mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

02 lip 2008, 13:02

czesc a ja jestem w domku i dzisiaj ugotowalam Amelce zupke z mieskiem zmiksowalam troche plynne mi to wyszlo i stwierdzilam ze dam jej do picia to no i Melunia wypila 150 ml zupki az zasnela przy tym dla nas to sukces bo ona zjada zupki tak 50ml.Teraz spi a jak wstanie to idziemy sie zwazyc i na spacerek bo dzisiaj robia moja strone dachu i nie da sie wytrzymac tak czaskaja na dodatek w kuchni mam tak okna ze jak oni chodza to ich widze a oni mnie .Julka lata po domu w stroju kapielowym zamieszcze wam zaraz fotke.

[ Dodano: 2008-07-02, 13:07 ]
Obrazek




pisalyscie kiedys o tormentiolu czy smarujecie nim bo Amelka jest strasznie odpazona i do Julki jak byla mala lekarki mi go przepisala wiec teraz tez kupilam ale tam pisze ze stosowac po 12 rokiem zycia

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

02 lip 2008, 14:23

Witam :)))
Reniu kochana jesteś że pamiętałaś :ico_buziaczki_big: No tak nam sie ładnie złożyło że córcia kończy pół roczku a my mamy trzecia rocznicę ślubu :509:
To z okazji tych dwóch okazji zapraszam na :ico_kawusia: :ico_tort: a potem :ico_zdrowko: :gitara: a dla karmiących :564: bezalkoholowe ;))

No niestety ja ostatnio też nie mam czasu na zaglądanie na tt. Czasem troszkę poczytam bez zalogowania się i uciekam dalej.
Oj rosną te nasze dzieciaczki, rosną... Moja niusia też jeszcze sama nie siedzi i zębów brak. Za to jest mistrzem świata w kulaniu się po podlodze. Jeszcze jej dobrze nie położe a ona już hop i inna pozycja :-D W poniedzialek idziemy na szczepienie to zobaczymy ile przybrała jedząc cos więcej niż tylko mleko.

A i mam pytanko do mam sztucznie karmiących. Jakie mleko z 2 podajecie ? My do tej pory byliśmy na Enfamilu 1, a teraz musiałabym sprbowac jakiegoś z 2 ale nie wiem jakiego .

Dobra to by było na tyle bo piszę z pracy i muszę wracać do zajęć :ico_zly:

Buziaczki od nas dla Was :532:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

02 lip 2008, 14:53

Kasiu,
najlepsze zyczenia podwojne!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Fajnie, ze znalazlas chwilke zeby zajrzec do nas! :ico_sorki:

Ja podaje od poczatku Bebilon, a od jakichs 2 tygodni numer 2.

Mariola to ladnie Amelcia zupke zjadla, 150 ml to duzo!! :ico_szoking: Musiala byc pyszna.... :-D

Ula, no widzisz, czyli z waga wszystko Ok!! :ico_brawa_01: No ladnie Wasze niunie zabkuja, u nas dalej nic, a jesli chodzi o akrobacje, to u nas przerabaiamy przewroty i trzymanie nog w pionie.... czasami jezdzimy tak kilkanascie minut z nogami do gory... hehe

Gosia, ma racje takie dzieciaczki ucza sie czegos a potem... .zapominaja :ico_olaboga: Moj Pawelek na przyklad zapomnial jezyka w gebie i przez kilka dni ani slowa..... ale potem sie odblokowal i gada juz swoje!!
Ja dalej w pracy niestety a moje chlopaki na spacerku wlasnie....

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

02 lip 2008, 16:27

witajcie :-D
mariolasliczne zdjecia :ico_haha_02: ohh jak mi sie podobaja te rowne tereny :ico_haha_02: gdzie mieszkasz??
mz74Pawełek sliczniusi :ico_oczko: ładne mu krzesełko do karmienia kupilas :ico_haha_02: :ico_brawa_01: ja tez musze sie za takim rozgladnac.ciekawe co moj maz na to ze kolejny wydatek planuje :ico_olaboga: :-D

wszystkiego najlepszego dla wszystkic co dzis swietuja :ico_brawa_01: dla tych malenkich i tych wiekszych :564: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

noo dobra lece z malym na polko :ico_haha_02:
milego dnia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

02 lip 2008, 16:47

Serduszko89 pisze:ładne mu krzesełko do karmienia kupilas :ico_haha_02: :ico_brawa_01: ja tez musze sie za takim rozgladnac.ciekawe co moj maz na to ze kolejny wydatek planuje :ico_olaboga: :-D


... to akurat prezent od cioci... :-D ale bardzo fajne jest i super mi sie w nim karmi malego!
Ja uciekam zaraz do domku! Moze zajrze wieczorem!
Pa!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 lip 2008, 18:04

No i jestem, Ulek dzisiaj baardzo marudna, to chyba przez te 4 ząbki, co jej idą u góry... bidulka.
Goonia, jak Ci się spało beż Karolka, ja Ulę odstawiłam do łóżeczka jakieś 2 miesiące temu i pierwsza noc była dla mnie koszmarna, strasznie mi jej brakowało obok, teraz już sie trochę przyzwyczaiłam, ale jak w nocy budzi się na karmienie, to zabieram ją do siebie i śpimy razem do rana.
Wszystkiego najlepszego dla Nadii i Kasi :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Gosia, fotelik rzeczywiście fajny, my też dostaliśmy na chrzciny, troszkę inny ale ładny :-)
Mariola, ja tormentiol stosuję od urodzenia Uli, położna na szkole rodzenia nam go polecała i nie mówiła, że wolno dopiero po roczku :-), więc śmiało możesz stosować :-)

Uciekam do Uli, bo marudzi. Może później zaglądnę....

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

02 lip 2008, 20:04

pinko pisze:Mariola, ja tormentiol stosuję od urodzenia Uli, położna na szkole rodzenia nam go polecała i nie mówiła, że wolno dopiero po roczku :-) , więc śmiało możesz stosować :-)
na nim pisze ze jak skonczysz 12 lat ale tez stosuje
mz74 pisze:Serduszko89
mieszkam w Kobiorze to jest miedzy Pszczyna a Tychami otoczony jest dookola lasem fajnie tu cicho spokojnie.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 lip 2008, 20:25

mariola pisze:na nim pisze ze jak skonczysz 12 lat ale tez stosuje

:ico_szoking: ... hehehehehe :-)

[ Dodano: 2008-07-02, 21:16 ]
A cóż tu takie pustki? Gdzie się wszystkie podziałyście?
My już po kąpieli, Ula słodko śpi od około 20. Ja czekam na mężusia, potem kompu kompu i lulu, może jakiś serialik na dobranoc obejrzymy :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

02 lip 2008, 21:44

Iwona was pozdrawia i jeszcze dobre dwa tygodnie nie bedzie miala internetu.

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

02 lip 2008, 22:03

nie obrazcie sie ze tak ni z gruchy ni z pietruchy..ale wkleje pare fotek :D

Makś :D

Obrazek
a taki jestem śmieśny :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość