Awatar użytkownika
Rustamka_26
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 01 lip 2008, 10:56

01 lip 2008, 15:36

Jasnie Pani :) Nio prosze bardzo To mam do ciebie rzut kamieniem hahahha My mieszkalismy na Alexandra Park a teraz mieszkamy Na Clifton Park :) Na Alexandra i na Gleantine czesto chodze do znajomych Wiec zapa na kawke przyje na bank Miło bedzie kogos poznac :) Widze ze nalezysz do mam jak jak to mowie chusteczkowych wiec moze wkoncu bede miala motywacje zeby ja kupic bo bedzie mnie mial kto nauczyc ja wiazac :P

A jesli chodzi o emame to szybciorem wejdziesz w sklad :) Mi sie udalo po pierwszym poscie i od tamtej pory czuje sie tam rewelacyjnie :D

A to fotki mojego szkraba z przed 10 min Teraz wali drzemke :)


Obrazek

Czyli uczymy sie chwytac zabaweczki :)


Obrazek

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

01 lip 2008, 15:47

Jasnie Pani :) pisze: Marta, Emilka i Zubelek tez sa z Belfastu, ale one juz chyba zapimniały adres tej strony

nic z tego Jasnie pani nie zapomnialam ciagle was podczytuje tylko juz czasu na pisanie brak bo Nati strasznie broi a to wejdzie na lawe i tance odstawia to chce wchodzic na stol juz nie mam sil.... doslownie do sklepu tez nie da rady z nim isc bo ucieka a jak widzi ze cos jest poukladane musi to rozwalic :ico_olaboga: (w domu zreszta tak samo robi)
Rustamka tak jak Jasnie ci napisala ja rowniez w Belfascie mieszkam (dzis deszczowo wrrr) w okolicach Connswater tkze gdyby bylo w miare blisko to moglybysmy sie na kawke spiknac :ico_haha_01: moj nr GG jest w profilu wiec smialo pisz (tylko na poczatku napisz ze to ty bo inaczej nie odpowiadam :ico_noniewiem: )
Madziorka wygladalas superowo tak kolorowo ze w czerni sobie nie moge ciebie wyobrazic :ico_haha_01:
wiecej nie napisze bo zaraz pies mi z talerza obiad zakosi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Rustamka_26
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 01 lip 2008, 10:56

01 lip 2008, 15:58

Emilka_M Wiesz Jak juz sie spotyka kogos z tego samego miasta to w sumie nigdzie nie jest zadaleko :)
I widze ze nasi synowie maja tak samo na Imie tylko my Nie mamy H w imienu Jednak tradycjonalizm i konserwatyzm u nas wygral :)

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

01 lip 2008, 16:18

Rustamka_26 pisze:widze ze nasi synowie maja tak samo na Imie tylko my Nie mamy H w imienu Jednak tradycjonalizm i konserwatyzm u nas wygral :)

U nas wrecz przeciwnie jakos juz chyba z Polska na dobre sie przegnalismy :ico_oczko:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

01 lip 2008, 18:37

MADZIORKA slicznie razem z mezusiem wygladacie
JASNIE PANI szybko sie tlumacze, nie mam jeszcze swojego kompa, korzystam z czyjegos, tak wiec zdjecia wkleic tez jest ciezko, ale mam pare nowych to wkleje.

[ Dodano: 2008-07-01, 18:40 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2008-07-01, 18:43 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 lip 2008, 21:04

DELFINA, ale Maya ma długie juz wloski!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ostatnio jak widzialam jej zdjecia to miala takie marne odrosty jak Luska :ico_oczko:

Rustamka_26, moj gg w profilu jest aktualny. Zawsze właczony, tylko na niewidoczny ustawiony, to jak sie w moje okolice bedziesz wybierala to daj znac :ico_oczko: Kawka, herbatka, ciacho co tylko chcesz :ico_oczko:

Rustamka_26 pisze:Widze ze nalezysz do mam jak jak to mowie chusteczkowych

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: dobre :-D :-D Tego jeszcze nie słyszałam, chociaz nawet juz od chusteryczek byłam wyzywana :-D :-D Moja mieciutka chusta czeka na synka sasiadów, ktory na swait ma przyjsc 22 lipca, wiec sie pospiesz jak chcesz ja wypróbowac :ico_oczko: :ico_oczko:

Niby ten Belfast maly, ale dopbija mnie to, ze tutaj wszystkie autobusy jada do centrum... Do Emilki mam okolo 15 min autem, a jak sie autobusem wybieram to mi godzina schodzi, bo sie trzeba w centrum przesiadac :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

kumka28
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 lip 2008, 11:06

02 lip 2008, 00:12

hej ponownie

Nie nooo a mowia ze Reading to " Zaglebie polakow" :/

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

02 lip 2008, 10:53

kumka28, napewno znasz jakies polki z Reading, co???

kumka28
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 lip 2008, 11:06

02 lip 2008, 13:56

eve81 znam, dwie :] zadna nie ma dzieci, mieszkaja na drugim koncu miasta :/

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 lip 2008, 14:02

kumka28, a dlugo tam jestes? Nie macie spotkan dla mam Polek? W Belfascie takie sa i poznalam tam duzo mam, ale niestety one sa daleko ode mnie i w dodatku na okres wakacji zawieszone....

Moze sprawdz na forum Polaków w Reading? http://www.reading.net.pl/ . Ja w ten sposob ta polska grupe w Belfascie znalazlam....

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość