Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 lip 2008, 12:01

Ciekawe kto jej k£"%$%^bilet kupi,bo na pewno juz nie moj Artur
no kur&^% moja tesciowa sobie nie kupila biletu :ico_zly:
Jedyne 260F :ico_zly: trzebabylo wydac zeby sie jej nonono przeleciala w ta i spowrotem i powkurzala mnie :ico_noniewiem:
za 260 F to ja bym tyle dla dziecka kupila............
Ale koniec z tymi wizytami :ico_nienie: nie przyleci jak sie dziecko urodzi chocby nie wiem co :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 lip 2008, 12:11

Oj ja strzelilam sobie drzemke, teraz zjadlam loda i nie moge dojsc do siebie, upal jak nie wiem co, jest juz 29 stopni w cieniu, szkoda, ze nie mam z kim do miasta wyskoczyc :ico_placzek:

mmarta
oj wspolczuje Ci, masz sie z ta tesciowa :ico_olaboga: a jak dlugo jeszcze bedzie u Was???

Jagna30 co do upalow to ja nie najlepiej je znosze, jest duszno i nie ma czym oddychac, raz juz mi sie w miescie slabo zrobilo, a u nas dzis jest w cieniu 29 stopni a mieszkam w Niemczech

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 lip 2008, 12:15

no kur&^% moja tesciowa sobie nie kupila biletu
Jedyne 260F trzebabylo wydac zeby sie jej nonono przeleciala w ta i spowrotem i powkurzala mnie
za 260 F to ja bym tyle dla dziecka kupila............
Ale koniec z tymi wizytami nie przyleci jak sie dziecko urodzi chocby nie wiem co
Moja latala co 2 miesiace za nasze siano,ani razu sobie krowa biletu nie kupila,ale ostatnio jak z nia rozmawialam powiedzialam jej ,ze przykro mi bardzo ale nie stac nas teraz na takie zbytki i jezeli bedzie miala ochote zobaczyc wnuka to prosze bardzo....ale za swoje.To ja sie paluje,zeby jak najtaniej bylo,a ta sobie bedzie wycieczki na nasz koszt urzadzala-niedoczekanie!!!! To ja polowe ciuszkow dziecku na Sunday'u kupilam,a ma mnie byc stac na jej bilety?Niech S£"$%^

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 lip 2008, 12:21

miszka, a to co Twojego meza matka nie moze sobie kupic biletu nie wiecie co????? I jeszcze Twoj maz dla niej kupuje jakies ciuchy :ico_szoking: a co ona z choinki sie urwala, mysli, ze Wy na kasie spicie???? Tak to jest jak czlowiek wyjedzie za granice to od raz mysla ze kokosy ma :ico_olaboga:

Wiecie co do mojej mamy sasiadka tez z takim tekstem wyleciala- oj Patrycji dobrze sie powodzi, co rusz innym autem przyjezdzaja :ico_olaboga: no mowie Wam paranoja, siedza tylko w oknach i sie gapia a potem nonono obsmaruja :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 lip 2008, 12:24

To ja sie paluje,zeby jak najtaniej bylo,a ta sobie bedzie wycieczki na nasz koszt urzadzala-niedoczekanie!!!! To ja polowe ciuszkow dziecku na Sunday'u kupilam,a ma mnie byc stac na jej bilety?Niech S£"$%
no dokladnie dokladnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tym bardziej ze te bilety takie drogie teraz a beda co raz drozsze :ico_nienie: nie bedzie sobie wakacji na nasz koszt urzadzala :ico_zly:
mmarta oj wspolczuje Ci, masz sie z ta tesciowa a jak dlugo jeszcze bedzie u Was???
we wtorek o 6 rano odlatuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wiec jeszcze troszke musze sie pomeczyc-bo mowie wam to jest meka :ico_noniewiem: oststnio jeszcze sie jakos zachowywala inaczej a teraz.....no niestety beda utrzymywac stosunki z tesciowa tylko na swiate
A lalam bo cos tam gadamy a ona no jak przyjedziesz do Polski to nam na kilka dni dasz mala zebysmy sie nacieszyli :ico_haha_01: :ico_haha_01: a ja na to no watpie bo jak dziecko kogos nie zna to placze a poza tym ja bede karmic piersia i nie bedzie takiej mozliwosci.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kaste wlala jak z kosmosu i dodla no tak to druga babcia( moja mama) sioe naciesz bo tam bedziecie mieszkac jak przyjedziecia a kja tylko pewnie na godzinke :ico_brawa_01: dokladnie dokladnie -niech sie cieszy jak godzinke ja bedzie miala :ico_oczko: a poza tym gdyby miala warunki zeby nas w 3 ugoscic to prosze bardzop ale ja z 2 psami na pokoiku nie bede sie dusic :ico_zly: gdzie sie kopci cmiki caly dzien :ico_brawa_01:
gusia bedzie z mamusia u dobrej babci Marysi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a do zlaj babci mamusia bedzie zabierac jak bedzie spala zeby sie bardzo nie bala :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-07-02, 12:24 ]
A PS.Teraz kur$#@ robi makaron bo po co z paczki nie....lepiej opieprzyc mi cala kuchnie maka :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 lip 2008, 12:28

A lalam bo cos tam gadamy a ona no jak przyjedziesz do Polski to nam na kilka dni dasz mala zebysmy sie nacieszyli :ico_haha_01: :ico_haha_01: a ja na to no watpie bo jak dziecko kogos nie zna to placze a poza tym ja bede karmic piersia i nie bedzie takiej mozliwosci.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
e no to jej dogadalas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ale wiesz co ja to samo, nie mam zamiaru u nikogo mojego Eryczka zostawiac chyba ze u mojej mamuni kochanej, a na pewno nie zostawie go z tesciowa, nawet sie nie interesuje wnukiem, a jak tylko po porodzie bedzie mi sie wtracala to jej juz cos powiem odpowiedniegi :-D

[ Dodano: 2008-07-02, 12:29 ]
A PS.Teraz kur$#@ robi makaron bo po co z paczki nie....lepiej opieprzyc mi cala kuchnie maka :ico_zly:
nie martw sie niech potem kuchnie Obrazek

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 lip 2008, 12:33

A PS.Teraz kur$#@ robi makaron bo po co z paczki nie....lepiej opieprzyc mi cala kuchnie maka
Nawt mi nie mow :ico_olaboga: O to juz bym ja z tym makaronem gonila,moja ma faze na pieczenie ciast!Bedzie mi tu piekla po 3 ciasta dziennie!
Wiecie co do mojej mamy sasiadka tez z takim tekstem wyleciala- oj Patrycji dobrze sie powodzi, co rusz innym autem przyjezdzaja no mowie Wam paranoja, siedza tylko w oknach i sie gapia a potem nonono obsmaruja
No kochana,a jak ,moja tesciowa mi sama opowiadala,ze jej kolezanka z pracy jak jej powiedziala,ze chcialaby znow przyjechac stwierdzila,ze dzieci za granica dobrze zarabiaja to chyba je stac zeby mamie bilet kupic.A co ja K£!$%^Matka Teresa jestem,zeby jej co 2 miesiace stawiac?Ja wyjechalam z Polski zeby nam bylo lepiej a nie mojej zasranej tesciowej,do cholery!!!!!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 lip 2008, 12:36

No kochana,a jak ,moja tesciowa mi sama opowiadala,ze jej kolezanka z pracy jak jej powiedziala,ze chcialaby znow przyjechac stwierdzila,ze dzieci za granica dobrze zarabiaja to chyba je stac zeby mamie bilet kupic.A co ja K£!$%^Matka Teresa jestem,zeby jej co 2 miesiace stawiac?Ja wyjechalam z Polski zeby nam bylo lepiej a nie mojej zasranej tesciowej,do cholery!!!!!
no to niezle :ico_olaboga: a dajcie spokoj normalnie szkoda gadac.........


JA to bym chciala zeby moja mama przyjechala, ale raczej nie da rady, juz moj maz zaproponowal, ze kupimy jej bilet i zeby przyjechala, ale ja nie wiem czemu nie chce..... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 lip 2008, 12:48

JA to bym chciala zeby moja mama przyjechala, ale raczej nie da rady, juz moj maz zaproponowal, ze kupimy jej bilet i zeby przyjechala, ale ja nie wiem czemu nie chce.....
Jejku czemu nie chce,moze sie boi latac :ico_haha_01: Na pewno przyjedzie! A pytalas ja o co chodz,moze wlasnie nie chce Was narazac na koszty?
Moja mama juz sobie bilecik na 11 pazdziernika kupila,10 dni bedzie,chciala dluzej,ale ona tez sobie musi odpoczac,pracuje miesiac na miesiac w Monschau,podciera tylek babci,tez lekko nie ma, wiec nie chce jej zajechec.

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

02 lip 2008, 12:50

witajcie wrzesnioweczki ja jestem grudniowka ale zagladam do was czasami gdyz ja jesem z wrzesnia i moja coreczka takze wiec jakos lubie ten miesiac do tej pory tylko sobie czytalam ale widze ze u was rozwinol sie watek na temat tesciowej...wiec ja nie wiem jaka moja tesciowa byla bo umarla gdy moj M mial 6 lat ..wiec nigdy nie mialam tesciowej za to moja mama to czysty skarb chetna do pomocy ale nie na sile nigdy sie w nasze problemy nie wtraca bardziej jest dla nas obojga jak kumpela efektem jest to ze moj M blagal ja o to by nas jak najczesciej odwiedzala on ja wprost uwielbia ja zreszta tez ..dodam ze tez mieszkam na wyspach dokladnie samo serce Londyn i spodziewamy sie mamy za dwa tygodnie ..i choc naprawde nie spi na pieniazkach to nie chciala zebysmy kupili bilety sama uzbierala i kupila dla siebie i dla siostry (siostra ma 10 lat wiec wiecie)no i dodam ze juz sie nie mozemy jej doczekac..pozdrawiam was serdecznie zycze udanych lobuziakow takich jak moja wrzesnioweczka mala i wybaczcie za wtargniecie :ico_sorki: :ico_sorki: :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość