Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

02 lip 2008, 11:17

hej dziewcyzny dawno mnie nie bylo ale to wynik braku czasu i zmeczenia.... ja w poniedzialek byllam na usg i badaniu wsyzstko jest ok i w porzadku dzidzius rosnie:D!

ale dzis` musialam wziasc nospe strasznie mnie boli dól brzucha tak jakby to byly jajniki;/ martwie sie.. a moze wcale nie powinnam moze to tylko macica sie rozszerze?

w sobote bede juz Pani Wydra:D a tak wogole to juz sobie mieszkam u meza a on w pracy:(

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

02 lip 2008, 11:22

milutka204, cześć :-)

suprr, że u Ciebie wszystko w porządku :-D

noo, mam nadzieję, że wrzucisz nam tutaj chociaż jedną fotkę ze ślubu :-)

a brzuszek może przestanie boleć... poczekaj.. poleż... meliskę wypij... a jak będzie bardziej bolało to nawet na pogotowie idź, bo wiesz, jak duży ból to nie ma co czekać... ale mam nadzieję, że minie...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

02 lip 2008, 11:28

nie no ból jest jakby na okres wzielam nospe przeszlo...ale znow zaczyna...a musze pojechac do mamy ...wlosy maluje szamponetką chyba tio nic dzidzi nie szkodzi:D jak mi sie uda to moja fasoline wam wkleje:D

a u ciebie ananke jak tam? usg jeszcze nie mialas? ja juz nie moge sie doczekac odebrac ptrawko i smigac bo skzoda na bilety:P aaaa tesciowa kupila krolika... i teraz on na mojej glowie;/ :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
perelka25
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 252
Rejestracja: 08 cze 2008, 18:31

02 lip 2008, 11:30

ananke, nie chyba na czucie dzidzi to za wczesnie ....nie wiem co to jest ale wlasnie tak czuje silne drgania i jakby cos sie obracalo,przewracalo zaczynam sie martwic co to moze byc ....myslalam ze to jelita ale to nie to
strasznie mnie boli dól brzucha tak jakby to byly jajniki;
ja tez tak mialam pare dni temu i polecialam z tym do lekarza wszystko ok to macica sie rozszerza ...ale wtedy najlepiej polozyc sie i wziasc nospe nospa nie tylko ulzy w bolu ale ma dzialanie rozkurczowe

[ Dodano: 2008-07-02, 11:31 ]
ie no ból jest jakby na okres
ale gdzie cie boli jak na @? w dole brzucha czy jajniki? to sa takie skurcze

[ Dodano: 2008-07-02, 11:32 ]
tesciowa kupila krolika
moze oddaj tego krolika te zwierzaczki nie sa wskazane w ciazy moga miec bakterie toxoplazmozy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-02, 11:33 ]
wlosy maluje szamponetką chyba tio nic dzidzi nie szkodzi:
mozna farbowac a najlepiej wlasnie farbami bez amoniaku

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

02 lip 2008, 11:35

ananke, nie chyba na czucie dzidzi to za wczesnie ....nie wiem co to jest ale wlasnie tak czuje silne drgania i jakby cos sie obracalo,przewracalo zaczynam sie martwic co to moze byc ....myslalam ze to jelita ale to nie to
wiesz.. ja już od dwóch tygodni czzuję jakby taki mały woreczek/balonik się ruszał we mnie i to bankowo nie są ruchy jelit... :-)

mnie na szczęście (tfu, tfu, żeby nie zapeszyć) nic mi nie dolega bardziej od tych bóli pleców, co miałam... no i nie pracuję także przeziębienia też mnie juz nie łapią, bo tam to wszędzie przeciągi były... heh... noo, te mdłości wróciły, więc jestem głodna, ale nie będę nawet próbowała do ust brać cokolwiek :-)

[ Dodano: 2008-07-02, 11:37 ]
noo, ten królik to w ogóle niewskazany - tak jak kotek... więc to chyba nie był najszczęśliwszy pomysł dla ciężarnej... noo, chyba, że mieszkasz tylko z przyszłym mężem... bez teściowej i jej królika :-)

ja też juz mam odrostu straszne... ale chyba tutaj farby bez amoniaku to nie znajdę :-) więc troszkę odżyją mi włoski :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

02 lip 2008, 11:38

nie chyba na czucie dzidzi to za wczesnie ....nie wiem co to jest ale wlasnie tak czuje silne drgania i jakby cos sie obracalo,przewracalo zaczynam sie martwic co to moze byc ....
kochana:D to sa właskine ruchy maluszka!!:D

ja juz tak mam od 9 tyg:D jakbym glodna byla a w zoladku sie przewraca!:D to jest takie smieszne uczucie...z seksu nie zrerzygnowalismy... no i wczoraj myslalam ze maly sie wkurzyl tak sie krecil!! musialam cos zjesc i sie uspokoil... to normalne takie odruchy dziecka moga byc wyczuwalne bo on sobie pływa...a kopniaki dopiero w 20 tyg:P

moja pesteczka ma 6.2 cm :D

no lezalam ale zaraz musze jechac sprawdze czy ta szamponetka nie ma amoniaku... i potem sie dziewcyznki odezwe ze zdjeciami jade do mamy buziaki :* i duzo zdrowka!!!

[ Dodano: 2008-07-02, 11:41 ]
a co do krolika mialam przez 6 lat i jestem ze zwierzetami zadomowiona! i pieska mam wiec mysle ze nic nie bedzie ... poprostu przestane go calowac:P ale musze sie maluszkiem zajac to jak jak dziecko

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

02 lip 2008, 11:47

poprostu przestane go calowac:P
koniecznie ;-) koniec czułości :-) tylko z mężem :-)
moja pesteczka ma 6.2 cm :D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oo, to juz duża :-)

Awatar użytkownika
perelka25
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 252
Rejestracja: 08 cze 2008, 18:31

02 lip 2008, 12:50

kochana:D to sa właskine ruchy maluszka!!:D
mowisz....az mi sie cieplo pod sercem zrobilo :-)
moja pesteczka ma 6.2 cm
wow to juz kawal chlopa!!!!!!!!!!!!!!!!!1 gratuluje superowych widoczkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
te mdłości wróciły, więc jestem głodna, ale nie będę nawet próbowała do ust brać cokolwiek :-)
a gdybys tak sprobowala zjesc to na co masz ochote? ja w takich momentach uwielbiam kefir z ziemniakami albo sledzie w occie

[ Dodano: 2008-07-02, 12:51 ]
milutka204, a co do psiakow w PL tez mam bokserka u nas boksery w calej rodzinie dominuja kofane pieski ale sie slimtacza :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

02 lip 2008, 12:54

a gdybys tak sprobowala zjesc to na co masz ochote?
noo właśnie, lepiej jak się troszkę przegłodzę.. wcześniej to też pomagało... więc do obiadu mi minie bankowo :-) na razie popijam herbatkę miętową, bo tylko to mi przechodzi :-)
mowisz....az mi sie cieplo pod sercem zrobilo :-)
nooo :-) mi też się tak wydaje... w podręcznikach piszą, że wyraźne ruchy czuć w 18 tyg, ale ja sama pamiętam, że w pierwszej ciąży to jak położna pytała o ruchy to właśnie tłumaczyła takim balonikiem się ruszającym i wtedy miałam już od 15 tygodnia... teraz wiadomo bardziej o co chodzi ;-)

Awatar użytkownika
perelka25
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 252
Rejestracja: 08 cze 2008, 18:31

02 lip 2008, 13:00

ananke, to ja mam inaczej z mdlosciami u mnie jest tak ze nawet jak sie przeglodze to nic nie daje jeszcze gorzej jest ...wtedy czuje niesamowity glod a i tak nic nie moge przelknac ...teraz caly czas moglabym ser zolty jesc .........nie martw sie wszystko przejdzie .....a maluch jak maly pasozycik i tak od ciebie wyciagnie to czego potrzebuje obojetnie czy cos zjesz czy nie on juz sobie poradzi ..........jeszcze jak nie jestes szczupla to zapaski masz na jakis miesiac :-D

[ Dodano: 2008-07-02, 13:04 ]
pomylila mi sie toxoplazmoza z bakteriami E.Coli :ico_noniewiem: dobrze mowie?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość