Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 cze 2008, 14:21

Witajcie

ja wlasnie jem drugie sniadanko, u nas ladna pogoda, sloneczko swieci i jest cieplutko, 25 stopni :ico_brawa_01: pranie wyprane i rozwieszone na podworeczku :-D

Dzis bylam w pracy nie mam juz sily robic musze chyba rzucuc to w cholere, jak pracowlalam, to tak mnie zaczelo kuc tam na dole w pipie ( sorki za okreslenie ) :ico_wstydzioch: i nie wiem co to jest czy to jest normalne, czasami tak miewam wlasnie :ico_noniewiem:
np przedwczoraj wysmiała imię które wybralismy dla naszego Synka i "uprzejmie prosiła" o przemyślenie decyzji :ico_zly:
i jeszcze podpiera sie argumentem, że ja tez noszę imię, które wybrała mi babcia... :ico_zly:
no kochana wspolczuje, ale to WY wybieracie imie dla synka, to jest Wadze dziecko a nie Twojej mamy i to Wam ma sie podobac imie, nie rozumiem takiego wlasnie podejscia :ico_noniewiem: moim zdaniem nie masz co tu rozmyslac, imie macie wybrane a nikomu sie nie musi podobac, wystarczy, ze Wam sie podoba i to jest najwazniejsze

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

30 cze 2008, 14:26

Pati85, dokładnie...no bo co to jest za argument że Alexander kojarzy jej się za alfonsem???? bo niby tak się mówiło za jej czasów-"Alek"....
no i twierdzi że to gejowskie imie....pojęcia nie masz jak mi było przykro...bo ja sie czułam tak, jakby smiała się z mojego syna, a nie z imienia, bo ja zaczęłam juz go z tym imieniem identyfikowac....

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 cze 2008, 14:39

Pati85, dokładnie...no bo co to jest za argument że Alexander kojarzy jej się za alfonsem???? bo niby tak się mówiło za jej czasów-"Alek"....
no i twierdzi że to gejowskie imie....pojęcia nie masz jak mi było przykro...bo ja sie czułam tak, jakby smiała się z mojego syna, a nie z imienia, bo ja zaczęłam juz go z tym imieniem identyfikowac....
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: o losie jak Twoja mama mogla tak powiedziec????? :ico_puknij:

Dla mnie imie Alexander nie kojarzy sie z alfonsem i to nie jest zadne gejowskie imie, jestem w ogromnym szoku, naprawde, nie wiem co powiedziec i napisac. Nie martw sie i sie nie przejmuj, wyobrazam sobie jak sie poczulas. NIe mart :ico_puknij: sie kochana

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

01 lip 2008, 12:23

Pati85, dzięki za wsparcie... :ico_sorki: a mamuska dała czadu...gdyby nie fakt, że jest świeżo po biopsji wątroby, powiedziałabym jej co myślę :ico_zly:
ciekawe jak radzi sobie Marta....

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

01 lip 2008, 13:19

Witajcie, cos tu u nas pusto i nie ma z kim pogadac :ico_placzek: u nas pogoda dopisuje, jest cieputko i fajnie, w oncu moze lato zawitalo na stale :ico_brawa_01:

Pati85, dzięki za wsparcie... :ico_sorki: a mamuska dała czadu...gdyby nie fakt, że jest świeżo po biopsji wątroby, powiedziałabym jej co myślę :ico_zly:
nie ma za co kochana, a co na to Twoj maz? Powiedzialas mu o tym???
ciekawe jak radzi sobie Marta....
no wlasnie tez sie zastanawiam, nie zaglada ostatnio wiec chyba nie ma jak, nie chce tesciowki zostawic samej a przeciez siedzi z nia calymi dniami, biedna

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

01 lip 2008, 13:50

Pati85, tak....najpierw siedziałam cicho, bo znam swojego chłopa i jego nieprzewidywalność...ale jak chodziłam cały dzień struta, a potem sie popłakałam, wyciągnął ze mnie o co chodzi...całe szczęście odbyło się bez ekscesów. bardzo mnie wsparł, a Mamuśka póki co nietknięta :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 lip 2008, 16:28

"uprzejmie prosiła" o przemyślenie decyzji
ja leje :ico_haha_01: no to ladnie :ico_olaboga: Nie no co ty Zirca Alexander to boskie imie Igusi sie bardzo podoba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A co do mnie i tesciowej to jest mniejwiecej tak............
Maz zabral tesciowa gdzies tam wiec mam wolne od niej...wiecie co ja nie wiem czy to ciaza czy co ale ona mi tak na nerwy dziala ze ja juz nie wyrabiam
Wczoraj np.,,przejdziemy sie do marketu,, nie wiem po co no ale jak chciala to z nia poszlam-a ta wziala sobie swoj koszyk i laduje jakies miesa wybiera pol godziny ja juz cala wkurzona -dobra przynosimy je do domu chce je zaprozic no bo niby co mam zrobic z 6 stekami,2 paczkam mielonego,kurczakiem i schabowymi...a ta nie nie ona zaraz zrobi schabowe potem klopcy,a wieczoram rosol i skrzydelka podsmazy no nienormalna ...
I lalam bo zarobila to schabowe to maz stwierdzil ze jakies dziwne robi i ja robie leprze
Potem dzwonilam do lekarza a ona ze to ona ze mna pojdzie mowie ze nie ma po co bo w poczekalni bedzie siedziec-naszczescie maz jej to wyperswadowal
Do dentysty jak sie dowiedziala ze bylam-oj a to w ciazy chyba nie wolno
Wieczoram siedze mezowi na kolanach ten mnie przytula -a ona ,,oj nie nie o TYCH rzeczeach to zapomnij tam w brzuchu jest moja wnuczka,,
Normalnie masakra nie bede sie tu wiecej rozpisywac bo pewnie niektore wiedza co mam na mysli
Jutro jade do okulist to pewnie bedzie sie ze mna wlekla
Ale powiedzialam jej ze po porodzie to bez sesu zeby przylatywala i jestem z siebie dumna woje sama sie zieckiem zajmowac i ryczec ze sobie nie moge poradzic niz z nia sie jeszcze meczyc :ico_zly: Generalnie jest gorzej niz myslalam i chyba mi sie mozg zlasuje wiec jak co dziewczynki to bedziecie znaly powod :ico_oczko:
Dzisisjsza wizyte u lakarza opislam ,,w pazdzierniku,, pozdrowionka dla wszystkich mamusiek :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

01 lip 2008, 17:24

mmarta81, o losie drogi top faktycznie tragedia, ja bym nie wytrzymala z nia :ico_olaboga:
Wieczoram siedze mezowi na kolanach ten mnie przytula -a ona ,,oj nie nie o TYCH rzeczeach to zapomnij tam w brzuchu jest moja wnuczka,,
normalnie :ico_szoking: :ico_olaboga:

Kochana zycze cierpliowsci i wytrwalosci mam nadzieje, ze sie nie zalamiesz :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2008-07-01, 17:39 ]
mmarta kochana to super, ze z mala jest wszystko dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

01 lip 2008, 18:04

Ale powiedzialam jej ze po porodzie to bez sesu zeby przylatywala i jestem z siebie dumna woje sama sie zieckiem zajmowac i ryczec ze sobie nie moge poradzic niz z nia sie jeszcze meczyc Generalnie jest gorzej niz myslalam i chyba mi sie mozg zlasuje wiec jak co dziewczynki to bedziecie znaly powod
No widze ,ze tutaj sie wesolo zrobilo :ico_noniewiem: Ja mam takie samo zdanie juz wole pasc na twarz przy dziecku niz znosic moja tesciowa,a ta jeszcze w dodatku na miesiac sie zaprasza ,no po!£$^%RT baba!Sama nie wiem ,co z tymi kobietami jest nie tak, moze menopauza ma takie przykre objawy!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 lip 2008, 19:43

moja tesciowa,a ta jeszcze w dodatku na miesiac sie zaprasza
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: no to masz przeje%$#@
Sama nie wiem ,co z tymi kobietami jest nie tak, moze menopauza ma takie przykre objawy!
wiesz co mis ie wlasnie tak wydaje :ico_haha_01: :ico_haha_01: ze to ta menopauza :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość