Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

01 lip 2008, 20:48

Miala do nas przyjechac po drodze do Szkocji kuzynka na 2 dni.Wiec moja mama korzystajac z okazji,ze bedzie jej to latwiej przeslac, kupila maluszkowi mase kosmetykow ,masci,herbatek za w sumie 250 zl.Poniewaz to kuzynka meza,wiec moja mama przed wyjazdem do Niemiec-bo tam pracuje,zostawila to wszystko u tesciowej,zeby jej przekazala.Niestety okazalo sie,ze kuzynka zmienila plany i nie jedzie.Moja tesciowa zadzwonila do mnie,ze teraz to ona nie wie co z tym zrobic,bo ona nie ma pieniedzy,zeby mi to wyslac,poczym 2 dni pozniej pojechala na 2 tygodnie na wczasy do Chorwacj.Ja sobie za to zaplace-mam ja w nonono ,ale jest mi przykro,ze mogla cos takiego powiedziec. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 lip 2008, 21:14

:ico_pocieszyciel: Miszka no to Ci ladnie powiedziala :ico_puknij: -ale co tam wyslij jej kase na przeslnie i miej ja w nonono :ico_brawa_01:
Wiesz co mnie wku%$# u mojej tesciowej to ze ciagle nazeka na brak kasy :ico_zly: non stop jej za malo :ico_noniewiem: a moj maz jej powiedzila ze nie bedzie jej teraz kasy wyslal jak sie dziecko urodzi :ico_haha_01: wiec juz widze co bdzie gadala.
Ostnio jak Marcin do niej dzwonil to ona ,no stara bieda wiesz...nie ma pieniedzy...,, a o sie wku%$# i jej powiedzial ze ciagle narzeka :ico_haha_01: :ico_haha_01: lalam z tego :ico_brawa_01:
Nie ma kasy a jak tu przyleciala to tylko by po skalapach chodzila i kase na ciuch tracila :ico_olaboga: bez sesu takie gadanie :ico_olaboga:
Ona mojemu mezowi nic nie dala :ico_zly: a jak 4 latat temu Marcin mial operacje serca i 3 tyg lezal po niej w szpitalu nawet go nie odwiedzila :ico_zly: :ico_nienie: co to za matka

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

01 lip 2008, 22:03

Wiesz co mnie wku%$# u mojej tesciowej to ze ciagle nazeka na brak kasy non stop jej za malo a moj maz jej powiedzila ze nie bedzie jej teraz kasy wyslal jak sie dziecko urodzi wiec juz widze co bdzie gadala.
Ostnio jak Marcin do niej dzwonil to ona ,no stara bieda wiesz...nie ma pieniedzy...,, a o sie wku%$# i jej powiedzial ze ciagle narzeka lalam z tego
Nie ma kasy a jak tu przyleciala to tylko by po skalapach chodzila i kase na ciuch tracila bez sesu takie gadanie
My chyba mamy ta sama tesciowa!Wiesz co moja jest po prostu identyczna,nie dosc,ze narzeka ze nie ma kasy to jeszcze ciagnie od Artura jak tylko przyjedzie a ze jest wlasciwie co 2 miesiace wiec mnie to tak w$%$$.A w butach za 400 zloty ostatnio przyjechala,no zesz k...to mnie na takie nie stac.Jak przyjezdza to wyciaga Artura do miasta i jeczy jaka ta bluzeczka piekna,a jakie tamte buciki cudowne,jaka to szkodaze sobie nie moze kupic,no i synus wyciaga karte i kupuje.,Mowie Ci jak ona mi dziala na nerwy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: To my dzicko w drodze ,a ta ma to w nonono ,najwazniejsze jest zeby jej bluzeczke kurde kupil,ja nie wiem co to za matka....

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 lip 2008, 08:53

Witam sie :-)

ale u nas piekny poranek, jest teraz 21 stopni, ide robic sobie sniadanko bo glodni jestesmy i dzis bede miala czas na TT bo wczoraj pieknie mieszkanko posprzatalam ze az lsni :ico_brawa_01: w koncu zawitalo do nad lato :ico_brawa_01:

mmarta i miszka co do tesciowych to ja sie nie wypowiadam, wiem cos na ten temat ale nie chce tu o tym pisac, a te narzekanie na brak pieniedzy to ja tez znam, to chyba u nich normalne, ja juz przestalam na to zwracac uwage szkoda nerwow :ico_puknij:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 lip 2008, 10:14

Dzien dobry Kochane dziewczynki!Jeszcze tylko 2 dni i bede mogla przesiadywac na TT calymi dniami!Dzis mam wolne,do pracy ide jutro i pojutrze i zaczynam urlop macierzynski :ico_brawa_01: Dzis za wiele czasu raczej nie mam ,ale nadrobi sie :-D W poniedzialek juz bede miala lozeczko!!!!Troche wczesnie,ale zdobyczne wiec nie mam wyjscia,musze wstawiac.Nic mu nie bedzie,przykryje materacyk folia i jakos dotrwamy.No to zostal mi do kupienia tylko wozek i.....pieluchy :ico_brawa_01: W srode mam ostatnie usg i juz tylko czekamy :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

02 lip 2008, 10:31

Witam wrzesniowe :ico_ciezarowka:

Jak znosicie te upaly?????????? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 lip 2008, 10:44

Jak znosicie te upaly??????????
Witamy!Upaly?U nas z tymi upalami to tak roznie bywa :ico_haha_01: Polowa z nas mieszka na wyspach,mamy tutaj bryze od morza :ico_haha_01: Strasznie Ci zazdroszcze,ze bedziesz miala swoje malenstwo jeszcze latem,lykniecie sloneczka,u nas rozwiazanie w szczycie pory deszczowej :ico_placzek: Az sie zastanawiam czywozek z gondola kupowac,czy nie warto :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

02 lip 2008, 10:50

miszka, powiem Ci,ze gondola to dobra sp[rawa na zimne dni.Ja rodzilam w pazdzierniku i moj maly cala jesien i zime przejezdzil w gondoli,zawsze bardziej osolni niz spacerowka :ico_oczko: Takie jest moje zdanie......:)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 lip 2008, 10:51

Witam dziewczynki :ico_placzek:
umieram zaraz pawia puszcze -tesciowa od 9 smazy jakies miecho ktore sam,a bedzie zapewna wpierda^%$ bo j miecha NIE a Marcin tez nie je czerwonego miesa :ico_puknij:
Niech ona juz jedzie i nigdy nie wraca-biedna moja coreczka ona ja na bank bedzie dusila jak sie urodzi :ico_noniewiem:
Ja chce juz swoj spokoj w chacie niech ona jedzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 lip 2008, 11:11

miszka, powiem Ci,ze gondola to dobra sp[rawa na zimne dni.Ja rodzilam w pazdzierniku i moj maly cala jesien i zime przejezdzil w gondoli,zawsze bardziej osolni niz spacerowka Takie jest moje zdanie......:)
Nie ,no ja zartowalam z ta gondola :ico_haha_01: Masz jak najbardziej racje,bez gondoli nie wyszlabym do wiosny z malenstwem z domku :ico_haha_01:
umieram zaraz pawia puszcze -tesciowa od 9 smazy jakies miecho ktore sam,a bedzie zapewna wpierda^%$ bo j miecha NIE a Marcin tez nie je czerwonego miesa
Martunia pakuj manatki i przyjezdzaj do mnie :ico_haha_01: U mnie jeszcze tesciowej nie ma,ale...........chce przyjechac za 2 tygodnie,bo pracuje w szkole i wlasnie ma wakacje.Ciekawe kto jej k£"%$%^bilet kupi,bo na pewno juz nie moj Artur :ico_zly: Ja znow placze ze smiechu!!!!!!Myslisz,ze bedzie dusila??????

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość