aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

30 cze 2008, 11:47

hej dziewczyny.
BeataW, prześliczny synek,fajne ma włoski :ico_brawa_01: :-D

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

30 cze 2008, 12:43

oto pysia i nazeczony izuni :ico_haha_01:

pilnuj pilnuj beatka :-)
odnalezli wspólny język :-D <<doslownie>>

Obrazek

Obrazek

pomocna dłoń--silna i męska :ico_oczko:


Obrazek

i inne czułosci...


Obrazek

Obrazek

Obrazek

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

30 cze 2008, 14:04

BeataW synus przesliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ile on włosków ma :ico_szoking:

lidziasc,foteczki super,a nazeczony jaka fajowa fryzurke ma :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

30 cze 2008, 21:01

nazeczony jaka fajowa fryzurke ma
punks not dead :-) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

01 lip 2008, 08:34

lidziasc zdjęcia przesliczne a para jak marzenie :ico_sorki: :ico_brawa_01:

dzień dobry...
ja musze dziś do srody jechać i kupić jakis prezent na to sobotnie wesele :ico_noniewiem: a nie bardzo mam pomysł :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

01 lip 2008, 11:37

czesc kochane
wybaczcie ze tak rzadko tu zagladam,ale moj syno zrobil sie taki okropny,ze jak nie spi to non stop na rekach albo trzeba go zabawiac a jak spi wykorzystuje czas na robienie obiadu czy porzadki....doczytam was i poodpisuje a poki co wklejam filmiki
http://pl.youtube.com/watch?v=MQMA4BOF9aQ
http://pl.youtube.com/watch?v=9Se3sMYXDhA
http://pl.youtube.com/watch?v=i0Oam5_DBag
http://pl.youtube.com/watch?v=hFNDRUw7OKw


Bylysmy z Julcia juz u kardiologa i jest wszystko ok wiec nie wiadomo wkonczu czemu se tak poci bo wyniki krwi tez super-moze poprostu taki jej urok.11-go sierpnia idziemy do psychologa bo dostała skierowanie
Ostatnio na nic nie mam ochoty bo zas kloce sie z chlopem :ico_noniewiem:
Jakis czas temu spytał mnie czy jesli rzuci palenie i te pieniadze co wydaje na fajki bedzie odkladal na kuada czy bedzie mogl sobie go kupic-powiedzialam,ze jesli rzuci palenie to tak....A on kupil sobie swojego czterokołowca a fajek nie rzucił :ico_zly: ,dwa dni pozniej kupił sobie nowy tel na abonament co mnie wkurza bo niestety,ale moj maz juz kiedys mial tel na abonament z ery i naciagnal dlugow wiec teraz sie boje,ale on nie rozumie czemu ja mam jakies watpliwosci,a jakis czas temu jak zrobilam sobie tipsy za 50zł(dodam ze dostalam na to od mamy pieniadze) to zrobil mi wojne ze rozpier..... kase na byle co..... Przedwczoraj jego rodzinka robila grila na ktorego on sam poszedl a ja zostalam w domu sama z dziecmi-i on nie rozumie dlaczego czuje sie pokrzywdzona :ico_zly: no dziewczyny powiedzcie czy was by to nie zdenerwowalo?Zaczal sie zachowywac jak kawaler a zapomnial chyba ze musze jeszcze wydac 200zl na paszporty,ponad 100zl na szczepionke skojarzona i przeciez na wakacje jedziemy no a pozatym trzeba tez za cos zyc.....normalnie mam takie nerwy ze juz niewiem co mam z tym wszystkim zrobic.....Jak mu mowi co mnie boli to on moje slowa przekreca tak ze wychodzi na to,ze to ja jestem najgorsza i odechciewa mi sie wogole z nim rozmawiac...ech. :ico_placzek: :ico_zly:

uciekam bo Mirek placze papa

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

01 lip 2008, 12:27

Jola_85, bardzo mi przykro,ze Twój mąż tak nieodpowiedzialnie się zachowuje :ico_olaboga: przypuszczam,że rozmowy na nic sie nie zdają?
a może spróbuje zrobic tak,że dasz mu całą kaskę która jest na zycie i inne potzreby i niech przez 1 miesiąc się nimi rządzi a Ty tylko chodź i mów co potrzeba??

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

01 lip 2008, 14:39

Jola_85, współczuję sytuacji z mężem.Chłopy to duże dzieci.Jak czegoś chcą to naobiecują a potem i tak nic z tych obietnic nie wychodzi :ico_noniewiem:
Może zrób jak radzi kwiatunio, faceci myślą że jak siedzi się w domu to nic nie trzeba kupować.A jak wyjdziesz na spacer ,kupisz dziecku jakąś bułkę,coś do picia,lody itp to zdziwieni że "pieniądze już wydałaś? i wielkie halo.Ja na szczęście mam swoje "drobne" :ico_oczko: (z pracy weekendowej) ale przynajmniej nie muszę się prosić.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

01 lip 2008, 19:08

jola wspolczuje ci przejsc z mezem.moj tez taki nieodpowiedzialny ale co do kasy to ja trzymam a jemu wydzielam po troszku :-)
dogadacie sie ale otworz mu oczy ze jest tata a nie beztroskim kawalerem.

chyba dzis dzien taki do nonono bo ja tez dostalam ochrzan od lekarza za ..niewinnosc.zaczely sie urlopy i jest nawal do tych lek co pozostali.
mial za duzo pacjentow i nie wyszedl o 18 tylko siedzi do tej pory zadzwonil do mnie wsciekly ze mu tyle ludzi zapisalam i co ja sobie wyobrazam..palant nie dal sobie wytlumaczyc nic <ze ost osobe mu zapisalam o 16:40 a to on sie grzebal jak slimak> i zucil mi sluchawka...gryyyyyyyyyyyyyyyyy

ja mu nagadam........... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

jak tylko wyjdzie z gabinetu-ja tez zostaje po godzinach bo on sie grzebal a ja zarazbiam 1100 a on 1600 za prace 2 x w tyg

lilo

01 lip 2008, 20:21

lidziasc, świetne fotki :ico_brawa_01:

Jola_85, każda z nas czasem pisze takie posty - znaczy każdy facet czasem nawala :ico_oczko: Oni faktycznie są jak dzieci, muszą mieć swoje zabawki i wypróbowują naszą cierpliwość... No i czasem przeciągają strunę....
moje slowa przekreca tak ze wychodzi na to,ze to ja jestem najgorsza
No - to też standard - mój zawsze zaczyna histeryzować, że ja chciałabym z niego pantoflarza i sprzątaczkę zrobić :ico_smiechbig:
Biedaczek.......
Oby się chłop opamiętał :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość