Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 lip 2008, 09:22

cześć dziewczyny

CleoShe pisze:Rafal zajal sie tatuowaniem

to jak mój Kuba, tylko ostatnio nie ma na to czasu...
madziarka81 pisze:odkładam ją na noc do łóżeczka, pośpi do 12,1 i jak się obudzi na cycusia zabieram do siebie juz.
właśnie tak zawsze robię...

Kuba wyjechał o 6.15, o 7 wyleciał samolotem do Berlina, nie wiem o której ma przesiadkę, ale wieczorem ma być w saint Tropez... wczoraj wieczorem pojechaliśmy po kilka rzeczy jeszcze na wyjazd i jakieś ciuchy, ale wyjechaliśmy o 20.15, a o 21 zamykali butiki, więc Kuba sobie kupił ciuchy, a ja już nie zdążyłam-ręce mi opadły kurcze, bo teraz muszę czekać na powrót Kuby z zakupami...

Miałam problem z internetem, zaczęłam kombinować z połączeniem i w końcu w ogóle nie działał, jakieś 30 minut temu udało mi się naprawić... moja mama w tym czasie ululała Gabriela i sobie śpi u niej na łóżku... jak tak na niego patrzę to widzę jaki już duży jest, jak bardzo się zmienia... jestem dumna, że wykarmiłam Go własną piersią i rośnie tak zdrowo, a poza tym bierze mnie też refleksja, że Gabriel tęskni za Kubą, którego ostatnio właściwie wcale nie ma w domu-wczoraj miał godzinę wolna popołudniu, to się z Gabim wściekał na łózku, podrzucał Go turlał, huśtał... w całym domu było słychać jak skrzeczy z radości i się śmieje... ja robię co w mojej mocy, żeby był zdrowy, najedzony i wypielęgnowany, ale nie potrafię się z nim tak bawić :ico_noniewiem:

zamierzam dzisiaj ugotować mu coś, bo ostatnio mój tato przywiózł nam marcheweczkę z ogródka, więc coś upichcę.

nasze zdjęcie ze spaceru nad rzekę

Obrazek

[ Dodano: 2008-07-01, 09:24 ]
a tak mój bąbel siedzi u babci na kanapie
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-01, 09:27 ]
no i piękny mój dzidziulo :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

01 lip 2008, 11:29

Fintifluszka pisze:CleoShe napisał/a:
Rafal zajal sie tatuowaniem

to jak mój Kuba, tylko ostatnio nie ma na to czasu...


No właśnie wiem, że Kuba też dziara. A Rafał wreszcie się wziął za to bo maszynkę i resztę osprzętu kupił już z rok temu i tak to leżało. Zrobił koledze jeden tatuaż, pochwalił się i telefon mu się rozdzwonił :ico_haha_01: .Ostatnio nawet zamówiliśmy sztuczną skórę do tatuowania żebym i ja się trochę poduczyła :-D . Mi samej ciężko się zdecydować na motyw i miejsce tatuażu, który chciałabym by Rafał mi zrobił.

A ostatnio był u nas Rafała kolega z pracy.. przyjechał byśmy zapoznali się ze zwierzem, którego Rafał zgodził się wziąć pod opiekę kiedy znajomy będzie przez miesiac na holidayu w Polsce..
Obrazek
Waran :ico_noniewiem:

Justyna, na zdjęciu nad rzeczką wyglądasz jakbyś miała z 16 lat :ico_haha_01:

Dobra, ja uciekam się szykowac bo umówiłam się z koleżanką na mieście.
Buzka....

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

01 lip 2008, 11:31

Czesc kochane na wstepie sorki zas za rzadkosc pobytu na TT :ico_sorki: ostatnio jakos nie mam weny tworczej i humorki na pisanie strasznie kloce sie z moim chlopem i czasami mam juz dosc-zaraz wam napisze,ale najpierw to przede wszystkim spoznione zyczonka dla solenizantow :ico_tort: ,zdjecia powklejalyscie super,jak tak popatrzyłam to widac jak nasze pociechy rosną :-) ......Jeśli chodzi o pytanie Serduszko to ja poznałam Marcina na egzaminie na prawko on robil na C a ja na B,caly czas sie kolo mnie krecil,a juz po egzaminie ktory oblałam spytał mnie jak mi poszlo odpyskowalam wkurzona ze zle i zaczal jakos mnie pocieszac i tak sie poznalismy,pozniej zaprosil mnie na kawe-poszlam i tak sie w nim zakochalam odrazu i wiedzialam,ze chce z nim byc imponowala mi jego doroslosc,bo dotychczasowi moi faceci byli jak dzieci.Z Marcinem straciłam dziewictwo i ciesze sie z tego powodu,po msc znajomosci planowalismy slub kiedy skoncze szkole jednak wzielismy go wczesniej poniewaz zaszlam w ciaze z Julia i tak to trwa do dzis :ico_haha_01:
Co do chodZikow to kazdy lekarz ich odradza,ale mysle,ze duzo tez zalezy od dziecka Julia miala chodzik fakt ze nie byla w nim caly czas bo tylko jak np musialam cos zrobic,ale fajnie w nim chodzila i poki co jest wszystko z nia ok...Mirusiowi tez kupie ale to dopiero jak skonczy 8msc.
U nas wszystko ok,Mirek tez juz ładnie siedzi sam przez jakis czas,oczywiscie obroty i pelzanie opanowal do tego stopnia,ze wole rozlozyc koc na podlodze i tam go klasc bo boje sie ze z wersalki spadnie...Dzis bylismy na pobraniu krwi i moj syno nawet ne kweknal :ico_haha_01:

No a jesli chodzi o meza to sprawa wyglada tak:
Jakis czas temu spytał mnie czy jesli rzuci palenie i te pieniadze co wydaje na fajki bedzie odkladal na kuada czy bedzie mogl sobie go kupic-powiedzialam,ze jesli rzuci palenie to tak....A on kupil sobie swojego czterokołowca a fajek nie rzucił :ico_zly: ,dwa dni pozniej kupił sobie nowy tel na abonament co mnie wkurza bo niestety,ale moj maz juz kiedys mial tel na abonament z ery i naciagnal dlugow wiec teraz sie boje,ale on nie rozumie czemu ja mam jakies watpliwosci,a jakis czas temu jak zrobilam sobie tipsy za 50zł(dodam ze dostalam na to od mamy pieniadze) to zrobil mi wojne ze rozpier..... kase na byle co..... Przedwczoraj jego rodzinka robila grila na ktorego on sam poszedl a ja zostalam w domu sama z dziecmi-i on nie rozumie dlaczego czuje sie pokrzywdzona :ico_zly: no dziewczyny powiedzcie czy was by to nie zdenerwowalo?Zaczal sie zachowywac jak kawaler a zapomnial chyba ze musze jeszcze wydac 200zl na paszporty,ponad 100zl na szczepionke skojarzona i przeciez na wakacje jedziemy no a pozatym trzeba tez za cos zyc.....normalnie mam takie nerwy ze juz niewiem co mam z tym wszystkim zrobic.....Jak mu mowi co mnie boli to on moje slowa przekreca tak ze wychodzi na to,ze to ja jestem najgorsza i odechciewa mi sie wogole z nim rozmawiac...ech. :ico_placzek: :ico_zly:


Dobra kochane ide bo Mirek placze pozniej jeszcze zajrze i wkleje wam filmik

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

01 lip 2008, 11:40

justyna super siedzi sobie Gabcioch na kanapie :ico_brawa_01:
Cleo to masz następne 'dziecko' do opieki :ico_oczko: ja bym się bała takiego gada
Jola no niestety czasemfacci tacy są że nic nie rozumieją i czasem jednego dnia rozmowa nie przynosi efektów a drugiego dnia już lepiej, myślę że trzeba to przeczekać i nie ma co się denerwować i krzyczeć na siebie bo dzieciaczki to źle odbierają. Ci nasi mężowie to się zachowują jak takie małe dzieciaczki :ico_puknij: im starsi tym młodsi duchem. Mój sobie wymyślił samochodzik sterowany ostatnio :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 lip 2008, 11:59

Jola powiem Ci, że chyba każdy facet tak ma czasami... :ico_noniewiem: można powiedzieć-szkoda nerwów, ale jak Kuba wpada w taki upierdliwy okres to też się wściekam i nie ma na to rady... Kuba też miał na motocykl odkładać pieniądze i kupić w sierpniu, jak się zgodziłam, że tak będzie dobrze, to już tydzień po tym miał motocykl i do tej pory jeszcze Go spłacamy, przez motocykl nie poszłam z Gabim na basen :ico_puknij: no ale po czasie jest mu przykro, że się tak zachował-pewnie nie po raz ostatni :ico_oczko: ale co zrobić

Kurde dziewczyny jakaś baba mi dzwoni na komórkę i woła "czesiek? czesiek?" jak mówię, że pomyłka to się bez słowa rozłącza, a teraz dzwoni znowu ja halo, a tam cisza... :ico_puknij:

Gabriel zasnął na podworku, chciałam mamę wyciągnąć do korony-centrum handlowe... bo Kuba mi zostawił kasę i chociaż bym sobie krótkie spodenki kupiła jakieś, ale coś się mama wykręca sianem :ico_oczko: chyba jej się nie chce...

[ Dodano: 2008-07-01, 13:26 ]
no, Gabriel zjadł na obiad ziemniaczka i marcheweczke ugniecione z masełkiem... nawet popijał troszkę herbatką...

[ Dodano: 2008-07-01, 15:08 ]
ależ Gabriel miał atak zęba-jak okropnie płakał, aż mu łezki z oczek leciały :ico_placzek: puściłam mu filmik na telefonie z Kubą jak robi "A BU" i rozśmiesza Gabiego-troszkę się nawet uśmiechnął, ale zaraz znowu krzyczał... utuliłam Go na podusi i zasnął...

A Kuba właśnie wysiadł z samolotu-jest już na lazurowym wybrzeżu, nawet nie wie ile dobrego wyniknęłoby z jego obecności w domu

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

01 lip 2008, 17:35

czesc dziewczynki :ico_haha_02: troszke mnie nie bylo..mam niemale zaleglosci :-) a to dlatego ze maz mial teraz 2 dni wolnego i albo siedzielismy razem albo gdzies jezdzilismy :-D
wczoraj np bylismy na miescie ze znajomymi i na basenie :ico_haha_02: fajnie bylo ale mnie wieczorem tak rozbolala glowa ze nawet nie mialam sil kompa wlanczac i poszlm od razu spac :ico_noniewiem:

pozdrowionka :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

01 lip 2008, 18:37

Arturek spał normalnie chyba z dwie godziny teraz i pojęcia nie mam jak to teraz będzie w nocy, mam nadzieję że jakoś będzie spać.

justyna to nasze dzieciaczki jadły dziś to samo :ico_oczko:

Jutro idziemy oddać mocz do badania Artura bo mieliśmy koltrolować przez te jego bakterie co miesiąc i chyba jakoś teraz wypada ten miesiąc.

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

01 lip 2008, 18:54

a ja zrobilam malemu morfologie z paluszka i wyszla mu anemia :cry:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

01 lip 2008, 19:17

Ula już wykąpana, właśnie wciąga kaszkę, a ja mam chwilunie na neta. Bede miała dzisiaj gosci, wpadna moje kuzynki, więc musze sałatkę grecką skonczyc :-)
Justyna super zdjęcia, rzeczywiście młodziutko wyglądasz.
Jola współczuję sytuacji z mężem, ja czasem jak mam podobnie, stawiam wszystko na jedną kartę i mówię to co myślę i co mi się nie podoba, zazwyczaj to pomaga i Jarek przeprasza mnie i jest OK. Na szczęście nie wypomina mi że coś sobie kupiłam, ale sam też raz kupił komórkę za 300zł, bo dostał podwyżkę i chciał siebie nagrodzić. Byłam wściekła, że tak postąpił, od tamtej pory uzgadnia ze mną większe wydatki. Nie lubię sie z nim kłócić....
Klaudia, to masz kochane zwierzątko do głaskania i przytulania, takie milutkie.... :ico_smiechbig:
Fintifluszka pisze:A Kuba właśnie wysiadł z samolotu-jest już na lazurowym wybrzeżu

pozazdrościć, ciekawa ta Jego praca :-)
Dobra, Ulek zasnęła, idę kończyc salatkę, moze pozniej zagladne... :)

[ Dodano: 2008-07-01, 19:20 ]
Serduszko89 pisze:a ja zrobilam malemu morfologie z paluszka i wyszla mu anemia :cry:

Ulek tez miała niska hemoglobine od urodzenia i caly czas podaje jej zelazo w syropku, ale ostatnie wyniki byly juz dobre, wiec niedługo, nie bede musiala jej dawac. Bedzie dobrze, nie martw sie :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

01 lip 2008, 20:18

Ja tez jutro na morfologie sie wybiore i badanie moczu bo mam dwa dni wolnego.Amelka jest wieczorami okropna tak jej te zeby dokuczaja

[ Dodano: 2008-07-01, 20:42 ]
Obrazek
a to dzisiaj na grilu u kolezanki
Obrazek
a tak jadlam zupke
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość