Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

01 lip 2008, 08:34

witajcie

Oliwce bardzo szybko włoski rosną ale ostatnio byliśmy z nią u fryzjera bo każdy miała innej długości a o związaniu w kitke czy przypieciu spinki nie ma mowy bo zaraz wszystko sciaga. Więc ma teraz na krótko i jak jej odrosną to może da się przekonac że spinki to nie jest taka paskudna rzecz

Juleczka śliczna w podpisie
Bluzeczke tez kojarze - Oliwka ma taką sukienke w identyczny wzorek i kupiona oczywiście :-D :-D w 5 10 15

Kasiu (pewnie pisalaś) ale masz jakies komplikacje po ciąży??
wpadnę pozniej jeszcze

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 lip 2008, 08:55

ja bym chciala drugie bejbi i to nawet juz gdybym nie miala jeszcze roku szkoly i gdyby Oskar nie byl takim czortem, ale za ok rok juz jakies wieksze przymiarki do tego edzie mozna zzrobic hehe...

zreszta zobaczy sie jak tam z tym naszym biznesikiem pojdzie, czy w ogole wypali :ico_noniewiem: okropnie sie boje

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 lip 2008, 10:20

Gabrysiu budowlana... tynki maszynowe itd... :ico_haha_01:

Oskar tez by juz spac poszedl ale za 40 minut jedziemy wiec bez sensu abty teraz spal, bym go musiala budzic i bylby w jeszcze gorszym humorze..musi przeczekac moj czort, pospi w wozku :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

01 lip 2008, 13:15

Witajcie :-) Dorotko fajnie,że znowu jesteś :ico_brawa_01:
Całuski dla Adusi kochanej, niech paluszek zdrowieje :ico_sorki: :-)
Natashka pisze:budowlana... tynki maszynowe itd...
wow :-) Natalko to szkoda,że tak daleko do Was, bo za rok mamy zmieniac wizerunek zewnętrzny naszego domu to może ubiłybysmy interes :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

01 lip 2008, 14:06

Witajcie dziewczynki :-)

Kasiu, ja tez ucze Maje powiedziec - Julia lub Julka i nic :ico_olaboga: jak jej mówie, zeby powtorzyla to odpowiada - NIE!!!!!
No wlasnie ja tez sie zaniepokoilam bo nie pisalas ze masz jakies komplikacje po ciązy, tzn. pisalas o nadzerce ale nie wiedzialam ze jest cos jeszcze...

Natalia, za interesik trzymam kciuki :-) my tez kiedys mielismy swój ale ze jeszcze oprocz tego pracowalismy w obecnej firmie nie dalismy czasowo rady i zrezygnowalismy... ale Wy jestescie w innej sytuacji bo jak juz założycie wlasną firme to poswiecicie jej cały wysilek a my musielismy to godzic z pracą w innej firmie...

Gabrysiu, nie musze Ci mówic bo wiesz ze za owocne staranka trzymam kciuki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

01 lip 2008, 14:52

hehe Iwonko ale twoja MAja jest buntownicza heh NIE ci powie i koniec :-D Naucz ją mówić SIA, bo Julia tak siebie nazywa. Imię Julia jest cieżkie do wymowy, Sia jest łatwiejsze :-)

A po ciązy mam osłabione nerki i co jakis czas choruje na zapalenie drog moczowych no i chyba wam nie pisałam.. mam szumy uszne, jest to bardzo meczące, a wzięło się po zapaleniu ucha srodkowego ktore w ciazy nie :ico_olaboga: było leczone- no i teraz kobieto sie mecz. Na dodatek boli mnie cały czas prawiek prawa piers... nie ma lekko ;) boje sie ze po 2 ciazy zostanie mi cukrzyca, bo istnieje takie ryzyko

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

01 lip 2008, 17:05

no najwidoczniej nie ejstem stworzona do rodzenia dzieci :-) chciałam miec drugie dziecko, jeszcze niedawno byłam o tym przekonana ze za jakies 3 lata bede przekonywac meza do tej decyzji, ale odkad zaczeły mi się te szumy to już zmieniłam zdanie. I mąż się cieszy... :-)

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

01 lip 2008, 17:25

Kasia, ale szumy to nie skutek ciąży a nieleczenia, takze to odpada :-D ale z cukrzycą to juz nie zarty tak samo jak ten ból piersi, koniecznie przebadaj sie bo lepiej dmuchac na zimne...

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

01 lip 2008, 17:44

no ja mam szumy z tego ze w ciazy tego zapalenia ucha nie leczyłam. teraz biore antybiotyki na to i jest lepiej ale nie wiem czy całkowicie sie to uda wyleczyc- pozyjemy zobaczymy
a piers- miałam robione usg i wszystko było ok.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 lip 2008, 18:00

Kasiu przykro mi ze tak masz,ale moze uda ci sie tego wszystkiego "pozbyc" wyleczyc :ico_haha_01: a kiedys moze i mezu dojrzeje z mysla o tym ze i na drugie dziecko nadszedl czas :ico_oczko:

W sumie moj T zamierza zajac sie tylko tynkami roznymi ale i jak bedzie "wolniejszy" to i inne pierdoly bedzie robic, tym bardziej ze wszystko potrafi zrobic :ico_haha_01: ale tfu tfu odpukac oby w ogole ryszylo hehe.musimy jeszcze jednego pracownika znalesc , dwoch juz jest :ico_haha_01:

Oskar dzis w porzadku,. nawet za bardzo nie broi..choc w sumie z tym ko9mputerem nie moge...nie moge usiasc na chwile bo on zaraz wlazi na mnie, na biurko, lapie myszke , klawiature, szlag mnie trafia :ico_puknij:

Oskar nie potrafi calkiem powiedziec swego imienia, ale czasem powie Okar, Osiar

Oski coz zaczyna lapac kryzys z siusianiem na toalete, ale przetrwamy i tak wygrywamy do 0...choc po ciezkich bojach :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość