katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

29 cze 2008, 12:28

Hi,tu dwie Kasie :-D od wczoraj wieczorkiem sobie razem jestesmy :-D dzieciaczki randkuja, mamusie plotkuja a tatusiowe pija %, czyli ogolem spotkanie baaaaardzo udane.


Buziaki od naszych rodzin :***

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

30 cze 2008, 11:06

Katrin zdjecia...plisssssssssssssssssss

Mróweczko może faktycznie jesteś już dalej w ciąży, a tam to nie możesz isć do lekarza czy tej położnej?

Wiesz co z tym ogródkiem to masz rację, jak mi się nie chce isć na spacer to też biorę młodego i na ogródek, my nie mamy nic specjalnego, ale pobiegać sobie może :-)

A ja dziś mam kolejny atak mdłości :ico_zly: , myślałam,ze już odeszły wpiżdziec, a tu znów wrócily :ico_zly: :ico_zly:

Delicja Hektorka pisala,że jej skórka od mandarynki zaszkodziła, a myże to moze całkiem coś innego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

30 cze 2008, 11:31

caro pojde juz w PL...za 2 tygodnie lece :-D


a tu tak pusto ze sie fochne zaraz :ico_olaboga:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

30 cze 2008, 13:01

Katrin ale ci zazdroszcze tego spotkania z Kasik , ale pewnie do takiego ogolno kwietniowego spotkania to nam nie dojdzie , bo sie zbieramy zbieramy i co
dziekuje za komentarz na NK :)

Caro bidulko z tymi mdłościami to nie miło ale pomysl nie długo sie skończa

Mróweczka no by były jajeczka jak to bedzie szybciej z terminem niż ci sie wydaje .
dziewczyna która leżała ze mna na sali jak rodziłam Lenkę miała przez 2 miesiace okres i termin im sie nie zgadzał i tak na troche ślepo potem wywoływali jej poród
a powiedz jak twoja rodzinka na wieść o kolejnym wnusiu - wnusi ??

[ Dodano: 2008-07-01, 07:28 ]
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: dziewczyny nic nie napisałyście oj oj :ico_olaboga:

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

01 lip 2008, 08:50

witajcie laseczki , jak milo znowu tu wpadac niestety u mnie smutno wczoraj dowiedzielismy sie ze nasza babcia ( laury prababcia) ma jeszcze tylko dwa miesiace zycia , i tak caly czas jakos nie moge sobie z tym poradzic, tutaj mam malego brzdąca który zaczyna życie a tu widzę jaki jest ten ostani odcinek...ahhhh

laurze ostanio wychodza czerwone kropki na calym siele po czyms...podejrzewam ze to jabłko ją uczula ale zaczynam się zastanawiać czy to nie jest skaza białkowa???wiecie cos o tym?a tak w ogole to ile butli pochłaniaja na dobe Wasze maleńśtwa??

[ Dodano: 2008-07-01, 08:54 ]
p.s serdeczne dzięki za zaproszenia na naszej klasie:)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 lip 2008, 11:51

hejka lasencje :)),
cosik pusteczki na naszym wątku :(
caro dzięki za wyjaśnienie :-D nie zaczaiłam :-D

jogobella skaza w tym wieku??????????????? :ico_szoking: nie nie nei na pewno to nie żadna skaza
jeśli chodzi o mleko to Olcia pije mało bo około 300 ml łącznie przez cały dzień. Ale takie zagęszczone kaszką, chociaż ona na nutramigenie jeszcze, więc nawet tyle to dla mnie i dla niej sukces

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

01 lip 2008, 12:16

delicja, no właśnie z tą skazą to też wydawało mi sie ze wszystko wiem dopoki znajomej corka nie zachorowala na nią jak miała 1,5 roku...to albo cos mi zle powiedziala albo juz sama nie wiem

Laura wypija włąsnie bardzo duzo w ciagu doby i zaczyna mnie to martwic , w nocy nie da sie jej oduczyc od butli , miala moment ze juz nie pila przez tydzien a potem znowu sceny dantejskie jak nie daj boze odmowie butli, wypija w nocy ok 200 ml tak o 4 nad ranem na wieczór ok.19.00 i czasami w południe co w sumie daje 600 ml.....to dwa razy tyle co Twoja :ico_szoking: a tez na noc zatrzepuje kaszką...

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 lip 2008, 13:31

jogobella, wiesz ja bym się tym wcale nie przejmowała. Każde dziecko jest inne, jak tak lubi mleczko to wg mnie bardzo dobrze, ja bardzo bym chciała, żeby Oleńka więcej piła mleczka, no ale na siłę jej nie wcisnę. A Ola przestała jeść w nocy jak miała 3 miesiące.Skoro budzi się w nocy na jedzonko to widocznie potrzebuje.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

01 lip 2008, 20:03

Joguś nie martw się, mi się wydaje że to raczej nie skaza, po takim czasie by wyszło :ico_noniewiem: , chyba nie! A ilością mleczka wcale się nie przejmuj, niektóre dzieci to wogóle nie piją mleka w tym wieku! Oskarek zjada rano i wieczorem po 240 z kaszką!

Mróweczko a to już niedługo zobaczysz swoje maleństwo :-) , kurcze ja bym chciała,zebys byla już dłużej w ciąży, żebyśmy w podobnym terminie rodziły :-) , fajnie by było :-)

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

01 lip 2008, 22:07

Nareszcie mam chwilke,zeby cosik tu skrobnac,jak wiecie mielismy cudowna wizyte Kasika z rodzinka.Ja jestem zakochana w Wikuni,przeurocza kobietka.Normalnie zrobie wszystko,zeby moj syn ja sobie dobrze przypilnowal i w odpowiednim czasie poslubil,bo trafilby do sympatacznej rodzinki.Tylko jak wiadomo nam kobietom(synowym)mezczyzni rzadko zakochuja sie w kobietach ,w ktorych chcialyby zeby zakochali sie ich mamusie.No,ale moze mi sie uda.

Caro-TY juz jestes w drugim cudownym trymestrze ciazy,jak ten czas leci!!!

Jogus-przykro mi z powodu choroby prababci Laurenki,to naprawde okropne,ze Ci,ktorych kochamy musimy czasem pozegnac.Jesli chodzi o skaze,to niestety to swinstwo moze sie nam zawsze przyplatac.TY chyba dlugo karmilas swoim mlekiem,wiec chyba jest prawdopodobne,ze dopiero teraz wyszla jakas nietolerancja.Ale najlepiej idz do lekarza,zeby rozwiac watpliwosci.A moze to tylko truskawki?

[ Dodano: 2008-07-01, 22:12 ]
Hektorka-i jak tam z tym mandarynkwym zatruciem???Bedziemy kibicowac trzeciej :ico_ciezarowka: ? :ico_haha_01:

Delicja-Twoja corcia super wyglada,wie nie martw sie ,ze wypija "tyko" 300 ml,sa mamy ,ktore marza o takim wyniku.Mojej kolezanki corka nie chce mleka odkad miala 5 miesiecy -to jest dopiero
jazda.

Mroweczka-cos czuje,ze jak dojedziesz do tej Polski to wyslesz nam wiadomosc z pierwszego Usg i bedziemy juz wiedzialy,czy mozesz kupowac te rozowe sukieniusie :ico_haha_02:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość