zakupie jej juz cos na przyszly rok :ico_noniewiem:
no i plac zabaw zaliczylysmy ale ta to ociekalam potem normalnie a Maya miala radoche....bo to taki bardzo duzy plac...niedobrze mi sie zrobilo jak z Maya na takiej mini karuzeli jezdzilam...bleeeee

kamizela
,3mam kciuki za cyckanie!!!mowisz ze az placzem sie
konczy :ico_olaboga:
Pati,to switnie ze juz tam cos w buzi widac...niedlugo i goraczka minie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 cze 2008, 20:08

Moje dziecko po kąpieli wtrąbiło michę kachy, wydoiło oba cyce tak, że aż mu mleko bokiem ust ściekało i śpi.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

30 cze 2008, 20:15

a moja juz spi bo tylko raz dzisiaj spala

glizda ja tez sobie powtarzam ze dobrą matką jestem ale moja niska samoocena niestety czesto bierze gore
tym bardziej jak ktos traktuje cie jak gówniarza

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 cze 2008, 20:24

jagódka tylko raz hehe - mój w ogóle nie spał

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 cze 2008, 20:31

i moja juz spi....i tez raz dzis spala ale ostatnio to norma :ico_noniewiem: ....
Kamizela,chyba smakowala wata Wikusiowi co? :ico_oczko: sama bym zjadla :ico_wstydzioch:
Jagodka,a masz takie odczucia ze strony tesciow?a Twoj maz tez cos zauwaza czy tylko Ty jestes na to wyczulona?

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 cze 2008, 20:40

Glizdunia smakowała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziewczyny Wiktor śpi raz dziennie od początku lutego !!! :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości