Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

30 cze 2008, 18:28

Hej ja już po i z moich sobotnich planów nici....Jutro idę do szpitala się rrozdwajać, pewnie w środę wezmą mnie w obroty

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

30 cze 2008, 19:33

Witajcie :ico_oczko:

laupina, to trzymaj sie i jakby co to daj znac :ico_sorki: a my bedziemy trzymać kciuki :ico_ciezarowka:

pozdrawiam wszystkich i ide sie położyc bo dzis jakoś zle sie czuje :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

30 cze 2008, 20:17

laupina, no to trzymam kciuki,mam nadzieje ze dasz znac po wszystkim :ico_sorki:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

30 cze 2008, 20:47

Serena, Jagna30, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

30 cze 2008, 21:05

Laupinko trzymajcie się-będę myśleć o tobie i dzidzi.
Jak to dziwnie jak tak zaplanowany dzień, godzina itp :ico_oczko: :ico_oczko: Dla większości z nas to jedna wielka niewiadoma :ico_oczko: U mnie moja mama już nie wyłącza w ogóle komórki, tylko czeka na sygnał, żeby do wnusia przyjechać na zmianę z nami. U mnie to może być ekspres, bo Jasia rodziłąm ok. 2 godziny a z drugim może być jeszcze szybciej :ico_olaboga: i w sumie to bym bardzo chciała, żeby tak było, tylko jak w W-wie odsyłąją z porodówek z braku miejjsc to mogę nie zdążyć znaleźć wolnego miejsca-nasza trasa po w-wie przewiduje już ok. 4 szpitali-mąż zaplnował trasę z planem miasta :ico_oczko: i ciekawe, gdzie się uda :ico_puknij: :ico_puknij: , oby w pierwszym :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

30 cze 2008, 21:14

jasma, no jest tych :ico_ciezarowka: Ja jestem ciekawa jak tu u mnie w Bydgoszczy?
O Wawie slyszalam,ze maja pelne porodowki i odsylaja :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

30 cze 2008, 21:19

Odsyłają niestety nawet do innych miast, kilkadziesiąt km od domu :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale z 1szym synkiem jak dojechałąm do szpitala to miałąm już 8 cm rozwarcia i teraz też może się tak uda, to wtedy już nie będą mogli mnie nigdzie odesłać...praktycznie od razu miałąm bóle parte i po robocie, więc nigdzie bym w takim stanie wtedy nie zdążyła dojechać ......

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

30 cze 2008, 21:21

jasma, no to szybka jestes :ico_oczko: tylko pozazdroscic.To mi sie wydawalo,ze szybko rodze :ico_haha_01:

niunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 04 lip 2007, 13:14

30 cze 2008, 21:30

życzę powodzenia następnej mamusi w kolejce do rozdwajania :ico_brawa_01:
fajnie że to już tuż tuż, trzymaj sie laupina i prosimy o relacje po....:)

ja zmęczona coraz bardziej bez formy, do tego od tygodni dretwieje mi lewa ręka w nocy i puchną okropnie obydwie, budzę sie ok.3 i ruszam ręką, ale dopiero tłuczenie nią o łóżko przynosi ulgę :ico_szoking: . za kilka dni kontrola zapytam czy to normalne tak co noc z tą ręką. wyprawka dla dzidzi juz cała czeka, dokupiłam 2 ręczniki dzieciece i 1 rożkowy.
aaa zauważyłam że strasznie przytyły mi uda :ico_placzek: reszta w normie, + 10kg ogólem.
pozdrawiam :ico_ciezarowka: rozdwajajcie sie , tak miło sie czyta o kolejnych dzidziusiach :-)

Awatar użytkownika
Wronka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 329
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:02

30 cze 2008, 22:07

jasma dzis rozmawiałam z mama mojego dziecka i poleca bardzo Wołomin- nie odsyłaja, podobno zyczliwi, super opieka i pustki. a z warszawskich to podobno z Inflanckiej nie odsyłają....

ja byłam dzis na Kasprzaka w Instytucie- kolejka spooora, chyba do ktg... weszłam na oddział i pod pokoj lekarzy- wychodzi facet a ja buzka rozesmiana- poznałam lekarza ktory 5 lat temu był przy moim porodzie- i mowie mu o tym,. potem spytałam pielegniarki o jego nazwisko bo byłam w takim szoku ze znow nie spojrzałam kto to :ico_haha_01:
Poinformował mnie o wszystkim i zaprowadził pod stosowny pokoj i zawołał pielegniarke, która zapisała mnie na pierwszy wolny termin- 11. lipiec od 12stej, trzeba przyjsc ze skierowaniem cc, peselem i ostatnim usg i bedzie rozmowa z lekarzem ktory zadecyduje czy sie kwalifikuje czy nie...

zobaczymy

dzis juz nie moge zliczyc stawiania sie i miałam najwiecej skurczy jak dotad, ze chyba w koncu łykne pierwszy raz te nospe.... czy Wy tez latacie do łazienki ciagle? Nie mowie o biegunce tylkoo normalnym... chyba ze mi sie przemiana materii polepszyła :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość